bugün

entry'ler (69)

sözlük yazarlarının itirafları

elveda geçmiş, elveda uludağ sözlük.

bi sevgilim vardı onunla internetten tanışmıştık aynı şehirde oturuyorduk ama buluşmadık aylarca internette sevgili olduk hayatımın en büyük salaklığını yaptım sonra buluştuk ben ona karşı fazla bi şey hissedemedim ama ayrılamadım da iş işten çoktan geçmişti ve o bana çoktan bağlanmış beni deli gibi seviyordu bir yıl anca sürebildi ve ben yapamadım ayrıldım ondan hayatımda ilk kez bi erkeğin benim için ağladığını gördüm ve bu gerçekten acı vericiydi sonra bi şekilde günler geçti çok da zor oldu ama hani derler ya zorla sevgi olmuyor..

sonra hayatımın aşkıyla karşılaştım çocukluk arkadaşımla yıllar sonra karşılaştık ve birbirmize aşık olduk
yaklaşık bir yıl olacak ama bazen içimde büyük bi acı hissediyorum allah bana ceza verir belki bi gün bi başkasını üzdüğüm için ondan çok özür dilemeyi isterim ama yapamam çünkü hemen ümitlenir biliyorum.
birileri bana akıl versin yoksa çıldırcam..

kol kıllarını almayan kızlar

ne yani iki tel sarı tüy var diye itici mi olunur alınmak zorunda değildir.

yazarların ilk görüşte aşk hikayeleri

ilk okulda birbimize aşıktık onunla, sonra o liseye geçti ben hala orta okuldaydım tabi görüşemiyorduk haliyle. sonra bi gün taşındıkları haberi geldi hem de uzak bi semte taşındılar, ara sıra okul dönüşü karşılaşıp bakardık birbirimize sonra o da olmadı gittiler tabi o zaman ne benim telefonum ne de onun var hiç görüşemedik. aradan 5yıl geçti bir gün hiç beklemediğim bi gün durakta karşıma çıktı gözlerime inanamadım o gözleri bakışları hiç değişmemişti masmavi gözlerine heyecandan bakamadım bile boyu uzamış küçükken aynı boydaydık şimdi o benden uzun olmuştu, inanamıyordum bu maviş olamaz benim mavişim diyordum..
derken sadece öyle bakakaldık ne ben konuştum ne de o ama o gün bizim aşkımızın yeniden doğduğu gündü şimdi neredeyse bir yıl olacak vay be kader diye buna derim ben.. gerçek aşk bir şekilde böyle karşınıza çıkabilir yeter ki bekleyin öyle her önünüze gelene atlamayın.

eski fotoğraflara bakarken hissedilenler

küçükken kalın dudağım olduğu için utanırdım saklardım hep, bütün küçüklük fotoğraflarımda dudaklarımı içeri doğru kıvırıp gülmüşüm hala anlamıyorum çizgi şeklinde dudaklar modaydı herhalde o zamanlar. *

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

temizlik yapın her yeri toplayın sonra huzura erip ders çalışın çalışamıyorsanız en yakın arkadaşınızla muhabbet edin penceren bakıp müzik dinleyin öyle işte..

türk erkeklerinin bi sikime benzememeleri

muhtemelen bu lafı söyleyen kızın uzun boylu, mavi gözlü, kumral.. daha sayabilirim türk erkeği olan bi sevgilisi yoktur. *

üç yakın arkadaşım var birisiyle çok sorunlarımız oldu bize onca kötülük yaptı havalandı ezdi sonra yeniden yakınlaştık yani onu affedip aramıza aldık,
bahane olarak onun annesiyle babası ayrı sorunları var dedik.
peki ya benim, benim annemle babam ayrı değil ama daha çok sorunlar yaşadım ailemde çoğu zaman huzur bulamadım annem hariç ama hiçbi zaman kimseye anlatamadım bi gün sevgilime anlatacaktım gözlerim doldu ve konuşamadım peki ben ne yapayım sözlük herkes beni düzgün bi ailenin hanım hanım kızı sanarken ben ne haldeyim haberleri yok.. ben neden psikolojimin bozuk olduğunu belli edemiyorum içime ata ata sonum kötü olacak.

sevgilisiyle sevişmeyen insan

belki ilerde evlenince sevişecektir.

hayatı güzelleştiren tavsiyeler

kendinizi sevin..
sizi gıcık eden insanlara haddini bildirin ve asla ezilmeyin istediğiniz bir şeye ulaşmak için emek harcayın ve bir şeyleri başarmaya başlayınca o zaman hayat çok güzel olacaktır.

bugün rüyamda izban ın raydan çıkıp kaza yaptığını gördüm sonra gün boyunca izban a binmedim arkadaşlarımı da bindirmedim sonuç olarak son durak filminde olmadığımı fark ettim sözlük. *

uzunluğuna dayanılmayan şeyler

mesafeler.

cilt bakım önerileri

yoğurt + limon karışımı ; temizler ve besler cildi yumuşacık yapar şiddetle tavsiye ederim.

sabah uyanınca yapılan ilk şey

yatağın karşısındaki aynaya bakmak.

sonuçları açıklanmayan pmyo sınavı

bugün itibariyle açıklanan sınav sonuçları.

ağızdan yanlışlıkla çıkan yaran sözler

"yok artık"la "yuh artık" demek arasında beyinde uzun bi çelişki yaşamanın ardından "yohh artık" demek.

kimseyle dalga geçmem dış görüntüsü vs yüzünden ama bazı insanlar beni deli ediyor sözlük hangi şişman arkadaşımla konuşsam ve konu kiloya gelince hepsi ilaç kulandıktan sonra oldu aslında ben çok zayıfmışım da işte annem bana küçükken vitamin vermişte yok efendim bilmem ne ya bırakın bu işleri az yiyin arkadaşımm başımı da şişirmeyin!

bu da size gelsin;
http://karikaturdelisi.bl...mp;utm_campaign=bp_random

terk ederken gülümsemek

ağlamaktan daha iyi olan durumdur terk eden kişi için.

türk kızı

sözlükteki erkekler için hiçbir şey ifade etmeyen, ama itiraf başlığında bir çok erkek yazarın türk kızları yüzünden ne acılar çektiğini okuyabilirsiniz.

hayata karşı edinilen tecrübeler

her zaman şunu öğrendim bu hayattan çok çalışmalısın yoksa bu hayatta bi hiçsin çalışırsan her şeyin olur paran da sevgilin de işin de aklına gelebilecek her şey ve sonuç mutluluk düşününce çalışmayan insan ne halta yarar biri söylesin bakalım hem sadece şu son iki yıldır derslerime kafa yormaya başladım ve eminim sonu mutluluk geticerek.