bugün

entry'ler (71)

ekşici entryi

atatürkçülük kavramının içinin boşaltılıp kemalizmi yaratan entrylerdir.

23 12 2016 ekşi sözlük erişim engeli

acilen çaylak alımlarının dahil kapanmasını gerektiren hadise. uludağsözlük'te provokatör istemiyoruz.

kürdüm ve 2500 lira elektrik faturası ödüyorum

(bkz: kendi kendine triplere girmek)

milliyetçilerin zeka seviyesi

zeka kavramını bilmeden açılan başlıktır. zeka problem çözme yeteneği iken akıl zekayı kullanabilme kabiliyetidir. eğer aklın yetebiliyorsa milliyetçilik kavramının ulus devletler ve küreseller savaşında tek kurtuluş yolu olduğunu anlarsın. bana inanmıyorsan da atatürk'ün ilkelerinden biri olan milliyetçiliğin ne anlama geldiğini araştır.

dindarların çok kendinden emin olması

insanların tercihlerini görmek, gözlemlemek, eleştirmek, önemsemek yerine ilim ve bilim adına uğraşıp, savaşıp ülkeye ve dünyaya faydalı bir insan olmak hem kendin için hem hoşuna gitmeyen insan toplulukları için tek kurtuluş yoludur. her koyun kendi bacağından asılır mottosuyla düşünürsek sana ne faydası var insanların görüşlerinin? sen kendini kurtar o zaman göreceksin ki olumlu veya olumsuz her zerreyi aklında bizzat sen yaratıyorsun. eklemeden de geçemeyeceğim şöyle bi hadisi huzurlarınıza bırakıyorum : alimin mürekkebi şehitin kanından daha hayırlıdır.

burger king e gitmeyip kebap yiyen ezik

insanlara bilgi verme kapasitesinde veya herhangi bir konuda bilgisi olmadığı için ne ülkesine ne dünyaya ne insanlığa zerre faydası olmayan, olmamış, olmayacak ot gelip ot gidecek olan insanların açacağı başlıktır.

diyarbakır türkiye nin en güzel şehridir

diyarbakıra gidildiği taktirde pkk sempatizanları tarafından kimlik istenmesi sonucu görülen kırklareli kütüğünden dolayı ajan muamelesi görmüş biri için yanlış önerme.

sen devlete baba dersen

(bkz: pkklı turnusolu başlıklar)

yeter lan yeter

Siyaset ve din başlıkları gören yazarın kurduğu ilk cümledir.

sigarayı anında bırakmanın sırrı

Bir gün çok sevdiğin bir abinin günde 4 paket sigara içmesinden dolayı çift bacağının kesilmesidir.

neden türk takımları birbirini desteklemeli

çünkü bir türk takımının başarısı türkiyenin başarısıdır.

fly

edirne de burda hayat var sokağındaki bar.

aile bireylerinden gelen komik sms ler

+baba para atar mısın?
-71.65 lira attım
+?????

daha sonra bankamatiğe gidilerek bakılır ve doğrudur.

bir marslı galaksiye bedeldir

saçma sapan bir sözdür.

ne mutlu türküm diyene sözünün mantığı

türk olmanın genetik açıdan diğer insanlardan üstün olduğunun kanıtından dolayı söylenen sözdür.

götüyle entry giren yazarlar

herkes düşündüğü yeriyle yazar denilesi yazarlardır.

kulak siken şarkılar

tüm metal ve hard rock şarkılar.

azap hg

bursa çocuğudur.

sancak

beş parmağı geçmeyen gerçek rapçilerden birisidir.

mekke ye atom bombası atılmalı

haçlı seferlerini çıkartacak eylemdir.