bugün

bir kadındır.
(o)(o).
Küfredilecek değeri bile yoktur.
yeni nesil fenerbahçeli troll.

bakalım trollükte cotodelas, dreaman, tamsopalikvelet, gabrielbatistuta17, bugun variz yarin yokuz, parmakkaldirancocuk gibi sözlük trollerini geçebilecek mi merakla beklemedeyiz.
hanım hanımcık değil, troll trollcüktür. ayrıca espri yapmasın mümkünse.

(bkz: espri sıçmak)
hem kadın hem polis. peki..
hiç kadın bir polisle muhabbet etmediğimi hatırlatan yazardır. gerçi böyle gaz jop filan devreye girince bazıları birkaç kelam ediyordu ama muhabbet sayılmaz sanırım o. bizim söylediklerimizin de sayılmadığı gibi.
kelepçesi ve kırbacı varsa sorun yok. bende cop var. huuvv, tevkif et beni bebek.
görsel
(bkz: acab)
an itibariyle kezban diyecekler dedim doğru çıktı.
(bkz: #17430386) umarim sozluk erkeklerini gorme nedenin sadece cay icip muhabbet etmektir. cok iyimser oluyorum. baska teorilerim de var, anladiniz siz onu.
muhtemelen yüzüne bakılmayacak bir şahsiyet. suç mu, değil tabi.
burada yazdıklarının onda birini birinin yüzüne söyleyebileceğini zannetmiyorum.
sınıfın arka sıralarında oturup, hoca beni kaldırmasın diye masaya gömülen tiplerden.
keşke kendiyle barışsa dediğim erkek düşmanı yazar adayı.
ya kaldırıp dikin, ya yatırıp sevin yazarı. bu ne la kapıdan kovuyorlar bacadan giriyor. helal olsun.
sucuktan çok jop'tan anlayan yazar. kauçuk mu demir mi hemen anlar.
halk dilinde aynasız karı olarak bilinirler.
aynası olmadığından kendine bakamayan, bakımsız kadındır. *
sucuk severmiş.

sucuğu olanlara selam göndermişliği vardır.
rahmetli bir kadın polisin reenkarnesi mi ne?
sanırım kendisi tımarcı.

kaşınanı kaşıyomuş, öyle duyduk işittik. *
kadın değil, kadınımsıdır. nickaltı ondan boştur. ahahaha.
polisliği kadınlığından önce yazmış demek ki böyle bakıyor hayata diye düşündüren yazar.
(bkz: kadın polis olmasın sakın o)
(bkz: yazar)

lafın gelişi olarak canım...
http://www.youtube.com/watch?v=2fq9W0QrZSk

burda busenin yerine oynasa, sırıtmayacak kadar cuk oturacak hanım!dır.

Böylece neden mutlu olup düzgün düzgün eşine/dostuna vereceği yerde, libidosunu yüzündeki sivilcelere yönlendirdiğini bir türlü anlayamadığım kezbanımsıdır.
(bkz: bir kadın polis)*
(bkz: polis bir kadın)*
(bkz: polis kadın bir)**
işte bu!: (bkz: seksi bir hemşire)
görsel