bugün

Bir önerme.
Bekaretini kaybetmiş, evli erkeklerin kafasını karıştıran ve çoğu erkeğin gözünde artık, Evlenilecek değil eğlenilecek kadın statüsüne geçmiş kadınların

toplum ahlakı göz önünde bulundurularak ve çoluk çocuğa kötü örnek olmaması adına toplumdan uzak bölgelerdeki kamplara yerleştirilmesi gerekliliğidir.

Edit: ne eksiliyonuz kardeşim amaç türk toplumunun çekirdek aile yapısını korumak ve bunun için yapılmış masum bir öneri.
Ki çocukları orada doğsunlar büyüsünler, gelip sözlüklere üye olup saçma troll başlıkları açmasınlar.
Hee canim hee tespiti. Bosanmis kadin tavugunuza kist mi dedi? Birinin bosanmis olup olmadigini nasil anliyorsunuz da ustune tecrit ediyorsunuz? Devam edin siz bu beyinlerle yasamaya. Bosanmis kadin orospu zaten, olmasi gerekeni yapip, evlendigi sonrada bir sekilde yurutemedigi icin toplum gozunde orospu. Imam nikahiyla evli oturanlardan daha temiz be sizin bosanmis dediginiz kadinlar. Bir donun etrafiniza bakin ne kasarlar var!
Daha iyi bi önerisi olan varsa konussun biz burda toplumsal bi yaraya parmak basmaya çalışıyoruz.
Boşanmış kadınlara farklı gözle bakan erkekler hadım edilmeli diye karşı atağa geçilecek yazar beyanı.
Boşanmış kadına "Dul kadınsın bir ihtiyacın olur ben Burdayım" teklifini yapmış ve reddedilmiş insanların destekleyeceği bir kampanya olabilir ancak.
Boşanmış erkeği de Hadım edelim o halde.
Gereksiz bir önerme. iki harfi yan yana getirip "kamp" yazamayan insanları tecrit etsek daha yararlı olur aslında.
Kardeş sen kendi kız kardeşinle ananla ilgilen yeter .
annende bakire değil onuda yollayalım bende gönüllü gelicem
desteklenmesi gereken fikirdir. hiç kusura bakmasınlar ama ister kabul etsinler ister etmesinler artık boşanmış bir kadına kimse iyi gözle bakamaz. aziz milletimizin milli iradeninde desteklediği karardır bu. evet.