bugün

porto'da oynayan 24 yaşındaki defans oyuncusu 30 milyon avro karşılığında 5 yıllık sözleşmeyle real madrid'e transfer olmuştur.
barcelona maçında sergio ramos ile beraber mükemmel defans yapan oyuncudur..şu ana kadar varlığını hissettirmemesine rağmen neden bu takıma geldiğini göstermiştir..
7 haziran 2008 portekiz türkiye maçı'nda orta sahaya yakın bir yerden aldığı topla bir çalım atmış, üstüne duvar pası yaparak portekiz'i 1-0 öne geçiren golü atmış, "pepe" lakaplı defans oyuncusu.
adam adama markaj yapmamız sonucunda, kendisini tutacak bir oyuncumuzun olmamasından doalyı gol atmıştır. *
bu akşam oynanan real madrid getafe maçında rakip oyuncuya arka arkaya iki tekme salladığı için ağır ceza alacağı şimdiden kesinleşmiş oyuncudur..

bizim federasyon da ceza nasıl verilirmiş görür heralde. zira bizim rezil derbiden sonra verilen cezalar aklı başında hiç bir futbolseverce yeterli bulunmamıştır.
bildiğin real madrid'li (bkz: pepe).
getafe maçında cinnet geçirmiştir, cinayete, adam öldürmeye teşebbüs etmiştir.
real madrid yönetimi tarafından ceza verilmemesi(!) gerektiği düşünülen futbolcudur.

http://www.internethaber....news_detail.php?id=188981
kendisine real madrid'in ceza vermesini siktir ettim, juande ramos bu azmanı savunmuştur. büyük hoca'nın savunma şekli de şudur: " pepe ayağını havaya sallamak istemişti.

(bkz: yorumsuz)
pislik, kepaze topçuların avrupa'nın büyük takımlarında da forma şansı bulabileceğini gösteren pis dişlek. ayrıca real madrid'in maçtan sonra bu tetikçiyi savunması da real madrid'in la liga'dan ayrılıp turkcell super lig'e dahil olması gerektiği gerçeğini ortaya koymuştur.
real madrid - getafe maçındaki adam öldürme girişimi başarısız olmuş ve bu girişimini kameralar önünde yaparak büyük bir hata yapmıştır.

6 ay futbolden men cezası alması, hatta hapse atılıp şiş kebap yapılması dileğiyle.
kendisine her şeyden evvel karakter enjekte ettirmesi gereken futbolcumsu.. koskoca real madrid'de eğer bu adama kaldıysa gerçekten de durum vahim..
yaptığı harekete pek de şaşırmadığım fitbolcu. herifte zaten böyle bi seri katil tipi var, yerdeki adama ölümüne tekme de atar karşısındaki adamın beyinciğine kafa da atar. yapar yani, var böyle insanımsılar. 1 ay içinde yeşil sahalarda bu kadar cinayet girişimi fazla ey topçu alemi. iki dakka akıllı durun lan.
real madrid - getafe maçında adama attığı tekmeyi sonradan tv den izleyip 'Olay anının görüntülerini tekrar izledim ve kendimi tanıyamadım. Bir anlık kontrolümü kaybetmişim ve çıldırmışım. Fakat ben öyle biri değilim. Futbola tekrar dönme arzum yok. Şu an yaşadıklarım benim için en kötü ceza. Tekrar futbola dönme şansım olmadığını görürsem, başka bir şey yapmayı düşünürüm' demiş ayrıca real madrid'in sözleşmesini bile feshetmeyi düşündüğü yazıyor.
türkiye'ye örnek olması gereken futbolcu.

müthiş bir itiraftır yaptığı, anlayana!
real madrid'in gözden çıkardığı ifade edilen futbolcu. e bizim fotomaç duru mu manşeti yapıştırmış. (bkz: pepe fenerbahçe ile flörtte)
e yakışır be mental yapısı acayip uyar.
ismail güldüren'i de geri çağırırlar sonra da kasap takımı diye gezerler.
lugano-ismail güldüren-pepe defansından top geçer adam geçmez.
halı sahaya bile sokulmaması gereken, acilen siktir edilmesi gereken insanımsı. futbolcu falan değildir, bildiğin katildir.
allahından bulmuş sakatladığı futbolcular tarafından lanetlenip 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştır. dünya kupasınıda kaçırmıştır ayrıca.
Képler Laveran Lima Ferreira (Pepe) (d. 26 Şubat 1983 Maceió Brezilya) Brezilya asıllı Portekiz vatandaşı futbolcudur.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Pepe_(futbolcu)
22 eylül 2010 real madrid espanyol maçında 2 dakika arayla gördüğü arı kartla takımını 10 kişi bırakmış futbolcudur. o değilde maçın başından şuana kadar bu maçı izliyorum pepe abi resmen bilica'nın aynısı. risk desen had safhada, taç çizgisinde adama arkadan dalmalar, çekmeler, küfürler herşey var bu abide.
özetlemek gerekirse, real madrid'in fabio bilica'sıdır.. madritistama takışmamaktadır. yaptığı her hata ölümcül.
portekizli nigel de jong.
Getafe maçında adam tekmelemişti bugünkü barça maçında da her oyuncuya direk dalmıştır. Futbol kasaplarındandır kendisi , de jong ile aynı mayadandır. Defans yapmayı futbolcuya sert girmek sananlar için ideal bir defanstır ama defans yapmak bu değildir.
madrid kasabı.
bu zamana kadar boşuna stoper oynamış futbolcudur. zaten bize avrupa şampiyonası gruplarında attığı golle aslında kazma bir stoper olmadığını ispatlamıştı ancak bu kadarını beklemiyordum.
luganogillerden bir arkadaş.
arkadaş bir futbolcu insanları kendinden bu kadar mı nefret ettirir dedirten real madrid gibi bir kulübe hiç de yakışmayan sözde futbolcu.