bugün

entry'ler (186)

özel ders veren yazarlar

itüde öğrenciyim üni sınavında 3 bininci olmuştum matematik ve özellikle fizik dersi verebilirim lise öğrencisine. Çevrenizde falan varsa lütfen yönlendirin arkadaşlar :)

uludağ sözlük öğrenci destek timi

Balık vermek yerine balık tutacak göl de gösterseniz olur, istanbulda biz öğrencilere iş verecek iş sahipleri yeşillendirirse çok mutlu olurum.

Not: 1 dönemdir liselilere sayısal özel ders vermek için öğrenci arıyorum 4-5 siteye ilan verdim ama bulamadım.

elif

gözümün gördüğü en güzel en tatlı en sıcak en içten insan. hayatıma ikinci kez girmesiyle 8 sene evvelki çocukluğuma ışınlandım resmen hiçbir dert tasa kalmadı pamuk gibiyim bir aydır hiç olmadığım kadar mutluyum bu hanımefendi sayesinde. yıllar sonra çok önemli eksik bir parçamı bulmuş gibiyim sanki o da tamamlamadığı bir tablosuna son dokunuşları yapmak üzere geri gelmiş gibi. yeni hayatımdaki ilk karşılaştığımız anı, senin o heyecanla karışık mutluluğunu, o güzel gülümsemeni, uzunca sarılışını, saçının kokusunu, gömleğinin rengini asla unutmayacağım.

seviyorum

Yollara düştüm yalnızlar çağında
Pusulam yok ama resmin yanımda
Tanrı üstümde toprak altında
Yürüyorum bir tek sen varsın aklımda
Gidiyorum sana bir tek bu umrumda...

dekalog

ilk filmi jeden, flash tvnin ibretlik filmlerine benzemiştir. çok övülen kieslowski den beklemediğim şekilde çekilen klasikleşmiş kader teması sıktı fazlasıyla.

yazarların meslekleri

Düzenli olarak kazık yemek. Doyuruyor bu arada shshdjdj

kendini bulmak

Tersi aşırı korkutucu olan durumdur. Ne olduğuna karar veremezsin, yıllar içinde çok değişmişsindir ve kendini bulduğun yer amk boşluğudur ve bu boşluk seni ölene kadar takip eder.

0 0 biten maçın özetini izlemek

Bi de buna stadda izlemek için dünyanın parasını ödeyenler var yazık valla bu maça ne eski ruh var ne eski fatih terim...

ceza

Abi çok kaliteli rapçisin bu gece itüde harikalar yarattın ama herkesle düet yapma lütfen senin kadar kaliteli değiller :(

ilgi orospusu

Birkaç sevgilisi birkaç flörtü üstüne birkaç yiyiştiği vardır üstüne seni yanında tutmak ister
görsel

seni uyutmayan ne

Yüzme bilmeden daha
Deniz görmeden
Hiç güneşte yanmadan
Şimdi ölmek istemem
Bir kalbi sarmadan
Aşkı tatmadan daha
Onla sarhoş olmadan
Hiç sevişmeden daha
Şimdi ölmek istemem
Daha hiç gülmeden
Çoban yıldızı
Sen benle kal
Çoban yıldızı
Hep benle kal
Zamanın varsa
Ben hiç kimsem olmadan
Tepeden tırnağa
Ona hiç sarılmadan
Şimdi ölmek istemem
Kalbine dokunmadan
Hadi al götür beni
Hala benimmişler gibi
Evime yurduma
Taze meyve tatları
Yağmurlarında
Çoban yıldızı
Sen benle kal
Çoban yıldızı
Zamanın varsa
Biraz daha...

will burger

Beşiktaşta Abbasağa parkının üst çıkışında bulunan istanbulun en iyisi olduğunu düşündüğüm homemade burgerci. Ekmeği, eti (özellikle füme burgerinin ağızda dağılışı), ikram olarak getirdikleri shot turşu suları muazzam. Mutlaka denemelisiniz ve umarım her ünlüleşen şey gibi fiyatı artıp balonlaşmaz.
(120 grları cheeseburger 21, füme 26 liraydı)

istiklal caddesi

Şanlı Galatasarayın şampiyonluk kutlamalarında eski güzelliğine kavuşan istanbulun biricik caddesi.

duman

Geçen haftasonu kadıköydeki konserinde imamoğlu başkana yazdığı şarkıyı söyleyen ve iktidar partisine binaen bunlar çok fena domaldılar bi daha koysun istiyorlar diyebilen gözü pek kaliteli bir grubumuz.

malta

Yazın Türk ve yabancı çok fazla turist kaynayan hareketli ve güzel bir Akdeniz adası.

gecenin sözü

"Bir kadını sırf güzelliği için sevmek mümkün mü? Bu bir heykeli sevmek gibi bir şey olmaz mı?"
Tolstoy..

yürümekten keyif alınan yollar

görsel

gecenin şarkısı

Feridun Düzağaç (bkz: tüm hakları yalnızlığıma aittir)

Tüm albüm güpgüzel..

yazarların söylemek istedikleri

Efkarım geldi sözlük, efkarımla beraber de ders çalışma isteği mi korku mu ne karar veremedim, yarın vize var bu saatte başlıyorum hadi hayırlısı. Her fav başarılar bro demek olsun, seviyorum sizi :)

gece 4 de sözlüğün bomboş olması

Tek değilsin bilader. Evet nerede kalmistik tekrar başlıyoruz herkese tüm sözlüğe selamlar...