bugün

entry'ler (72)

mustafa kemal atatürk ün sevilmeme sebepleri

Laiklik felsefesini din düşmanlığı kabul ettirenlerin yarattığı bir takım dalgalanmaların sonucunda doğan durumdur.
Tüm bunların aksine Atatürk getirdiği ilkelerle dine ve insanlara olan saygısını ıspatlamıştır.

el kızartmaca

iki kişi arasında oynanır. Ebe olanın ellerini üste koyduğu ve rakibinin eline vurmaması için oynanan oyun türüdür.
Oyunda oyuncular birbirlerinin gözlerine bakmak zorundadırlar. Vuramayan oyuncu bir daha ki el ebe olur. Zevkli ve acılı bir oyundur.

ramazan bayramı

Büyüyünce heyecanı kaybolan bir dini bayramımızdır. Oysa küçükken ne kadar da güzeldi.

sarhoşken edilen anlamlı laflar

Sevgilisinin adı Elif'tir. Dili hat safhada dönememektedir.

-Elif beni seviyo musun?
-Seviyorum canım.
-Bak dogru söyle. Biliyo musun ben seni cok seviyorum?
*

görücü usulü evlenmek

Evliliğin tüm güzelliklerini, evlendikten sonra yaşatan evlenme biçimidir. Bu sayede kişiler birbirinden bıkmadan evlilik boyutuna geçmiş olur. Yüzde olarak da mutlu evlilikler bu kesimden çıkmaktadır.

facebook ta aynadan fotografını ceken tipler

Kız erkek aynı model olup, cep telefonları yada fotoğraf makineleriyle fotoğraf çeken, aynı pozu paylaşan tiplerdir. Bir pozları daha vardır. Ağız burun şekil değiştirmiş bi halde tak ayağı hafif havada olan pozdur.
Sonuç olarak aman tanrım ya..

her boku akp ye baglayan dusunce

Haber manşeti: Sabahları bir adet elma yiyin güne zinde başlayın.
Yorum : Akp yüzünden hep onlara oy vermeye devam edin.

Diyerek otomatiğe bağlamış arkadaşlardır.~~

meme muayenesi

Doktor muayenesinden sonra yaşa bağlı olarak gençlerde ultrasonografi, kırk yaş üstü mamografi raporu istenilen durumdur.

kıyamet ne zaman kopacak

Aşure günü kopacak diye söylentiler de vardır.

ilginç dükkan isimleri

Ananın yeri.
Samsun'da böyle bir işletme var.

dudağın kenarından öpmek

Yakar, kavurur ne varsa öpücüklerin en güzelidir. Masumane ancak bir o kadar şehvet doludur. O an kalbin patlayacak gibi çarpar.

bowling

Özel toplarıyla oynanan, puan kazanmayı hedefleyen, kalabalık oynandığında çok fazla zevk veren eğlenceli bir oyundur.

ünlülerin kişisel iletileri

Reha muhtar: Her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa efenim.

polisiye

Sinema, kitap, tiyatro hangi konuda olursa olsun en sevdiğim alandır.

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

Yazarken diğer örnekleri görüp, haksızlık yapılıp, çaylak konumuna düşürülmek.

yeni nesil gençlerin kirpi saçları

Her birinin etrafındaki aklı mürşit biri tarafından uyarılması gereken gençlerimizdir. Dik duran saçların sempatisi hala tarafımdan çözülememiştir. Ayrıca hiçbir estetik yönü yoktur.

recep tayyip erdoğan

Alternatifi çıkarılamayan oy çokluğu kazanan başbakanımız.

sözlük yazarlarının korkuları

Gri havada patlayan ışıklar, peşinden gelen ürkütücü ses, ardından su sesleri ve ışıgın devam etmesi.
Eşittir gökgürültülü yağmur.

internetten film indirmek

Tüm dünya dvd'lere para harcarken Türkiyede korsanın dibe vurulmuş halidir.

sözlük yazarlarının tutkuları

Loş odada minderleri üzerinde açıcaksın filmini,içecekler, cipsler, arkadaşlar daha ne olsun.