entry'ler (11)

allah ı yaratan güç

olmayan güçtür.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

sessizliğin sesini dinliyorum.

türkleri cidden seven ülkeler

koreliler cidden aşık bize

yazarların bugün giydikleri kıyafetler

gömlek kot arkadaş ne olacak başka ya pazar pazar takımla mı gezeceğiz.

çoluğun çocuğun rızkını kumar masalarında yemek

insanlıktan, edepten, ahlaktan, etikten nasibini almamış yaratıkların işidir bu durumun dinle alakası yoktur pek fazla.

recep tayyip erdoğan

milletini hizmet için ömrünü vermiş olan kişi mi evet tanıyorum fotom bile var hacı.

beypazarı maden suyu

ülkenin en güzel maden suyudur günde bir tane içilmeli , diğer maden suları yanına bile yaklaşamaz hem bunla çörçil yapınca daha fazla köpük çıkıyor.

kadınların erkeklerde aradıkları

Özgüvenle birlikte tüm güzellikler gelir.

başkası ne der diye yaşamak

Kendi aklı ile yetinemeyen, bir varlık olarak gelişimini ve karakterini tamamlayamamış, başkalarının düşünceleriyle biricik hayatını sürdürüp aslında başkasının hayatını yaşayan kişilerdir. Özetle şu dünyada bir noktaysak, o nokta bile olamamaktır.

9 eylül üniversitesi öğrenci yurdu

aslında o kadar da berbat bi yurt değildir evet belki bucanın en berbat yerindedir ama öğrencilerin kaynaşması ve sosyalleşmesi bir çok üniversite kampüslerine göre daha yüksektir en büyük sıkıntısı pahalı ve berbat yemekleri ile beraber yurda giriş çıkışlardır.

ibrahim turhan

Bist başkanlığı ve merkez bankası başkan yardımcılığı yapmış akademisyen ekonomist şimdilerde siyasete katılma kararı almış ,kendisini bir konferansta dinlemişliğim hatta konferans sonrası muhabbet etmişliğim vardır kişilik olarak bakacaksak eğer kibar ve sıcakkanlı bir insandır açıkçası günümüz siyaset sahnesinde pekte görmeye alışkın olduğumuz tiplerden değil ancak aslında böyle kibar,sıcakkanlı,hümanist kişilerin vatana ve millete hizmette bulunması kanımca daha faydalı olacaktır hiç değilse milletin vekili olduğu belli olur diğer vekiller gibi yüzümüze bakmadan elimizi sıkmadan ben vekilim buraları hep ben yönetirim tavrıyla karşımıza çıkmaz , az evvel yaptığım kısa bir araştırma sonucu izmir 2.bölge 1. sıra adayı olduğunu öğrendim zannımca böyle bir şahsiyete hem insan ilişkileri hem kariyeri dolayısıyla ve ayrıca adaylık sıralamasına da bakarsak yeni ekonomi bakanımız olacağını söylemek çokta yanlış sayılmaz ayrıca anladığım kadarıyla sosyal medya hesaplarını da kendi yönetiyor şöyle bırakıyorum isterseniz bir gözatın

https://www.facebook.com/ibrahimmturhan?fref=ts

https://twitter.com/ibrahimmturhan