bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(img:#8772140)

öncelikle saçlarına doğru müdahaleler yapabilecek farklı tür şampuanlara sahip olmalıdır ve tabi maruz kaldığı ortama göre farklı saç kremlerine sahip olmalıdır.

Banyo jeli olarak da kullanacağı parfüm ile uyumlu olacak koku varyasyonlarına sahip olmalıdır.

Yine diş macunu olarak özellikle de benim gibi sigarayı çok içen birisi ise beyazlatıcı etkinin haricinde,farklı sorunlarla da mücadele edebilecek ve koruyacak farklı marka ve özellikde diş macunları bulundurmalıdır.Ayrıca diş macunu da tabi tam koruma sağlamadığı için listerinin plaklarla savaşan versiyonu ile birlikte beyazlatıcı etkisi olan versiyonunu da mutlaka olmalı.

Tabi Traş kolonyaları ve roll on ları da olmalı demememe de gerek yoktur sanırım.

Ayrıca tırnak temizliği için de bir tırnak fırçası olmalıdır.

Bu ürünlerden ve bu ürünleri kullanmaktan kendini azade hisseden kişi pistir ben söyliyeyim.

Velhasıl kelam kişisel temizliğine ve kokusuna dikkat eden erkek,etrafına ve bir ilişkisi varsa partnerine saygıdan çok, kendine saygısı olan insandır.

Peşin peşin not : en güzel beyazlatan diş macununun da siyah renkli olması manidardır evet...
ağda da yapıyordur. evet.
Arkadaşlar diş fırçalamanın nesi ılıklık ya saçmalıyorsunuz cidden. Ama o dağınıklığın açıklaması yok kank dışarı çıkarken jilet gibi olan ama odasını bok götüren kezolar gibi yani.
pislik yuvaları başlığıma davetli değiller, siz osmanlı da hamamı görünce ne güzelmiş 6 ayda bir yapmak lazım diyen zihniyetin torunlarısınız...
dağınıklık değil ne olduğu gözüksün diye çıkardım, hepsi orda öyle durmuyor tabii ki, ha çok tertipli düzenli değilim o ayrı mesele...

genelde o işlerimi yardımcı hallediyor.
sigara içip sözüm ona diş beyazlatan macun kullanan adamın kişisel reklamını yaptığı başlık, bana annemin her yere çamaşır suyu ile "temizliyorum ben yaa" tribiyle girmesini hatırlatmıştır.

mesela kişi ağız gargarası için kullandığı ürünün reklamını yaparken ya da daha doğrusu bundan nemalanacağını umarken zararlarından haberdar mı acaba? ya da roll on ve türevi ürünlerin ter bezleri üzerindeki etkisinden? işin garibi bu kadar kimyasal içerikli üründen sonra acaba hangi kansere sahip olacak er kişi, içten içe merak uyandırdı bende.
(bkz: ağız gargarasıyla kız tavlamak)

komik adamlar var burada gerçekten.

sağlık ile ilgili kısma gelecek olursak uzun yaşamak umrunda olan,hayatından memnun olan kovalasın arkadaşım öyle işleri, ben takılmıyorum...
(bkz: ılıman iklim)
meyve özleri sandal ağacı kadar neredeyse parfümlerde kullanılan bişeydir, isme takılmayın gençler...

banyoda ne yapsaydım kendimi mi çekip koysaydım, ifşaya karşıyım, fiziğimle gündeme gelmek istemiyorum belki...
Gereksizlik.
nonoştur. Erkekliğe ihanet ediyordur. Çıtayı yüksekseltme, hacı şakir'e neyine yetmiyor. Hacı yağını da sür çık.
diş macunundan ne prim olacak ampır ampır konuşmayın,

bazen halkın arasına karışıyorum tam olarak kopmamak için, sonuçta ticaret yapıyorum, halkın nabzını tutayım diyorum ne biliym toplu taşıma aracına bile bindiğim oluyor fakat arkadaşlar durum içler acısı farkında değil misiniz ? omuzlar kepek beyazı dolu, dişler desen bundy sarısı (bkz: al bundy), koku zaten tarif edilir gibi değil, vallahi zor atıyorum kendimi dışarıya.

