entry'ler (24)

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

Gafayı mı yedim ben yaaa.

yazarların ruh halini anlatan futbol terimi

Sadece 1 taraftarı maçı izlemeye gelen takım o da annem herhalde.

ben bu yazıyı ona yazdım

Artık gelsen diyorum geç oluyor.

32 yıllık sevgili ile ayrılmak

Bir tarafın emekli olmasıyla biten ilişkidir.

ben bu yazıyı kendime yazdım

Şuan hayal ettiğin yerde değilsin ve hayaller kurduğun insan da yanında değil burda öleceğini düşünüyorsun ölme !!! Yaşamdan umudunu kesme.

erzincan

Yeni atandığım büyük ihtimalle hayatımın 5 yılını silip atacağım şehir. Daha ilk ayda bunaldım.

sürekli var olan yalnızlık ve yanlışlık hissi

Ruhunu hissetmeme halidir en acı durumdur.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Hiç küskün değilim, hiçbir dargınlık duymuyorum.

hayal kırıklığına iyi gelen şeyler

Güzel bir uyku veya bir fincan kahve yanında çikolata düşünmeyi de bırak.

ben bu yazıyı sana yazdım

Sayende artık Ruhumu hissetmiyorum Teşekkürler.

yengeç burcu erkekleri ölsün kampanyası

Bencede ölelim. Dünyada bu kadar duygusal olmaya gerek hele erkekler için. Ayrıca her kıza evlenilecek kız gözüyle bakıp her defasında kırılmaktansa ölelim bencede.

deyim desen değil atasözü desen hiç değil

Genelde küfürlü deyim ya da atasözü olarak geçmeyen cümlelerdir. Örneğin; iki durumun da zararlı olduğu ama bir durumun diğerine göre daha az zararlı olduğu anlarda söylenen "At siki ile it siki bir mi ? " cümleşi.

steven gerrard

Forma yazısını hazırlayanın büyük ihtimalle eli R tuşunda basılı kalmış.

ülkü ocaklarının iftarına hdp tişörtüyle gitmek

Mermiye kafa atmaktan farksız bir eylemdir.

en çok koyan durumlar

" iyisin mükemmelsin kusursuzsun ama olmuyor birşeyler eksik." En çok koyan durumların başında geliyor. Ne eksik ulan ne eksik Ananı mı sövelim illa demek istiyor insan.

üniversiteyi özlemek

Biraz önce eski fotoğraflara bakıp gerçekleştirdiğim eylemdir. O zamanlar cebimde 20 lira varken ne kadar da zenginmişim şimdi ise binler var ama mutlu değilim.

benim hala umudum var

Benim malesef yok teşekkürler iyi günler.

sorunlu insanlara aşık olmak

Şuana kadar bütün sevgililerimde yaşadığım durum. Ama en sonuncusu iyi oturdu be yüreğime hiçbir sıkıntı yoktu hatta kesin evleniriz diyordum meğer içten içe biriktirdiği sorunları varmış benimle alakalı olmasa da herşey üst üste gelince bir ilişkiyi yürütemeyeceğini anlamış çok iyi bir çocukmuşum vs. vs. Hep aynı şeyi duymaktan bıktım açıkcası " Çok iyisin, kusursuzsun ama olmuyor . "

mor seven kız

Teomanın bir şarkısının sözlerinde söylediği gibi ; " En sevdiği renk mor olan kadın , en sevdiği kelime asi... "

lucy

Abimin yorumu " Garı en sonunda flash bellek oldu laaa. "