bugün

entry'ler (152)

acayip seks döndüğü düşünülen yerler

(bkz: eski sevgilinin evi)

kirada oturan insanların istanbul a yakışmaması

(bkz: ya da yı ayrı yazmayanların istanbul a yakışmaması)

banyodan sonra pempemsi tene bürünmek

(bkz: pembe tolga)

alman kızları tarafından grup sekse davet edilmek

(bkz: #16709512)

erotik hikaye

(bkz: copy paste değil alın teri)

sol

(bkz: sol gazete)

sol gazetesi

1 ekim'de yayın hayatına başlaması planlanan, kaynağını sol.org.tr oluşumundan alan gazete.

http://solgeliyor.net/
http://haber.sol.org.tr/m...katkilariyla-haberi-57273

uçlu kalemin ucu bitince uç koymak

(bkz: bakış açısı)

dünya nın en büyük penisi

jonah falcon adlı bir abd vatandaşına aittir.

erkek ve kadın şampuanı kolpası

annesinin şampuanını kullanan gay'leri görünce "acaba kolpa değil mi ki" diye kıllandırandır.

(bkz: entry nick uyumu)
(bkz: gayim ama para bende)

dacia logan

yeni modelinin şu şekilde çıkacağı söylentisi forumlara düşmüştür:

http://www.dacialogan.org...2-Renault-Dacia-Logan.jpg

logan

(bkz: dacia logan)

ioannis boutaris

selanik belediye başkanı.

kendi ayaklarının üstünde

(bkz: kendi başlığına art arda entry giren ezik yazar)

ıslak açık renk bikini de beliren kestane çiziği

halihazırda literatüre zaten camel toe olarak girmiştir.

ayrıca "bayan" diyenleri ıslak odunla dövüyorlarmış, bunu da belirteyim.

kanal d nin meme göstermesi

gösterilen meme 9gag meme'i ise sorun yok dedirtendir.

konyalıların dua ne etli ekmek mı diye sorması

ülkemin imansız kenti konya'da karşılaştığım bir bomba daha...

normalde hiç sevmem konya'yı, mecbur kalmadıkça da gitmem fakat bazen mecburen gidiyor insan iş için...

yine iş ziyaretlerimden biriydi. uçaktan inip konya havalimanı çıkışına doğru yürümekteydim. o sırada gerek dekolte kıyafetlerinden olsun gerekse mini etekleriyle olsun gerekse de konuşmalarından olsun 'biz konya'lıyız!' diye bağıran iki kız yanımda yürümekteydi. maalesef konuşmalarına kulak misafiri oldum. esmer olan röfleli olana 'ayh yhaa bu aralar içimde bir sıkıntı var geçmek bilmiyor sanırım depresyondayım acaba bir psikoloğa mı gitsem?' gibilerinden birşeyler söyledi. röfleli olan tam yorum yapacakken araya ben girdim ve 'geceleri yanlız kaldığınızda dua en iyi arkadaşınız olabilir ve bu sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur' dedim. röfleli olan şaşkın bir biçimde bana baktığı anda esmer kız bombayı patlattı:

-dua dediğiniz nediiiaar? acabaa bir etli ekmek çeşidi mıığaa?

kaldım öylece sözlük. bir konya'lı dua kelimesini hayatında ilk kez duymuştu evet, bunun şaşkınlığını yaşadım uzun bir süre...

sonra ben türkiye'de en çok günah işlenen şehrin konya olması diye başlık açtığımda kızıyorsunuz ediyorsunuz ama durum ortada.

ayrıca başlık 'konyalıların dua ne antidepresan ilaç mı diye sorması' olacaktı da neyse artık.

pembe tolgadan nefret etmek

merhaba,

ben profit.

kekremsi kalça loblarını ayırıp, yeni tanıtılan pembesel polis coplarıyla duhul etmeyi hayal etmektir pembe tolga'dan nefret etmek. ve onun hiçbir işe yaramayan pembe uzantılarının üzerine 2000 doları fırlatıvermektir.

uludağ sözlük aşık atışması

mevsim yaza döndü hey! haydi herkes plaja,
şamrelle yüzmek varken, ne gerek var kürtaja?
göbeğimi kaşırım, bidondan su içerim,
plajda top oynasan, gelip atarım taca!

st hilarion kalesi

kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti sınırları içerisinde, girne'de yer alan st. hilarion kalesi; beşparmak dağları üzerinde kurulan üç kaleden en batıda yer alanıdır. ada halkını olası arap saldırılarına karşı savunmak ve yaklaşan saldırılarda erken uyarı sağlamak amacıyla inşa edilmiştir.

muhteşem bir girne ve havanın açık & nemsiz olduğu günlerde ufuk noktasında görülebilen türkiye manzarasını vaat eden kale, denizden 700 metre yüksekte, oldukça sarp iki tepe üzerine kurulmuştur.