şurda birkaç insana ilham versem, mikroptan birkaç insanı kurtarsam bana yeter, beni bilen bilir bu sözlükte hiçbir kız arkadaşıma en ufak bir çapkınlık hareketim olmamıştır, o yüzden geçiniz...

tanım: adam gibi erkektir...
olasılık hesabı gerektirir.
başka ne mi olacaktı ?

millet toplu taşıma araçlarından ensesinden kir ovalayıp sallıyor sağa sola,

nefesi ceset gibi kokuyor,

ağız desen söyletme beni şimdi,

koku, ya vicdanlara sesleniyorum o koku nedir arkadaş, kendinize de mi almıyor ve rahatsız olmuyorsunuz...
yakında kozmetik dükkanı açacak kadar ürünü olacak kişidir.

temizlik elbette güzel de bunun da bokunu çıkarmanın anlamı yok yakında ped takıp gezer bu tip insanlar neymiş tırnak fırçası o ney amk hayatımda ilk defa duydum lan biz tırnağımızı keser torpülemeyiz bile sabun ne güne duruyor lan lavaboda. adam diş macununun yanında farklı şeylerde kullanın diyor. iki gün sonra fazla kullanmaktan diş namına bir şey kalmayacak istediğin kadar temiz ol ondan sonra ağzında diş yok amk...
tamam soğan yiyip çıkın demiyorum parfüm kullanırsın, benimde 5 6 çeşit parfümüm vardır. ama temizlik diyip sırf deriyi kazıyıp bak çok temizim demek de mantıksız ...

arkadaş her işin yerinde olanı makbuldür bokunu çıkarmayın lütfen...
kişisel temizliğine ve kokusuna dikkat eden erkek kokuyordur.
kişisel temizliğine ve kokusuna dikkat etmeyen erkek ise kokmuyordur.
bu bir murphy kanunudur.
tecrübeyle sabit.
aramızda temiz , hijyenik olmakla , ılıklık arasında bağlantı kuran malların olduğunu gösteren durumdur.
kişisel temizlik cinsel tercihlerle değil, kişisel tercihlerle , yetiştirilme ve yaşam tarzına göre farklılık gösterir.
sen şimdi haftada bir kez yıkanıp her gün işe okula gidiyorsan ben sana değil, okulda işte senle vakit geçiren insanlara acırım.
Temizlikden uzak durmak için
Kimyasal ya bunlar
Savunması geliştiren yazarları göstermiştir.
200 sene yaşıycak o yazarlar bu şekilde.
"Toplu taşıma aracına bindigim bile oluyor."

Ama sampuanlarimdan biri bimden biobis, parfumum doldurma.

Bırakın bu burjuva ayaklarını.

Temiz olmak için bi ton bakım ürününe ihtiyaç yok.

Beyaz sabunla yıkan ama temiz kok, temiz ol. Yeter o.
En asiL duyguların erkeğidir.

Bir kadın bir erkekten temizlik ve nezaketten başka ne bekler ki?

Napım ben leş gibi kokan yakışıklı erkeği!
biobis de alırım, toplu taşıma aracına da binerim, doldurma parfümüm yok hatta parfümlerin çoğunu amerika ya gittiğimde alıyorum,resimde sadece açıkta olanlar var ben kullandığım malzemeleri gösterdim baaaak nelerim var diye sağda solda ne varsa toplamadım.
bu alışkanlığı ile nice yakışıklıları bile ezip geçebilecek bir güce sahip erkektir.
bakacak tabi işi ne?

dişini fırçalamayıp sapsarı gezen

sokakta lafasında 10 kilo jöle ile dolaşan,

leş gibi kokan,

saç sakal birbirine karışmış,

göğüsten çıkan kıllar,

kollarda birikmiş orman gibi kıl görmeyi istiyormuyuz hayır

bakacaklar tabi.
normal olması gereken bir durumdur. ama abartiyorsunuz arkadaş. kadın gibi kişisel bakim yapıyorsunuz. bunun temiz olmakla alakası yok. kendinize güveniniz yok demek ki kezban kizlar gibi süsleniyorsunuz.
Olması gereken, sıradan erkektir. Ter kokan, saç sakal düzensiz, kıyafetleri kirli olan biri yaşayabilir mi bu dünyada?