bugün

sevgililer günü yaklaşırken sevgilisi olmayan şahsın bu aralar söylediği söz öbeği.
(bkz: parcali bulutluyum ama hala umutluyum)
mazhar alanson un çok sevilen şarkısı,herşey çok güzel olacak adlı filmin soundtrack inde yer alan şarkılardan biridir aynı zamanda
mazhar alansonun ses tonunun en çok yakıştığı parcadır.Gitar arpejleride çok güzel düzenlenmiştir.
mazhar alanson'un tasavvufa yakınlığını yansıttığını düşündüğüm en güzel şarkılarından biridir.
umudu kovalayan şarkı.
radyo 35 de volkan çelik ile gazoz kapağı adlı sabah programında kapanışta anlatılan hüzünlü bir hikayeden sonra çalınan mükemmel bir mfö şarkısı...
bence herşeye rağmen, her zaman söylenmesi gereken, sihirli formülü içeren sözler. o umutların gerçek olma ihtimali bile huzur verir insana
insanı en kötü anlarında, "hadi topla kendini. yaşanacak daha çok şey var" diyen bir arkadaş gibi olan, mazhar alonson şarkısı.
mfönün en güzeL şarkısı bence...
zor durumLarda dinLediğinizde gözyaşLarınızı tutamazsınız.
umudu aşıLar zorda oLsa
padme ve luke skywalker ın darth vader hakkında söyledikleri söz. Zira darth bunları sonunda haklı çıkarmıştır.
i know theres good in him
" benim hala umudum var
isyan etsem de istediğim kadar
inad etsem bile bırakmazlar sahibim var.. "
(bkz: içinde umut geçen şarkılar)
sağlam bir atmosferde dinlenildiği taktirde; insanı insandan alan bir şarkıdır ayrıca.
saat gecenin kaçı olursa olsun birşeyler yapmak ister insan. yapmayınca da; büyük bir birikinti ile yatar, uyur, yarına saklar herşeyi. ve yarın, çok şey olur...
öyle bir şarkıdır, yani.
(bkz: herşey çok güzel olacak)
insanların umutlarını kırmayın belki tek sahip oldukları umutlarıdır.
dört kelimeyle umut aşılamayı beceren, türkçemize özgü bir cümle.
karşılığında alacağınız, cevap muhtemelen olumsuz olacaktır.
ama ne farkeder ki?
sizin umudunuz var, değil mi?
yaşamak için bir nedendir benim hala umudum var sözü. güzel günler bizi bekler deyip devam ederiz tüm zorluklara rağmen.
her şeye rağmen yaşıyor olmanın sıcaklığını hissettiren şarkıdır...
mazhar alanson'un en güzel liriğe sahip olan şarkılarından sadece birisi, her şey çok güzel olacak filminin soundtrack'larından birisi olan, mükemmel, dinginliğe iten parça.
bu fırtına durulur mu?
benden adam olur mu?
kafiyesinden sonra kendimi buldugum muhtesem mazhar alanson sarkısı.
belki de tüm insanların yaşama sebbini özetleyen dünyanın en güzel ve (bkz: umut)lu sözü
son dakikalari yeni baslangiclara cevirme karari aldiginizda hayatin fon muzigi olarak o dramatik tabloda yerini alir, misyon tamamlaninca biter o sarki, hayattan vaz gecis anlarina ertelenmek uzere.
lisede ozel gunlerde soylendiginde butun okuldaki kizlari kendinize asik edebileceginiz cok harika bir mazhar alanson sarkisidir.
(bkz: bizzat tecrube etmek)
akla liverpool taraftarının sembol marşı you will never walk alone' yi getiren söz öbeği. zor zamanlarda bile engelleri aşıp hayatın tadına doymayı bilen insanın da sembolüdür.
pollyannacılık oynamayı sevenlerin sıkça kullandığı, her yerinden iyimserlik fışkıran söz öbeği.
güncel Önemli Başlıklar