bugün

koyu renk pantolon ve v yaka tşört gibi şeyler olabilir.
(bkz: saksı)
kıllı bir döş.
(bkz: gömlek)

dar olmayan bir pantalon.

not: v yaka tişört değil. yo dostum yo
gömlek , gömlek üzeri kazak ...
dur ya seksi diyormuş
boxer niye olmasın ki ?
her erkek evde boxer la dolaşırken seksidir.
ıslak ten. şahsen ben öyle hissediyorum kendimi. şimdi bazıları, 'iyi de, ten elbise değil ki' diyerek eksiyi basacak. o halde ben de şöyle izah edeyim; en doğal giysimiz cildimiz. tıpkı vichy reklamı gibi oldu ama öyle. ayrıca, o doğal giysiyle herkesin önüne çıkmayın.
tayt, dize kadar çizme ama dizde bollaşacak. Uzun bir tişort ama popoyu yarılayacak. elde çüzdan. cüzdan avuç içine sığacak arka cepe koymak yok zaten tayt var nereye koyuyorsun. avuç içinde cüzdan el yere paralel bilekten kırık. (bkz: daha anlatacaklarım var)
pijama.*
deri ceket, güzel bir ayakkabı ( tercihen adidas rom ) saçın ense kısmının kısa olması, ve uzun sakal.

edit: bunun neyini eksiliyorsun yahu? vallahi sözlükten soğutuyorsunuz insanı!!!

edit-2-: möller enseli gençliğin saldırısına uğradım, allahını seven defansa gelsin !!!
gömlek üstüne kazak ve normal bir pantalon. V yaka tişört falan olmaz yapmayın beyler. Ense falan da bırakmayın seksi falan olmuyorsunuz öyle yani.
six pack belli eden kıyafetler.
bayanların görüşlerinin önemsendiği durumdur.
al basmalı don.
kesinlikle kadınların da giydiği kıyafetler değildir. o dar pantolon, dar ceket değildir, özellikle ceketin kollarını kıvırıyorsanız hiç değildir. yakası bol hatta yakası kesilmiş t-shirt asla değildir. düşük bel, özellikle taşlı pantolonun alakası yoktur, pembe katiyen olamaz. fular konusuna girmiyorum bile. düz pantolondur. güzel bir spor ayakkabıdır, şık bir bottur. tatlı bir gömlektir*, düzgün bir t-shirt'tür, ara sıra sweatshirt'tür.
bayan olarak nacizane fikirlerimi söylemek istiyorum
kesinlikle kotla kombinlenmiş klasik gömlekler ve düşük bel pantolanlar(uzun boylu olmak şartıyla) http://www.youtube.com/watch?v=uqpKZ9cjWRQyoutube.com/watch?v=uqpKZ9cjWRQ
(bkz: dantelli pantolon)*
kesinlikle (bkz: deri ceket)
homo veya kızları ortaya düşürmek için tasarlanan başlık türü. kanmayınız efendim.
beyaz gömlek. siyah gömlek.
siyah takım, beyaz gömlek, siyah kravat.
kısa ve az dağınık saçlar.
en azından bende işe yarıyor.
tabii ki jartiyer ve kırmızı tanga.
gömlek.
ilk entry.
(bkz: bugün ne giysem)
erkekleri bu sekilde kalıplara sokmaya gerek yok, seksi gösteren kıyafet degil, o kıyafeti taşıyış şeklidir.