bugün

bir iki dostla konuşmak.
Uykum yok, uyumayacaksam ders çalışmam gerek , ama ders çalışasım da yok. Başka bir şeyle meşgulmüş gibi kendime fake atıyorum. Peki Yiyor muyum? yoo.
midem ağrıyor. bu sebeple sözlükteyim ki aklım daha çok ağrıda kalmasın. ne geçiyor ne uyutuyor. en iyisi aklım dağılsın.
yazmak hatta bunu yazarken bile çok belli ediyorum diye düşünüyorum.
Ki sana girsin demek.
askere gitmeye 7 gün kala hunharca içilen bira ve akabinde gelen melankolik şarkılarla 3lüyü tamamlama isteği olarak tanımlamak istediğim olay.
Sert sessiz benzesmesini kimler dogru yapiyor diye kontrol etmek.
Çok geç geldim eve uyku tutmadi Almanyadan arkadaşı aldım hava limanindan sabah işe geç kalacağım.
Evet ben de gerçek insanlara bu vakit itibariyle ulaşabiliyorum.gunun baska saatlerinde insanlar yapmacık oluyor.hele ikindi vakti insanları.hepsi sahte hepsi yalancı. işemeye kalkıp da bir süre siz gerçek insanlarla hasbihal eden ben tekrar zıbarıngen. Siz de yatın. Sonra uzun uzun görüşürüz. iyi sabahlar.
baba 3.nesil adamsın , yapma amına koyim böyle saçma sapan hareketler.

adam diyor ki sabahın 5 i amına koyim ben nerden bulayım canlı kanlı , 'gerçek' insanı da muhabbet edeyim.adam camiye mi gitsin amk sabah namazı çıkışında cemaatle mi sohbet etsin.sokakta çıkıp insan mı arasın.evde uyuyanları mı uyandırsın ne yapsın amk.

sabahın 5 inde gerçek insanlarla anca bu platformda etkileşim kurabiliyor işte , uyku sersemliğine veriyorum ve daha fazla üstüne gelmiyorum.

not : vermek derken o anlamda değil !
Uyku tutmuyor, bu omuzların çektiği dertler o kadar çok ki sabah güneşini gormeden gözler kapanmıyor.
Boş yapmak. Makara yapmak. Bir de Galatasaray'ın avukatlığını yapmak. Sözlükte başka amacım yok.

not: ligin babası Galatasaray. isteyen kudurabilir. Özellikle de yalı bebeleri.
Can sıkıntımın geçmesi.
Sorgucu geldi haanıım.
Uyuyamıyorum olm. Izdırabımın kahyası mısın?
yazmak. Safi yazmak. Sohbet etmek istesem, sohbet sitesine giderim güzel insan.

Ed: her saat için geçerli.
boşlukları doldurmaktır.
dertleşmektir. derdi olmayan insanın bu saatte uyumaması anomalitedir.
Hiçbir amacım yok.

Bugün kandildi ve namaz kılıp dua etmek istiyordum çünkü uzun zamandır namaz kılmak istiyordum.

Fakat burada din ile ilgili bilgi verdiğimi sandığım saçma sapan bir kavgaya giriştim.

Sonuç saatlerce burada takıldım ve namaz fala kılamadım. Kendimi kötü hissediyorum. Edeceğim dualar vardı.