bugün

muhtesem bir lacoste parfumu
diğer bir harika lacoste parfümü için (bkz: touch of pink)
karsi cinsten cogunlukla olumlu tepkiler alan bir erkek parfumu.

edit: kendi cinsimden tepki istemem zaten lan.
amerika'da duty free de 75ml'ligi 45 dolardan satilan parfum...
tarifi mümkün olmayan mükemmel bir kokudur.
buradan koklıyabilirsiniz. [görsel ]
* * *
zannediyorum ki hayatım boyunca bana bıkkınlık vermeyecek olan kokudur.öyle böyle güzel olmayan bir erkek parfümüdür.mümkün olduğunca kokuyu duyup,adını merak edenlera farklı isimler söylüyorum ki yaygınlaşmasın ,herkeste olmasın.işte beni bu kadar bencil yapacak kokudur. *
orijinaliyle tanışmadık ama çevremde bunun doldurma parfümcülerden satılanını kullanan bir sürü kişi var. eğer yanlarına karnım açken gitmişsem es kaza mide fesatı geçirmemek için kendimi zor tutuyorum. böylesine alkol kokusunun baskın olduğu bir koku almadı 24 yıllık burnum ömr-ü hayatında. buradan yetkililere seslenmek istiyorum. öyle interneti falan yasaklayacağınıza bunun doldurma parfümcülerde satılanını yasaklayın. hem bir hayra geçmiş olursunuz.
(bkz: mis)
d&p de taklidi L5 olarak 22 tl ye satılan parfüm.
ara ara kullandığım parfümdür. negatif bir tepki şuana kadar almadım.
harika bir erkek parfümü bu kokuyu kullanan arkadaşlarımdan adını zorla öğrendiğim beni sapıklık derecesine çıkaran koku.
yaza doğru almayı düşündüğüm parfüm. çok övdüler bunu, bakalım.
bir türlü sevemediğim parfüm.o kadar da güzel değil bence. ilk saniyeden rahatsız ediyor.
güzel kokulu bi parfüm. yalnız ergenlerin kullanmasını önermiyorum. alınganlık yapma da dinle. tecrübe konuşuyor. 90 doğumlu bi sevgilim vardı 2 yıl önce. bu parfümü kullanıyordum. kokusunu hiç sevmiyordu. yalnız 25 yaş üstü kadınların aklını alıyor. benim deneyimlerim bu yönde gençler. tutarsınız, tutmazsınız size kalmış. evet.
türkiye de satış fiyatına bakıp harika bir parfüm diye aldanmayın, parfümün ciddi ciddi olarak değerlendirildiği bir çok parfüm forumu ya da ortamda vasatın az üstü bir parfüm olarak anılır kendisi. koku güzelliği olarak iyi olabilir fakat koku kalitesi olarak vasat.
hele bir de teninize yakışıyorsa,kullanabileceğiniz en iyi parfüm olabileceğini düşündüğüm parfüm. özellikle bir süre kaldıktan sonra mükemmel kokuyor.
şu sıralar alacağım parfüm, denemekte fayda var.
kalıcılık sorununa rağmen harika kokusundan dolayı kullandığım parfüm.
bir benzeri icin (bkz: lacoste blue)
Kullandıgım parfümdür hiç negatif tepki almadım enfestir.
yaz-ilkbahara uygun yeşil elma kokan kırmızı parfüm.parfüm manyağı olduğumdan bunu da almamak için zor tuttum,hala da tutuyorum kendimi. yalnız eski lacoste red tarz olarak farklıdır onu da belirtmek gerek.
her 2 eski sevgiliden birinin mutlak kokusudur.
dünyanın en güzel 2. erkek kokusudur.
Lacoste, bayanda genc kiz kokusu yapiyorken, erkek kokusunda uçmuş. Hele bu red.
Gecenlerde apartmana sinmiş bu koku, resmen başımı döndürdü. Agir agir ciktim merdivenlerden koklaya koklaya. Mu kem mel.
(bkz: issey miyake l eau d issey pour homme) gibi dünya dışı bir kokunun yanında esamesi bile okunmayacak bir parfüm.
gözlerimi kapatıp, kokusunu içime çektiğimde, hafızamı hiç zorlamadan uzun zaman önce hoşça kal dediğim harika birini ve birbirinden eğlenceli anılarımı hatırlatan parfümdür. insanların kimliği kokularıdır derler, belki de ondandır böyle hissetmelerim.