bugün

türk erkek zihniyetidir. her tanıştığı kızla cinsel münasebet içine girmeyi hayal ederken iş ciddileşince yani evlilik gibi bir durum olduğunda illede kullanılmamışı olsun ister. ben gülerim buna..
aklı sürekli uçkur içinde olan zihniyetin iğrenç halidir. sürekli beyin ereksiyonu geçiren bu mahlukların, kendi ailesinden bir kadının, bu duruma düştüğünü empati yapma yetisi dahi yoktur. kendi kardeşini bir erkeğin abazan duygularına tercuman oluşuna şahit olsa, testere necmi kimliğine bürünür hemen, oysa kendi cinsel arzularına alet ettiği kadının da bir erkek kardeşi olduğunu düşünmez üstüne kusulası mahluk!!
(bkz: vicdan)
sonra o karım vajinismus olsun ben yine diğer hatunlara dalayım mantığında ki insan söylemidir.karısı çocuk fabrikasıdır...
(bkz: sevdiğim kadının önce beyni bakire olmalı)
(bkz: eğlenilecek kız var evlenilecek kız var) düşüncesindeki hasta ruhların bir diğer düşüncesi.
bencil olmanın sınırının olmadığı herkes bana versin ama ben genede sağlamını bulayım mantığını senden kaç tane var biliyonmu? die çürüten (bkz: gerçi burda delinmemişi var) dedirten olay.
keşke denilesi ama zor olan durumdur.
(bkz: her sevgilim 1 kez versin karim bakire olsun)
(bkz: her sevgilim versin karim bakire olsun)
(bkz: her sevgilim versin ama karim bakire olsun)

(bkz: farklı ek kelimelerle benzer başlıklar açmak)
(bkz: her halti yiyen erkegin 0 km kiz istemesi)
herkesin bu düsüncede oldugunu düşünürsek ve bu düşüncemizde gercek olursa karın olacak kisinin bakire olması %00000000000000000000000,1 ihtimal olan olasılık
anketler sonucu ortaya çıkan türk erkeğinin bakış açısıdır. bu konuda yapılabilecek en iyi yorum turgay şeren tarafından ali sami ye yapılan yorumdur.
sevgilisiyle birlikteyken öğrenme aşkını abartmış erkeğin, karısıyla birlikteyken öğretme aşkına adanmış halleridir.
türk erkeğine mal edilmeye çalışsa da tüm türk erkeklerini kapsamaya çalıştırılması abesle iştigal olan cümle. şahsen ben lafın ikinci bölümünü istiyorsam ilk bölümünü de ona uygun halde düzeltmeliyim.

dini açıdan olması gereken yaklaşım da budur. islamda evlilik öncesi cinsel ilişki zinadır. ve konuya bu türlü yaklaşacak olan din mensubunun eşinde bakirelik araması ve kendini de bakir tutması son derece normaldir, pekiyi pek güzel verilesidir.
insanın zihnindeki formattan anlamayan erkeklerin takıntısı.
buyuk bir ikilemdir - erkek hem yatak tecrubesi yerinde bir hatun ister ama eşinin bu tecrubelerden mahrum olmasını tercih eder; halbuki omrunu gecirecegin kadın tecrubeli olsa daha mantıklı olmaz mı? ikilem bir. ikilem iki: her kadın vermiş olsa nasıl bakire bir hatun bulacaksınız ey siz erkekler? bu konudan cıkarmamız gereken en onemli anafikir ise şudur: arkadaşlar bilimsel bir gerçektir erkek daha geç olgunlaşır ve her basarılı erkein arkasında bir kadın vardır dusuncesinden yola cıkarak erkek beyni kadın olmadan zor işler.
herhangi bir sevgilisiyle yatan erkeğin karısından beklememesi gereken olay. anane lerinin ve çevresinden gelen baskılar karşısında apışıp kalması.
(bkz: sevgililerim istanbulluydu karım da anadolunun bir köyünden...)
(bkz: türk mantığı)
"geceleri yalnız yatan kadınlar erkeklerin utancıdır" diye feryat eden erkeklerin düşüncesidir.
tek sevgilim olsun o da eşim olsun anlayışını güdenler için saçma bir düşünce, ahklaksız bir düşünce, iki kat ahlaksız hem de, afedersiniz ama bu toplumun aile, ahlak, gelenek vb. öğretileri bu değil, tipik türk erkeği düşüncesi demeden önce iki kez düşünülmeli o yüzden, etrafınızda bu tip adamlar varsa bu sizin sorununuz, türk erkeklerinin değil. vermek ne, karı ne, sevgi ne, insan bir düşünür ama değil mi, tespit yapacağım diye maymunluğun alemi yok.
görücü usulü evlenmek isteyen erkektir. sonuçta normal evliliklerde karısı da bir süreliğine sevgilisi olacak ve verecektir.
klasik türk erkeği mantığı.
(bkz: herkese vereyim ama evlendiğim adam bakir olsun)
cinsel iliskinin alip vermek degil karsilikli bir eylem oldugunu dusundugumuzde, mantik hatasi iceren istektir.