bugün

yurdum insanını, 'off şimdi ne sikiş yapılıyordur orada' şeklinde düşüncelere garkeden yerlerdir.
plazaların yangın merdivenleri mesela.

edit: plazacılar eksiliyor.

edit2: olm uplayın durmayın şu başlığı habire eksiliyor site çocukları.*
kesinlikle tbmm.
(bkz: kerhane)

Ya ne olacağıdı?
(bkz: ebeveynlerin yatak odası)
insan beyni.
azgın ve sapıkların bilinçaltı.
bes yıldızlı otel odaları.
(bkz: eski sevgilinin evi)
ofisten başlayarak asansöre kadar uzanır bu düşünce. kısacası yurdum insanının harika bilinçaltı fantazileridir. *
pkk kamplarında grup sex.
(bkz: okulun yurdu)
bekar ve öğrencilerin kaldığı bekar evi.
(bkz: ne hatun götürüyolardır)
çöp tenekeleri ( kediler için )
yatak odası.
(bkz: çağrı merkezi binaları)

bütün kadın çalışanlar güzel, bütün erkek çalışanlar yakışıklı gibi çok merak ediyorum içerideki muhabbeti.
üniversite. liseli arkadaşlarım sizlere söylüyorum yok öyle bir dünya genel ev değil burası bilim yapıyoruz biz bilim.
Kendi yatak odam.

Edit: - Oy atanlar elizabeth tayfasi galiba. Kiskanmayin arkadasim sizinde olur birgün.
Koylerdeki ahIrlar, damlar.
(bkz: ataköy)
kesinlikle üniversitelerdir. sanki üniversite değil kerhane amk. argodaki "mektep" kelimesi de buradan geliyor sanırım.*
2 kat aşağıya taşınan üniversiteli ergenler. bunlar geldikten sonra apartman kümes gibi oldu, kim giriyor kim çıkıyor belli değil lan. manken gibi kızlar girip çıkmaya başladı. sabaha kadar pişti oynayacak halleri yok herhalde.
bizim mahalledeki bakkala göre öğrenci evi
her zamanki gibi akşam üstü bakkala uğradım. yumurta, süt, çikolata, fındık, fıstık aldım standart. vücut geliştirmeye başladığım için yükleniyorum allah ne verdiyse. kasaya geldim öeme yapmak için ahmet abi ilginç bir şey söyledi ve olayın akışı bir anda değişti. ben: b, ahmet abi:a olsun.
b: ne kadar tuttu abi?
a: maşallah iyi bakıyon kendine, beline kuvvet.
b: ...? nasıl abi?
a: gece yine sağlam sikiş var belli aferin sana höühehöho
b: yok abi ne alakası var ben spor ya...
a: ya bırak geçen gördüm gidiyodun kızla ne sikiş dönüyodur sizin evde şimdi off hiç çağırmıyosun abini ulan bi üniversite okuyamadık amuğagoyim
b: eheh, kolay gelsin.

ulan adam bilse durumları oturur ağlar halime ama uzaktan nasıl görünüyorsak işte.
neresi olduğu bilinmez ama seks değilde, seks muhabbetinin en çok döndüğü yerlerden birisi uludağ sözlüktür.
dizi setleridir. öyle hızlı döner ki başınız döner.
görükle dir. Kimbilir neler oluyor amk burada.