bugün

entry'ler (93)

beni sevme diyen kişiye aşık olmak

aptallık...ama bunu hepimiz yapıyoruz.

evden çıkmak istememek

sevgilisinden ayrılmıştır. onun için hiç bir şeyden zevk alamayacağı için evde depresyon halinde kalmak istemiştir.

gerdek gecesinde gelinin regl olması

gerdeğe girmek için başka bir geceyi beklemek. nasılsa bundan sonra her gece ona ait.

canlılar arasında sadece kadınların makyaj yapması

en çok erkeklere kendilerini beğendirmek ve hem cinslerini güzel olup kıskandırmak için....

özleyip de arayamamak

kesin gururdan dolayı aramamaktır.

sözlük yazarlarının itirafları

aceleciyim her şeyin çok çabuk olmasını istiyorum...

kayınvalide

kayınvalidem olduğunda buraya onunla ilgili yazı yazacağım:))oğlan annesi kayınvalide olur.kız annesi her zaman baştacı olur.

kot pantolonla uyuyan kız

kaldığı yerde uyuren üstünü değiştirecek bir şeyi yoktur.üstündeki pantolonla uyuya kalır.

anne

her zaman ne yaparsan yap döndüğünde kucak açan affeden ve seni karşılıksız seven kişidir.herkes anne olamaz...anne olmak sevgi dolu bir yürek lazım...

yürek ağlarken gülmek zorunda olmak

herkesin zaman zaman yaptığı şeydir. yürek ağlar göz yaşları içe akıtılır ama herkese gülücük dağıtılır. her güldüğünde aslında için ağlar.benim son zamanlarda yaptığım şey.

bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye

erkeklerin aklından çok güzel hediyeler almak geçer eminim. en güzel hediyeninde ne olduğu vereceğin erkekten erkege değişir fakat onlara en güzel hediye kullandıktan sonra güle güle demektir...

henüz lisede bekaretini kaybeden kız

gençler şimdi herşeyi erken yaşayıp doydukları için sırada cinselli yaşamak bekaret kaybetmek kalmıştır. onuda halledip arkadaşlarının arasında öncü sıraya geçer.....

kız arkadaşına yemek yapan erkek

süper bir erkek modelidir.ama sonunda beklentisi yoksa tabii.

orhan pamuk

ne yaptığını bilmeyen birisidir.......her şeyinin yapmacık olduğunu düşündüğüm ve başkalarının yönlendirdiği bir kişi bence.

uzun bir sms karşılığı olarak ok cevabı almak

yazdıklarına karşılık umarsamaz ve duygusuzca gelen bir cevaptır.

sevişmenin başındaki beni seviyor musun sorusu

sevişme aşamasına gelindikten sonra sorulan en saçma sorudur. kimsenin doğru cevap vermeyeceği kesindir.birde bu soruyu sevişme bittikten sonra sormalı.

ketçap yerine domatesle patates kızartması yemek

bir kere bu şekilde yedikten sonra bir daha ketçapla yediğinizde zevk alamıyacağınız bir durumdur. domatesleri rendele biraz sarımsak baharat katıp güzel bir sos pişirdikten sonra patateslerin üzerin döküp afiyetle yemek.

ilk iş günü

herkesin meraklı gözlerle baktığı ve hiç bir şey bilmiyormuş gibi ne yapacağını bilmeden ve kim ne derse onu yapmaya çalıştığın ilkgündür. hayatında unutamadığın günlerden biridaha yaşanmış olur.

yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler

aceleci olmak ve herkesi kendi gibi sanıp güvenmek.

her şeyden çabuk sıkılan sevgili

insanı yoran sevgili türüdür.ilkbaşlarda onu mutlu etmek ve eğlendirmek insanın hoşuna gidebilir. ilişki ilerledikçe sıkılmalar başlar ve insan yorulur. sonrada güle güle denir...