bugün

Icinde tutmak istemeyen yazar beyanlari.

Salin rahatlayin, bagirsaklariniz dugumlenir yoksa.
Beni bu saate kadar ödev yapacak kadar sorumlu yapan hayat koşullarına mı sövsem ingilizce öğrenmeyi hayat kurtarmayla bir hale getiren sisteme mi karar veremiyorum.
arkadaşlar sözlükte japon kız varsa bana mesaj atsın.

önemli bir konu görüşeceğim.
Bu ara içim daraliyor. Su Merkür retrosunu falan yapsa da kurtulsak.
Bazı kişileri insan yerine koyup uzun uzun açıklama yapmaya çalışmayın anlatacaklarınız onların analayabildikleri ile sınırlı boşuna yormayın kendinizi.
küçükken akla takılan, bu hep böyle mi gidecek denen şeyler, hep öyle gidiyor. sorunlar değişmiyor, sadece öyleymiş gibi görünüyor.
Etrafa çöp atmayı kesin. Hayvanları sevmekle kalmayın onlara yardım edin. Çocuklara güler yüz gösterin yaşlılara yardım edin. Bunlar size bişey kaybettirmez. Ha birde ağaçları tekmelemeyin dallarını çekmeyin deli misiniz kardeşim.
Bu dünya gerçekten çok kötü bı yer her şeyin bı sonu var ve acı helede sevdiklerinizi kaybettiği nizde "ben niye yaşıyorum" diyorsun ya içinden çok acı şeyler yaşıyoruz ama yinede yaşıyoruz unutmaya çalışıyoruz olmuyor.bilemedim evet mutlu anlar da yaşıyoruz ama çok kısa sürüyor.lafin kısası bu dünya iyi bı yer değil onu söylemek istiyorum. vesselam...
dolar 7 lira olmuş, nasıl küfür edeceğimi şaşırmış vaziyetteyim.

saksodan ağzının çeperi erimiş köpekler hala facebook'ta instagram'da a4 kağıdından dolarlarını yakıyor mu?
onlar bile türk lirasından daha yüksek şu an.
oturduğum yer beşiktaş sahile yakın olduğundan sürekli gemilerin çıkardığı o korna gibi şeyi -adını bilmiyorum evet- duyuyorum sürekli. hayatım boyunca sevdiğim tek bir hanım oldu kendisiyle ilk orda buluşmuştuk. duygusal şeylere pek takılmam ama bu sanki nispet gibi geliyor. ekimde 3 yıl olacaktı ama olamayacak.
alayınız geri zekalı.
Çocukların doyasıya eğlenmesi gereken parklarda lütfen at kadar insanlar oyuncakları işgal etmeyiniz. (Özellikle salıncaklar)
elektrikler kesildi, normalde aşırı korkarım bu durumdan sözlükte denk gelenler olmuştur seri entry girmiştim karanlığı fark etmemek için. az önce de gitti korkmuyorum bu sefer, hatta çıktım evin damına uzanıyorum gökyüzüne falan bakıyorum her yer karanlık olduğu için yıldızlar acayip görünüyor neyse biraz romantik anlar yasayayım. hadi byy.

edit: bu kadar aksiyon yeter sesler gelmeye başladı aşağı iniyim.
Bazen seni çok özlüyorum. Ama senin umrunda olduğumu da sanmıyorum.
insanlara güven duygumu çok törpüleyenler oldu bu hayatta. Neden böyledir kişiler anlayamıyorum...
keşkeeee oyunlar oynamasaydın, üzülmeseydi şarkılar, hala sana yazılıyorlar.
Tüm özgür insanlar, nerede yaşarla yaşasınlar Tokat'ın yurttaşlaridir ve bu nedenle söylemek istiyorumki "Ben bir Tokat'lıyım" sözünden onur duyarım !
Ben birine hafiften yanığım ama acelesi yok.
ümit etmeden umut etmeden nasıl yaşayabilirdi insan. hayatta hemen ilk zorlukta nasıl tükenebilirdi bu kadar insanlar. hayır tabii ki düşenemiyoruz bile. çünkü hayatın zorluklarıyla mücadele etmeden kaçanlara kimsenin saygısı olmazdı ve olmuyor da.
Acıktım. Acıkarak uyanmaktan nefret ediyorum. Canım yanıyor çünkü
Hayatımda gördüğüm, tanıdığım en beyefendi adam; reel hayatın Romeo'su edebiyatın Quasimodo'su çıktı. şaşkınım.
Kendinde olmadığın anların keyfiyle kendini bulmaya çalış..
Merabayın.
Allah iyiliğinizi versin...
Şimdi sen.
Herkes gibi
Bile değilsin...
Gönlümü verdiğim insana kusursuzmuş gibi baktığım zamanlar var.
Allah affetsin...