bugün

evde tek basına kaldıgında korkan insana verilebilecek tavsiyeler bütünüdür. örnek olarak televizyon acık yatmak iyi bir fikirdir , evde birileri varmıs havası yaratır. * *
arkadaşlarınızdan saçma sapan hikayeler dinlemeyin. * radyo yada televizyonu açın. ışığı kapatmayın. evden gelen tıkırtılarada aldırış etmeyin. *
yüksek sesle şarkı söylemek.
(bkz: mastürbasyon yapmak)*
Yasin okumak.*
evde sarımsakla gezin (yok lan bu başka birşey içindi)
aklınıza kötü şeyler getirmeyin. yoksa çıldırırsınız.
(bkz: ev arkadaşının evde olmaması)
Yıllar sonra gelen ekleme: O korkulu dakikalara geri dönmek isteği var içimde. Şu an zaten bir korku filminin boşrol oyuncusuyken.
http://www.ulusozluk.com adresine girip evde yalnizken korkmamak icin yapilmasi gerekenler başlığını okuyun.*
evdeki bütün ışıkları açıp,korkunuzla ilgili saçma sapan geyikler yapmayacak bir arkadaşı arayarak evin diğer kişisi gelene kadar konuşmak.*
eğer evde yalnız kalıyorsanız,kendinizi he-man ilan etmelisiniz.
sürekli yer değiştirip deli gibi, kalabalık taklidi yapmak işe yarayabilir. siz yine de bana pek güvenmeyin. delü gibi koşturuyom evin içinde. telef oldum ama hala tırsıyom.
aynaya bakmayın *
banyo yapmayın. bir insan kötülüklere bu kadar müsait olmaz yani. savunmasız ve çıplaksın. hele bir de her banyo yapışta amerikan sapığı akla geliyorsa..
arkanızda sürekli gezen adamı unutmaya çalışın, depremle yaşamaya alışın, dolabın içinde yaşayan öcü çıktığında korkma ben dostum deyin ki kafası karışsın, mobilyalardan gelen sesler için genleşmedir yalanını kendinize hatırlatın, gök gürlerse kulaklıklarınızı takın ki hem eve giren hırsızlar da rahatça konuşabilsin. kendinizi yaşayacaklarınızın kucağına bırakın ve unutmayın ki su yolunu bulur.. bunlar hep kader kısmet.
saçlarınızı at kuyruğu yapın. yürürken savrulması yakınınızdan bir gölgenin geçtiğini düşündürtebilir ve odaları teker teker aramak zorunda kalabilirsiniz. aradağınızı bulma ihtimali kalbinizi deli gibi çarptırırken hem de. *
asla arkana bakma *, ışıkları söndürme * *, kulakların sürekli tıkalı olsun * * masturbasyon yaptıktan sonra gusül abdesti al. *
tost ya da anket.
evi ateşe verin , balkondan atlayın.**
korkunun üzerine gitmektir. başka bir figür yapmağa lüzum yoktur.
yakın bir arkadaşı arayıp muhabbet etmekte faydalı olur.*
dut yiyip cırcır olak ve arkasından pötötöfööö şeklinde sesler eşliğinde, püskürte püskürte sıçabilir ve evdeki sessizliğe ağır bir darbe indirebilirsiniz. bakın korkunuzdan eser bile kalmayacak.. *
(bkz: iğrenç espriler)
tıkır tıkır...
- kim var orda ne oluyor ha?
tıkır tıkır...
- polisimi arasam ne yapsam ki? dışarı baksam mı? yoksa saklansam mı?
iç ses: ya manyak manyak konuşma ne korkuyorsun. saçmalama rice edicem. otur oturduğun yerde.
- ya evet saçmalıyorum cidden ne olabilir ki? yani cık cık cık
tıkır tıkır
- off kesin ölücem ben burda kesecekler beni.
iç ses: ya salak salak konuşma faredir o fare
- höee?? fare mi? annecim ya kemirirse bu kulağımı, bir yerimi
yukarıda görüldüğü üzere iç sesle konuşmamak esastır.
bagıra bagıra bosluga "yiyosa cık lan karsıma kapişalım" diyerek kendinize bir gaz verin zaten o gaz size sabaha kadar yeter.
(bkz: gazla calisan insan modeli)
kontor stogu yapılmalıdır bu gunler icin ve hali hazırda işi gucu olmaya hos muhabbet biri.
telefon çaldığında açmayın. ne zaman telefon çalsa bilin ki bir ibnelik oluyor.

(bkz: korku filmleri)
"sana ihtiyacim var" deyip yari çağırmak en basit çözümdür,fukara sevdiceğiniz de özlendiğini düşünerek koşa koşa gelecektir...
ama yalan söylemediniz ki canım, "sana ihtiyacim var" dediniz...var hakikaten, tırsıyorsunuz ya hani...

"burdan yetkililere sesleniyoruz"
"korkmayan sevgili istiyoruz"
güncel Önemli Başlıklar