bugün

entry'ler (87)

gece gece fbi open the door diyen dört harfli

(bkz: agent dunham)
(bkz: put the guns down)
*

sweat

bu dans şarkısıysa biz bu zamana kadar ne dinledik dans şarkısı diye şeklinde serzenişlerde bulunmaya sebep olan aşmış snoop dogg - david guetta eseri. ama sweat olanı tabi wet olanı işe yaramaz.

alexandra stan

1989 romanya doğumlu sesi güzel, kendi güzel, munis, tatlı yaratık***. kendisini lollipop'la tanıdık, mr. saxobeat'le sevdik, get back asap'le aşık olduk. fakat her ne koşulda olursa olsun sesinin işlenmemiş halini dinlememeye özen gösterelim, çünkü live performance olayını becerememe konusunda vatandaşı inna ile yarışmakta kendisi. yine de kendisi yengeniz olur yan bakanı yakarım.*

erol köse

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa) * * * *

ağlayan bir insana söylenmeyecek sözler

siktir git çay koy.

kıskanmayan sevgili

dünyamız üzerinde varolmayan sevgilidir. o ne lan öyle kıskanmayan sevgili mi olurmuş.

ekşi sözlük

(bkz: sıçtı cafer bez getir) *

billionaire

bruno mars'ın vokalleriyle kendini aştığı muhteşem travie mccoy şarkısı.

gelmiş geçmiş en iyi playstation oyunları

hiç şüphesiz ki gran turismo 5'dir.

google

yeni tasarımıyla çok daha güzelleşmiş arama motoru. kedi canını onun. *

dirty dancer

müzik videosu malum ortamlarda* görücüye çıkmış muhteşem bir enrique iglesias - usher düeti.

küpe takan erkek

herhangi bir şeyi temsil ettiğini düşündüğünden değil, sadece yakıştığı için takan erkektir muhtemelen. kendi açımdan konuşmam gerekirse 2si sağda 3ü solda olmak üzere 5 tane küpe takıyorum, güzel durduğu için kullanıyorum gayet mutluyum. bunun derdinin milleti niye gerdiğini de gerçekten anlamıyorum.

okan bayülgen

gece gece bize twitter'da eğlence çıkarmış başarılı medyacı.
http://twitter.com/#!/okanbayulgen

leyla ile mecnun

(bkz: hay senin suratında damacana patlasın erdal abi) dolu ama. *

okan sözlük

ruhuna rahmet okuduğumuz ex-sözlük.

hapşırmanın yarım kalması

(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları)

biri yazmalıydı artık.

sözlük yazarlarının silahları

zeka hamdolsun. *

babanın 5 tl yerine 50 tl vermesi

yanlışlıkla olmuştur muhtemelen, ancak bir şekilde üstüne yatmaya bakılmalıdır.

jennifer lopez

on the floor şarkısının klibinde bir başka güzel olan kadın.

tonight

enrique kardeşimizin gerçekten çılgın attığı aşmış şarkı. benim gözümde pop ve r&b tarzının zirvesidir bu şarkı ah bi de arada ludacris'in yaptığı saçma sapan rap olmasaydı.