bugün

entry'ler (24)

cenaze evlerinin samimiyetsiz ortamı

üçüncü kişiler cantık yemeye giderler. yerler içerler sonra utanmadan dedikodu bile yaparlar neymiş işte şunun mevlüdünde bik bik bik bilmem neymiş. unutmadan bide veletlerini alıp gelenler var nasıl ifrit olurum.

facebook ta korsan hesap açmak

başıma gelen olay, eskiden ben daha facebooktayken ardı ardına engellememe rağmen bıkmadan ekleyen insan. nasıl bir feykse 10 tane filan aynı isimle facebook açmış. düşünün adamın işi gücü yok gitmiş on tane mail adresi açmış sonra gelmiş facebook hesabı açmış lan bunu şifrsi bilmem nesi var hiç mi üşenmedin sen.

haşlanmış yumurta

yumurta ve domatesi aynı anda yediğinizde çok garip bi tat oluşur. deneyin görün yumurtadan nefret etmek için bir neden.

para mı tip mi sorusuna kızlardan cevaplar

ama bazıları vardır ki zeki erkek fetişistidir Schopenhauer bile bu kadınların halinin umutsuz vaka olduğunu söylemiş. Demek istediğim zeki erkek olmamasından ziyade kadının amacı nedir gibi bir şey mi anlatmak istemiş yoksa öyle bir aşkın gerçekliğinin olmamasından mıdır nedir düşünürüm hep.

uzun saçı kıskanan kısa saçlı kadın

kısa saçlı kadın bir (bkz: jean seberg)ise hiç sorun değildir.

oğluna kız isterken bmw miz var diyen baba

-oğlunuz ne iş yapar
-salağın tekidir ama bmw'miz var diyerek kusurları örtmeye uğraşan babadır.

fringe

paralel evrendeki dunham işin içine girince boka sarcağını düşünerek bıraktığım dizi. O değilde insan ne garip hemen sahipleniyoruz bizim dunham diğer evrendeki dunham diye bu rekabeti izleyecek gücü bulamadım.

vladimir vladimiroviç mayakovski

bana şiiri sevdiren güzel şair:
"ama ben
ben
kendi kendime boyun eğdirdim
kendi türkümün
gırtlağını
çiğnedim,"

birbirine benzeyen ünlüler

belki yazılmıştır ama kesinlikle
oscar wilde ve fazıl say ikisinin de saçı uzun hali.

birbirine benzeyen ünlüler

belki yazılmıştır ama kesinlikle
oscar wilde ve fazıl say ikisinin de saçı uzun hali.

fyodor mihailovic dostoyevski

holbein'in isa tablosundan etkilenip budalayı yazmıştır. babasını hiç sevmezmiş hep ölmesini istermiş ve babası öldüğünde bu olay onu çok etkilemiş. psikologlar aşağılık kompleksi olduğunu ve büyük bir suçluluk duygusu yaşadığını söyler. bence kesinlikle doğru. çünkü genellikle romanlarına 'bilemiyorum, size bir hikaye anlatıcam şimdi' gibi ifadelerle başlar.

çocukken okunan en müthiş kitaplar

andersen masalları.

sevdiği kişinin sevgilisi olduğunu öğrenen insan

şahsen benim başıma gelmişti. hiç sorun etmemiştim ayrılmasaydı devam ederdik aslında sonra gitmiş o sevgilisinden ayrılmış. bana döndü tabi daha karlı oldu benim açıdan.

cool adam

facebookta gönderisine yorum yapana cevap vermeyen kişidir.

bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik

bakışma aşkının doruklarındayken, bir gerizekalı sürekli inme düğmesine basıyorsa ve sonunda şöförün öfkeli ikazı sonucu o kişinin sen olduğun ortaya çıktığı andaki durum.

antonio salieri

tanrı salieri'nin kıskançlığından korusun ki mozart gibi olamadığı için kuduran yüce tanrısını bile inkar etme seviyesine gelen deli herif.

iron maidenin en iyi çalışması

en iyi sözler (bkz: powerslave)

kapiyi tiklarken kiran insan

sheldon cooper ın bir üst seviyesi kişi ve komşulardır bunlar.

seinfeld

izlemesi en keyifli 90 amerikasına götüren gülmekten ağlatan vs vs. (bkz: no soup for you)

lacoste red

harika bir erkek parfümü bu kokuyu kullanan arkadaşlarımdan adını zorla öğrendiğim beni sapıklık derecesine çıkaran koku.