bugün

Gercek hayata tasindiginda, yani sozlukten ibaret olmadiginda on numara bes yildiz arkadasliktir.
yalan, hikaye ve gereksizde olsa farklı bir taddır. buradan bazıları ile iletişime geçmek, yeni birisi ile tanışmak, değişik konulardan muhabbet etmek o kadar kötü olamaz değil mi? abartmayın.
bazıları çok özeldir.
tosbağam and doktorum and ortağım...
(bkz: olmaz öyle şey)
dünya tatlısı insanlara rastlanınca çok da şeker, bal durumdur.
adamına bağlı şekillenen arkadaşlık türüdür.
sözlükte başlatılarak kimi zaman reel zirvelerine , kimi zaman skype zirvelerine ilerletilen arkadaşlık türüdür. bazen çok güzel zaman geçirmenizi sağlayabilir. çok iyi insanlarla tanışabileceğiniz gibi çok kaka insanlarla da tanışabilirsiniz.
bazen gerçek hayattaki arkadaşlarınızın yapamadıklarını yaparlar ve şahsi fikrim aile kadar yakın olabiliyor bazıları.
Yüz görümlülüğü ister.
Arkadaşlıktan öteye geçmemelidir.
hoştur lakin boştur.
Olsun isterim şahsen. insan, kemalizt olmayan bilhassa erkek yazarlar mesaj kutumu yeşillendirsindir. Kızlar mesaj bile atmasın, donuzlarım.
Muthistir. Gercek dostluktan daha saglam olanlari vardir. Uzulursun turlu sebeklik yapip mutlu etmeye calisir o uzulur sen yaparsin aynini. entry girersin biri kufreder o kufredene bir alay kufredip caylak yer. Dakikan biter para yollamaya kalkar tam maldir ama.. SosLk dsTu caNdrR.
bi anda biter kimseye hesap soramazsın.
ipek natalie ve ulu gossip arkadaşlığıdır, sözlükte birbirini yerler onlar yer ben daha çok yavşarım ama onun dışında düşman çatlatır arkadaşlıkları vardır.

selam kızlar...
Yüz yüze görüştüğünüz insanlardan daha samimi olan arkadaşlıktır.
uzaklarda bir bağ yaratır. kimi zaman sesi soluğu kesilse de yeri bir başkadır.
En samimi arkadaşlıklara bedeldir.
Oo en sevdiğim arkadaşlıktır. Alirim bir kaç dost.
yalnız, asosyal çirkin tipliler arasında popülerdir.
henüz deneyimleyemediğim arkadaşlıktır.

lakin sözlükteki güzel insanlarla bir şekilde tanışabildikten sonra "neden olmasın ki?" dediğimdir.
nasıl bir şey olduğunu merak ettiğim ilişki tarzı.
millet methiyeler düzmüş bu ne arkadaş. herkes aşırı kuğul takılıyor.

(bkz: oltamı attım bekliyorum) tarzı çoğu da.
bazen de elinizde patlayan arkadaşlık türüdür.
bir türlü dostluğa dönüşmeyen, yürüme tabanlı arkadaşlıklardır.