bugün

kürtlerin geliştirdiğine inanılan böl parçala ve yut temalı oyun.

http://agar.io/
acayip sarıyor oyunu.
beş dakika oynayıp kapattığım oyun. boş iş.
sakın açmayın acayip vakit yiyor.
ayrıca şu "great armenia" denen kişi "god is türkish" nickimi görünce beni yedi kaçamadım piçten.
serverler sürekli yenileniyor, en az olana girin ve büyüyün.
w tuşu ile bir parçanızı atıp küçük olanı yutabilirsiniz.
Bağımlılık yapan oyundur, gecelerimi gündüzlerimi yedi nomıssız.
bağımlılık yapmayan oyun. bağımlısı olduysanız sizde bir problem var.
bakalım ne kadar bağımlılık yapıyor. Yalnız nick yazıyorum açılmıyor oyun acaba flash player'la mı alakalı?
Türk rumuzlularin türk rumuzlulari yediği oyun. Yapmayın lan.
FetGulen ile yardırılan oyun.
besi ortamı.

(bkz: agar agar)
MK OYUNU. adamı delirtir.
europe'da yazarlar beklenmektedir.
Europe server'ında türklerin coştuğu oyun.
insanı sinir hastası edebilecek bir oyun. bulaşmayın çok.
Masturbait nickim ile arada bir girip, gereğinden fazla büyüyenleri bombaladığım oyun. Büyümek yerine büyüyenleri patlatıp acı çekmelerini izlemek çok daha zevkli.

(bkz: anne ben sadist oldum)
bağımlılık yapan oyun, ciddi ciddi bilgisayar'da gta 5 varken ben bunu oynuyorum, nasıl bişey amk.
uzun vadede körlüğe sebep olacğaından şüphe ettiğim oyun. mnko bırakamıyoruz da...
şu an memlekette mobile app yazabilen her 5 kişiden 3ünün clonunu yapmaya çalışıtığı hede aynı zamanda.
Taşşak yaylası nicki ile terör estirdiğim oyun .
nikimi "spoiler" yaptım yine yedi oçler. mobilde sarmıyor fazla.
Donanımhaberdekilerle beraber oynamaktan keyif aldığım oyundur. bir sure sonra sahte DH nickli elemanlar girmeye basliyor orasi ayri mesele. bugun chp zihniyeti nickli bi elemanla fena yardirdik. gayet keyifli vakit oldurgeci.
sıvacı ertem, anan, dasdasdas, internettin_bey, analcı, bok yiyin gibi nickler europe serverinde yardırmaktadır.
an itibariyle ekşicilerin tag olarak"ekşi" ibaresini girmeye başladığını görmekteyiz.

ben de nickimi uldg-naruto" şeklinde düzenledim.

tag girelim tag.

birbirimizi feedleyelim.

bir hinata da gelebilir mesela, neden olmasın.

http://agar.io/

en az lag avrupa serverinde, ben de oradayım,görüşelim.
komik sahnelere şahit olabileceğiniz oyun, ortalık terörist kovalayan devlet bahçeliler, haram lokma yiyen müftülerle dolu. çük nickini alıp am nickini almış bir arkadaşla karşılaştım mesela ben. ikimiz de aynı boydayız bişey yapamıyoruz birbirimize, ortadaki çalımsı şeylerin altına girdik, dönüp durduk içerde. *
avrupa serverında bi çükle karşılaşırsanız, sevin onu. *
hayvan gibi büyümüşken göt kadar hücreler için bölünen yüzsüzlerin olduğu oyun.