bugün

entry'ler (556)

siniriniz bozulunca napıyorsunuz

AĞ LI YOR.

esrarı uyuşturucu sanan gerizekalı

Hepsi bağımlılık yapan madde değil mi lan ciddi soruyorum.gerizekalı da olabilirim ama bence biraz uyuşturucu

sevgilisine kendinden çok değer veren insan

Ne zaman böyle olsa yemin ederim çok kötü oluyor.

bir renk olsaydınız

Her şeyi birbirine karıştırdığımdan bir şeyi beceremediğimden dolayı biraz ondan biraz bundan derken renklerin karışımı en çirkini kahverengi olup biri ağaç yapsın da bi işe yarayayım diye beklerdim. Aklıma da ilk bu geldi nasıl mavi sarı falan diyosunuz ki. Mutlu musunuz o kadar. inanılmaz.

ben uyuyorum

arv arkadaşlar...

en büyük hayalin

vizyon sahiplerinin sahip olduğu hayallerdir.

uyuyalım mı

ne dersiniz?

sözlük arkadaşlığı

şu an aşırı tatlı gelen birbirimizi artılarla mutlu ettiğimiz nice lise arkadaşlığına bin basar diyeceğim bir arkadaşlık.

edit: Şu An. yoksa lise arkadaşlıkları > all

bu saatte uyanmak

çok özeniyorum.

yazacak başlık bulamamak

bu durum her sözlüğe girişimde vizyonsuz cahil cühela bişey olduğumdan beni çok derinden etkiliyor.

yatın artık

uykum geldi aklım kalmasın.

bizim show

elegans,keyifli,zekice, güzel.

neden uyumuyoruz

pazartesi işbaşı yapıp sittin sene bu saatte uyanık kalamayacağımı düşündüğüm için şımarıklıktan uyumuyorum.ben.

bir anda gelen bağırma isteği

şu an mesela vako vako vako diye tüm apartmanı ayağa kaldırmak istiyorum. bazen bu ulu orta yerde de geliyor. lan acaba bi sıkıntı mı bu diye düşündürüyor.

edit: Neden vako. vako nedir ya.

kimsenin entrylerimi okumaması

bence geceleri kimse kimseyi okumuyor.saat çok önemli bu konuda bak.kendimi böyle teselli edebilirim evet.

acıkmak

olur olmadık saatte olduğu zaman evde yiyecek bir şey yokmuş hissi de yanında geliyor.

sürekli birşeyleri kaçırıyormuşum hissi

kaçırıyorsun çünkü.

profil fotografını sürekli degistiren kız

canı sıkılıyordur kesinlikle.

vizyonist

kesinlikle ben değilimdir. (#39008627)

kendini sevmemek

dönem dönem geliyor bence insana.buradaki insanların kendini sevmemesi mümkün değil.kendini sevmeyen adam fikrini ulu orta here heçe yazar mı. dönemdir geçer. şu an ben de kendimi hiç sevmiyorum. dinimdir giçirmiş.