bugün

entry'ler (19)

reza zarrab

Hükümet destekli altın kaçakçısı, Boğazda yalı birleştirmiş zat.

metro turizm

Otobüs firmalarının mafyası, agası tekel olmaya çalışan bir ara istanbul otogarında işletmesinin sahibiydi, Şu an da onlarmı yönetiyor bilmiyorum.

asgari ücretin 1300 tl olması

Köprüyü geçene kadar 1300, Sonra tak geri vitese bir de ben öyle demek istemedimler.Bizim aklımız valla çalışmıyor ne demek istediklerini bile anlamıyoruz.

hayatında hiç isviçre ye gitmemiş insan

Bakkala zor gidiyoruz; isviçre diyor.

vibratore sicak bakan kizlar

Şişmeler şehrinde yaşayan erkeklerin kankalarıdır.Erkek milletinin pisliğine benzeyen bir şeye sıcak bakan abazan tayfa

akp chp koalisyonu

Ülkeyi bu partilere mahkum ettiler ya ben daha ne deyiyeim al birini vur ötekine, Bu ülkeyi seni beni düşünen yok mülletvekilliğinin nimetlerininden faydalanmanın peşinde. Biz hala particilik yapmaya devam edersek kazanan millet olmayacak. Bir an önce ya seçim barajının düşmesi lazım ve bizim bu ülkenin gerçek sahihibi ve milletvekili denen sahısların işlerinin sadece bize hizmet etmek olduğunu onlara anlatmak lazım. Çıkarılan kanunların onların avantajları için değil bizim avantajlarımız için çıkarılması gerektiğini anlatmak lazım. Güç Türk milletindedir.Esas olan millettir, halktır.

çirkin ama bakımlı hatun

Cmshot yapmıcaksan o kadar önemli olmayan mevzu.

boy uzatma yolları

Barfiks demirine asılıp 5 dakika bekle; sonra bir kişi kollarından tutsun bir kişi de ayaklarından tutup çeksin. Mümkünse anne babanızı uzun boylu seçin en garantisi o.

sedat peker

Boyalı saçlarla ve yanıda gezdirdiği sarıklı adamla inandırıcılığını kaybetmiş reislerden. Özel uçaklar hediye dağıtmalar değirmenin suyu nereden? Hala seviliyor. Karadenizliler tarafından daha çok tutuluyor. Milliyetçi diye bilinen biri nasıl bu hükümeti destekler şaşılası birşey.

kişisel temizliğine ve kokusuna dikkat eden erkek

nonoştur. Erkekliğe ihanet ediyordur. Çıtayı yüksekseltme, hacı şakir'e neyine yetmiyor. Hacı yağını da sür çık.

halkını 1 kilometre öteden selamlayan lider

Adamın milletin adamı. Bazıları uzaktan sever. Grip olmuştur belki bulaştırmak istemiyordur. Sizin içiniz fesat durdurkları yer uzak yorulmasınlar diye ordan selamlamış. Onun verdiği selam uzaydan görünüyormuş ondan.

ne nerde yenir

Künefe burada yenir http://www.antiochiaconcept.com/
Kebap yiyeceksen Güngören bağdatlıya gideceksin.
Dondurma cremeria milano ve tad dondurma
Kuru fasulye Rize'de Çayelinde yenir.

en sık kullanılan sosyal ağ

instagram görsel ağırlıklı olduğu için bence daha güzel. Resme bakıp geçiyorsun gelsin yenisi aynı zamanda daha kişisel fotoğrafla oluyor.

sıkça söylenen altı yalan

Trafik vardı.
Şimdi aklımdan geçti.
Ben de seni seviyorum.
Birazdan arıyacağım.
Sen ilksin.
Valla unuttum.(sklemedi)

fuat avni

Fuat Avni 'den medet uman bir hale geldik ya nedim

erken boşalan kız

Ben giyim mağazasında ürün deneme kabininde tek başına kıyafet değiştirken olanı gördüm.

sabah uyanınca ağızın çok kötü kokması

Hava almadığındandır. (bkz: apiş arası kokusu)

caminin altına süpermarket açmak

Altına market açılmayan yere cami yapmıyorlar.

1 kasım 2015 tayyip erdoğan balkon konuşması

O balkondan o kadar uzağa nasıl duyuracak sesini bilmiyorum.