bugün

entry'ler (17)

yves rocher

edirneye açıldığında hatunun gözleri japon çizgi filmlerindeki karakterlerinki gibi olmuştu istanbulda her avmde bulunuyor. Ünlü bir fransız firması olsa gerek.

sözlük yazarlarının itirafları

motosikletimle traktör römorku çekeliyim derken debriyaj yaktım sonrasında bin bir numarayla babama yokuş yukarı çıkarken olduğunu yedirttim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Lorde ' team ' .

ebru gündeş ağlamış

Acun iyi senaryo yazmış maşallah ebru' da mükemmel oynadı ben de ağlıyodum ya hu ...

5 aralık 2013 benzin zammı

Yahu bu kıl dönmelerine çuval çuval kömürden sonra damacanayla akaryakıtta mı dağıtılmaya başladı? Yoksa asgari ücrete %100 zam mı yapıldı?

pkk nın kurulduğu evi müzeye çevireceğiz

tayyip bey müze, apo heykeli, kürt okulu, toplu açılış törenine çağırılacaksınız tez zamanda!

iki sevgilinin yapabileceği en güzel aktivite

güneşli bir mayıs sabahı motosiklet ile ıstranca dağlarına tırmanmak.

recep tayyip erdoğan

Rahmetli babaannemim dediği gibi '' Cınsı bozuk.'' .

peygamber in halasının kızını alması

Esas olan insanlık. Bu dün de böyleydi bu gün de, gelecektede böyle olacak. Elbet bir gün tüm dünya dinlerden kurtulup evrensel ahlak kurallarını benimseyecek. Tanrı insanları önce dinlere ayırdı insanlarda dinleri mezheplere... Er ya da geç bu duvarlar yıkılacak... Bu da benim kehanetim olsun.

barış manço nun tırt bir şarkıcı olduğu gerçeği

Önümüzdeki yüzyıl Atatürk, Manço... ve daha nicelerine dil uzatanlara lanet okumakla geçicek gibi.

la la la

Çalıştığım eğitim kurumundaki tuhaf bir ikinci sınıf öğrencisinin kütüphaneye girdiğinde çıkardığı ses.

türklerin kürtlerden nefret etme sebepleri

esek gibi kokmaları, iğrenç dilleri, paranın onlarda olması, akraba evlilikleri, töre cinayetleri, kaçakçılık yapmaları, beleş elektrik, kanser hücresi gibi çoğalmaları, bölücülükleri... insan düşünüyor bunları Allah mı yarattı diye.

amerika istiklalini ilk tanıyan devlet

akp vetoyu kaldırmadan önce israile filistini onu geçtim KKTC yi tanıtaydı iyi olurdu be göt kılı.

800 tl maaşla iki çocuğunu okutan anne baba

800 tl ile iki çocuk okutan baba, çocuğuna kışın üşümesin diye bot alan, kendi ise eskimiş kunduralarını belki 100 defa boyatan, anne ise renk renk yünler alıp yavrusuna gözleri şaşı olana kadar kazak, atkı, bere örendir.

düz mantık

Kapıdaki düşman filmini izledim cod2 de rus oldum.
Er Ryan'ı Kurtarma'yı izledim cod2 de amerikan oldum.
Kan uykusu belgeselini izledim tecilimi bozdum asker oldum.

yazdan nefret etmek

Uzun çabalar sonucu elde edilen sevgiliye ter kokma korkusudur.

fiyat pahalı gelince mağazalarda uydurulan yalan

Bu gömleğin fiyatı nedir?
-179 tl beyefendi.
Hmm ama bu siyah kotumla gitmez bence neyse kalsın.
-Hemen siyah kot getiriyorum efendim. Bi görmüş olursunuz.
Neyse neyse... adam bi de kot kitlicek galiba kaçmalı.