bugün

entry'ler (209)

lipton ice tea vs çaykur didi

Anketlerle sözlüğün anasını ağlattınızdır.

avea bayisinde aniden bayılan kız

Her boku bildiren insan tipi.

Bi su tutsaydın, bi kolonya koklatsaydın.

sözlük erkeklerinin özelden taciz etmesi

Devlet bize bakmiyir.

lolcu kiz

Bir lahmacun boyu kadar boyunun olduğunu ya da yaşadığı yerdeki lahmacunların 160 cm olduğunu savunan yazardır.

11. nesildir. hoş gelmiş.

hakkında bu kadar yazı girildiğini görünce kimmiş bu ya? diyerek birazda kıskanarak baktım,ettim velhasıl öyle ahım şahım bir yazar da değildir kendisi. Hoş kız, güzel kız, hoş gelmiş, klasik 11. nesil.

ne büyüttünüz.

ehehe.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: 95 li üniversite öğrencisi)
(bkz: kızdan dayak yemek)

çatlayıp patlasanız da erdoğan ümmetin halifesidir

Yemin ediyorum bu gerizekalılıkla iyi hayatta kalıyorsunuz.

iphone 5

Şu an Steve Jobs ın kemiklerini sızlatıyorum.

telefona zil sesi atacağım, ACC formatına çevirdim, m4r a çeviremedim.

Yeşillendirin :(

uludağ gözlük

Hakkında entry girilince öldü sanıdığı.. şaka be şaka.

psikologa gitmek

psikologlar nereye gidecek? diye sordurandır.

8 30 da arayıp daha uyanmadın mı diyen baba

Belki de işe geç kaldığınızı biliyordur, uyumayı sevdiğinizi ve alarmı ertelediğinizi bildiği için arayan babadır. oy candır can!

kriket oynayan türk kızı

nerden buldun kızım sen kriketi diye sorulasıdır. of course.

sözlük yazarlarının itirafları

karşılaştığın bazı insanlar vardır. çok ama çok parlak ışık gibidirler. hiç çaba harcamadan hayatının akıntısına kapılırlar. asla unutulmazlar.

ben onlardan birisi değilim. ihtiyaç duyulmak istiyorum. ya da en azından özlenmek istiyorum.

mantık mı aşk mı

oooo buralar iyice foruma dönmüş.

30 yaş üstü sözlük yazarları

Sanane benim yaşımdan sanane!

erkeklerin kızlara sormak istediği sorular

ya sen hayırdır?

gecenin şarkısı

Güliz ayla - olmazsan olmaz.

yok link falan. ara bul.

evseksisi

bu adam benim üniversiteden arkadaşımdı. şu an görüşemiyoruz gerçi o da ayrı bir mesele.

periscope uygulamasında da varmış. youtube dan bir bakayım dedim, bu çocuk daha komikti ya eskiden. keşke açmasaymış böyle, açılmasaymış keşke böyle.

ha bir de sevgilisi varmış. Allah mutlu mesut etsin tabii de, ona göre bir kız değil bu kız ya.

yazık.

hakan hepcan

Saçma sapan bir program yapan internet feromeni. fenomen değil, feromen. ne bileyim, komikti bu niye böyle bir adam çıktı bilemedim.

gülmüyorum ben buna artık.

çekilse keşke. zirvede bıraktım tribine de razıyım.

sözlük yazarlarının itirafları

Ne yapacağımı bilemiyorum.

her yerde ayrı bir sorun. hayır, bu bir imtihan ise 2 yıldır ben bu durumdan yıldım. ve kaldım sanırım.

Ablam iki yıldır ailemin onaylamadığı biriyle birlikte. gittiği yerden dönmeye niyeti de yok. hayır, habersiz nikah kıyacak diye aklım çıkacak. kesinlikle kabul etmiyorlar. adam inat. ne diyebilirim. kız da inat. babası kılıklı!

babama ve anneme çok üzülüyorum. öyle zor şeylerle uğraşıyorlar ki. ulan akrabalar sahiden şerefsiz ya!

ben daha yolumu çizemedim. hala yolun çok başındayım sanki yokuş çıkıyorum arkadaş. ne yokuşmuş ya!

son olarak azq akrabaları!

ekşi sözlük

çaylaklığı kaldırılmayınca edilemeyince buraya girip bok atılan sözlük.

sevdiğim bir kaç yazarı içinde bulunduran zaman geçirmeyi sevdiğim kaynak. kaynağı belli değil.

en azından forum formatı yok.