bugün

öyle bir geyik varya hani ''kadınlar dürüst erkekleri severler'' diye.
yok abi cidden yok. kadınlar dürüst erkeklerden nefret ederler.

bu sadece aşk konusunda değil yani yanlış anlaşılmasın. her konuda bu böyledir. kadınlar ve erkekleride buna dahil edebiliriz. dürüst kişileri sevmiyorlar.

yani ne düşünüyorsan açık yüreklilikle söylüyorsun. bu söylediklerin elbette karşı tarafı kıracak seyler değil mesela dünya görüşü olabilir kadın erkek ilişkileri hakkındaki görüşlerin olabilir yahut sıradan gündelik olaylar hakkındaki düşünceler olur kesinlikle sevmiyorlar açık sözlü insanları.

bir erkek için bir kadının en seksi yeri cinsel bölgesidir mesela.
böyledir abi bu cok az farkla değişir bu durum. ancak bunu söylediğinizde tepki çekersiniz. oysa bütün erkeklerin ilk aklına gelen şeydir. ama soylenmez. gariptir vesselam.
(bkz: yalandır yalan)
doğruluğu yüzde yüze yakın olduğu kesinleşmiş önermedir.
aslında kadınlar kendilerini taşıyabilecek erkekleri de sevmezler. çünkü onlar ne istediğini tam olarak bilmezler. ne bileyim.
kadınlar doğruları söyleyen, dürüst erkeği severler ancak burada bir nüans farkı var ki, her doğru her yerde söylenmez.
kadınlar, dürüst erkekleri sever ancak erkekler dürüstlüğü karıştırıp patavatsızlık yapınca da yanlış anlaşılırlar.
kadınların dürüst erkek bulamaması gerçeğiyle doğru orantılıdır.
insanlar gerçeklerle yüzleşmektense, yalanlarla avunmayı tercih eder. bu da buna bağlı olarak gelişen bi şeydir. genel insanoğlu davranışıdır.
geneli için örnek
(bkz: kriz bizi teğet geçecek)
omzunda ağladığın, sarıldığın, hayatını paylaştığın adamın günün birinde seni kandıracak olması nasıl bir duygudur. her kız dürüst bir erkek hayali kurar. sözlerinde duran, her daim yanında kalacak, aşkından çok sevgisine güvenebileceği, sığınabileceği bir liman.
kadınlar için ne dürüstlük ne doğruluktur cazibeli olan. onların kafasına vurmak ezmek hoşlarına gider onları adam yerine koymayın bakın sizleri nasıl sevecekler. dürüst olmayın veya olun farketmez siz yeter ki ezin daha çok seveceklerdir.
hep bi kandırılma içgüdüsüyle yaşadıklarındandır.
biri beni kandırsa da mutlu olsam tarzı yaşamı benimsemişlerdir.
erkeklerin çoğu dürüst olmadıkları için dürüst olan erkekleri erkek sanmama durumunun farklı ifade edilişidir.
yalandır zira genelleme yapmak pek doğru değildir kadınlar üzerine.
gerçekleri duymaya tahammülü olmayan kadınlara dairdir. kendisiyle barışık, eleştirilere açık kadınlar için safsata niteliğindedir.
önce bir "dürüst erkek var mı ki?" sorusunu sormalı bu başlığın altına.
sonrasında yok cevabı alınacaktır illaki, çünkü yoktur.
bu bağlamda sevilecek erkek de yoktur.
üzüldüm erkek nesli için, bir ömür boyu sevgisiz yaşamak zor olsa gerek.
gerçeklerin acı olması gerçeğini hiçbir kadının sevmemesi durumuyla kardeştir.
hiç bir erkeğin dürüstlüğüne inanmadıkları için acemi gelir dürüst erkek. Dolayısıyla daha iyi yalan söyleyebilen yani işi kıvırabilen dürüst olmayan erkek daha inandırıcıdır.
tamamıyla hayal ürünü bir gerçektir. patavatsızlıkla dürüstlüğün karıştırılmış halidir.
patavatsızlıkla dürüstlük olmaz. önce bunu bir öğrenmek lazım gelir.

kadınlar dürüst erkeklere sever. ne kadar dürüstseniz o kadar sevilirsiniz.
dürüstlük karşınızdakini üzmek ise kusura bakmayın ama siz onu yanlış biliyorsunuz. dürüstlük bazen susmaktır. bin kere düşünüp bir kere söylemektir.
kendilerini kandırılmaya çok müsait olarak gördükleri için, dürüst olduğun zaman bişeyler sakladığını, yalan söylediğini düşünürler ve hiçbir erkek böyle bir haksızlıkla karşı karşıya kaldıkları zaman affetmezler.
yalan söylemek gerçekten mutlu eder onları, bir ilişki içerisinde bazen deneyin, yalan söylediğiniz zamanlarda daha mutlu olduklarını göreceksiniz.
yazarın notu: eğer kız arkadaşınız sizin yanınızda yada başka bir yerde öz anne ve babasına yalan söylüyorsa düşünün ki sizin üzerinizden, kimler geldi kimler geçti ajda pekkandan gelsin.
yüzde yüz doğru olmasa da en az yüzde 80 doğru olan sözdür. Kadınlara doğruları değil duymak istediklerini verdiğin taktirde kazanırsın. Ben de bilmezdim böyle olduğunu bu sene öğrendim acıklı bir tecrübeyle.
kesinlikle yalan bir gerçektir. kim çıkarıyor bu söylentileri doğrusu anlamıyorum, örneğin ben hep kadınlara dürüstçe davranırım (!) ve onlar da bana bayılır. **
yanlış bir önermedir. kadınlar bir erkekte güven, sadakat arar. bu ise ancak onun dürüst olmasıyla gerçekleşir. *
pek çok kadın için geçerli durumdur. bir de kendisini pohpohlayan erkekleri, kadının zerre siklemediğini söyleyenler falan varmış ki kendileri kadın tanımayı bırakın, annelerinin karnından çıkmamışlar sanırım.

ulan kendisiyle ilgilenildiğinde yavşamayan kadın mı var? "pek çok kadın" diyorum. evet çok az bir kısmı ayrı tutabiliriz. gerisi kendisine kul köle olana "verir", zaten başka bir şey yapmaz.
kadınlar dürüst ama politik erkekleri sever. erkek yeri geldiğinde kadının duymak istediği pembe yalanları söyleyebilmelidir , yada kadının gerçekten bilmek istemeyeceği konuları gizlemeyi bilmelidir. hayatın sert esen rüzgarlarına karşı kadınına kalkan olmalıdır. erkek olmak zor iştir , pantalon içinde penis gezdirmekle erkek olunmuyor malesef.
kadinlar dürüst erkek sevmez,sevdigi erkegin dürüst olmasini ister tam aksine.
"aa ama ben çok durustum niye beni sevmiyorlar?" diye dusunmek gayet saçmadir o yüzden dert etme.