bugün

Bence benim fikrimce kadınların %70 i ortalama bir tip de erkeğe makul eğer ortalama bir tipiniz varsa giydiklerinize dikkat edin üstünüze başınıza çok yakışıklı olmanıza gerek yok kendinize yakışan bir saç stili bulun genelde saçı sağa veya sola yatırarak taramak birçok kişiye yakışır. Sevgili olduğunuz kişiyi sadece becermek amaçlı olmayın çünkü her kadın evlenmeden önce sevgilisi ile birlikte olmak isteyeceklerini sanmıyorum.Cinsel hayatınız yoksa bundan yakınıp işte sürekli şikayet etmeyin bencil olmayalım ona hak verelim burası türkiye ve zaten kadınlarımızın erkeklere nazaran daha çok sorumlulukları var ve her kadın gelecek ister gelecek vaad etmeyen erkekle birlikte olacagını sanmıyorum. ilk önce kendinize saygınız sonra sevgilinize saygınız olsun. Bir kızı yeterince tanımıyorsanız malınızı mülkünüzü ay'da kaç para alğınızdan kesinlikle bahsetmeyin karakteri düzgün bir kadının bunu pek umursacağını sanmıyorum.Kendinizi geliştirin boş bir insanla hiçbirşey paylaşılmaz.Kıskançlığı bence abartmayın bir kadının haddinden fazla özgürlüğü kısıtlanıyorsa yanınızda 1 dk bile durmaz.Eğer olurda ilişkiniz olursa kesinlikle Ahmete Mehmete gidip yetiştirmeyin sevgilinize biraz saygı duyun. Kendi geleceğinizi düşünün kendi geleceğini düşünmeyen bir erkekle zeki bir kadının evleneceginip çoluk çocuga karışıcağını hiç sanmıyorum.
Özgüvenle birlikte tüm güzellikler gelir.
gizem. acılarımızı dinlemekten hoşlanıyorlar.

hiç anlatasım yokmuş gibi yapıyorum hep. ısrar bekliyorum. daha da ıslanıyorlar. fazla acım yok. çocukluğum nefis geçti. babam annemi hiç dövmemiş. beni de şımartmışlar paso. topumu da kimse kesmedi amk. kestiler diyorum. maksat sallamak.

fakirlikten lise mezuniyetine bisikletle gittiğimi anlatıyorum. babam alkolik, annem de kumar oynuyor diyorum. hemen veriyorlar. okuldan geldikten sonra konken masalarına çip taşırken topuklu ayakkabılarıyla üstüme basıyorlardı hep :(( cümlesini bitiremeden ağzıma meme girdiği oluyor. çok saftirik bu kızlar ya. elde edilmeleri çok kolay. hemen anaçlık yapıyorlar mallar. 20 yıllık acıları amlarıyla düzeltecekleri yanılgısına kapılıyorlar.

oooh. sikiyorum cup cup.

sonra fırlatıyorum canım sıkılınca. sanki babam alkolü bırakacaktı sen verince len ibibik. çok ağır safsınız ama seviyorum kızlar sizi. çünkü çok güzel kokuyorsunuz. meme aralarınıza hastayım..

taytınızı yerim. emerim o taytı. delice bir tutku bu. mazur görelim. tiryakiyim.
adonis-para-sadakat.
Yav halen böyle başlıklar açılıyor,para kardeşim para,para,para bak bidaha sorarsan gene söylüyorum para(bu arada kadından kasıt 25 yaş üstüdür onun altı kız olur onlar tiple parayı harmanlar)
para tabiki de...
Kalın olması.
Tabikide cüzdanı kastettim.
Ama asla bulamadıkları diye devam eden başlık.
Ama asla bulamadıkları diye devam eden başlık.
valla annesinin iyi biri olmasını arıyorum genelde. yoksa çekilmez cidden.
Birkaç özellik aynı bedende olsun istiyoruz, bu kadın Olmakla da ilgili değil, erkekler de aynı şekilde. Olsa çok iyi olur dediklerimizi en çok barındıran kişiyle de yakınlaşıyoruz. Zeka, beden çekiciliği, saygı, ilgi, şefkat, sevgi, gönül bağı kurmaya yatkınlık. ilkinden başlayarak eğer sahipse, bir sonraki adıma geçiyoruz. Takıldığı adımda da uzaklaşma başlıyor.
ya çok şey arıyorlar, ya hiçbir şey aramıyorlar. ortasını bulduklarında beni de bulurlar diye düşünüyorum.
kesinlikle para para ve para.
Serseri olup, diğer kızlara sataşması.