hayırlı patlamalar arkadaşlar...

alnı secdeden kalkmayan ampul yüzlü ninelerimizin, elinden tesbih düşmeyen ak takkeli dedelerimizin, namusu ve şerefinin tescili olan tesettürünü canı pahasına da olsa muhafaza eden türbanlı bacılarımızın, her daim tezekkür ve tefekkürle meşgul olan evliya-u asfiyamızın dualarına yüce allah'ın izin ve inayetiyle isticab buyurmasına mukabil ümmetin icmâsıyla islam halifeliğine seçilen ve emir'ul müminin payesini hakkıyla elde eden recep tayyip erdoğan'ın kafirler çatlasa da patlasa da ahlayıp ohlayıp inlese de islam halifesi olduğu gerçeğidir.

şu aciz kullarına böylesine adil, muktedir, şefkatli, ferasetli, karizmatik ve dindar bir lideri nasip eden allah'a sonsuz şükürler olsun. salat ve selam hazreti peygambere, ailesine, ashabına ve müminlerin emiri recep tayyip erdoğan'ın üzerine olsun. allah o'nu başımızdan eksik etmesin...

hepinizi vicdan ve insafa davet ederek soruyorum: nerede mazlum bir müslüman görse kol kanat geren, ümmetin derdiyle dertlenip islam sancağını yüceltmek için gecesini gündüzüne katan, bütün islam alemine iç geçirtip ''keşke tepemizdeki nemrut geberse de erdoğan başımıza geçse'' dedirten, filistin'den arakan'a, myanmar'dan doğu türkistan'a, beyaz rusya'dan somağğli'ye tüm dünya müslümanların hayır duasını alan başka hangi lider var?

tek derdi sarayındaki cariyeleri bacılayıp, altın kaplama tuvaletlerinde sıçarken ''şu banyonun parkelerini elmastan mı zümrütten mi yaptırsam acaba?'' şeklinde düşünüp zevk-ü sefa içinde yaşam sürmek olan arap kralları mı? amerika'dan, tweety'nin iksir içmiş halinden korkan slyvester gibi köşe bucak kaçıp saklanan el bağdadi mi? siz istediğiniz kadar düşünün, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinin bahçesindeki heykel yıllardır düşünüyor da eline ne geçti? ümmet kararını verdi... islam aleminin halifesi ulu liderimiz recep tayyip erdoğan'dır!

görsel
görsel
görsel
görsel

''ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır...''
Azmış bu alın bunu.

Edit: yazdığını okumadım

Bir önerme
islamin ne olduğunu bilmeyen insan beyanı.
Abartmadan. Halife olamaz. Lider olarak benimsemiş olunabilir.
Ana benim din liderim Erdoğan olmuş haberim yok işe bak ulan. Dur hemen 3-5 tane herif adama halife dedi diye boyunduruğu altında diz çökeyim. Düşünce tarzını...
islam devletlerine bir türk halifelik yapacaksa ne güzel.
(bkz: oksijen israfı)
yahudilerden cesaret ödülü alan biri müslümanların halifesi olamaz!
Ne olduğu belirsiz olan siyonizm in kurucusunun mezarının önünde el pençe divan olup eğilen birinden halife olmayacağı kesin sorunsal. sikilmeye doymuyorsunuz nasılsa anlamayacaksınız görmeyeceksiniz gerçekleri ama bir umut uğraşıyoruz işte.
(bkz: etuuu nun yazdığı bütün hikayeler komiktir)
o nasıl şekermiş denilesi durum.
insanlar ölmesinde ne olursanız olun bizden uzak olun.

zaten dinide olmayan zeka çerçeveniz doğrultusunda salak saçma yorumluyorsunuz.
Kısa keseceğim. Müslüman birliklerinin (bazılarının) erdoğanı neden desteklediği çok açık.

Bizim akhayalperestler götlerinden demeç uydurup uydurup yazıyorlar. Buna star, yeni şafak vb zaten destek oluyor. Bu gazetelerde haber çıkıyorsa doğrudur di mi? Yanlış olamaz.

Bunlar cepte kalsın, dikkatinizi "çatlayıp patlasanızda"ya çekmek istiyorum. Bu ne avam bir ifadedir. Ne cahillik kokuyor. Yahu ben bu iki kelimeyi en son ilkokulda yan yana gördüm. Sonra işte twitter'da falan hortlattılar. Kelime hazineleri yok işte bula bula bunu buluyorlar.

Sonuç olarak halife falan değildir. Erdoğanın halife olması, öncelikle islam alemine büyük hakarettir. Adamın yemediği bok kalmamış, hırsızlık, zimmete geçirmek vb gırla... Yuh yani nasıl halife?

Bu algı operasyonu, sevr'e geri dönüş operasyonudur. Osmanlı bık bık dedikten sonra bi bakmışız amerikanın kucağında hopluyoruz.
komedidir. yılın müslamanıymış ulan müslüman görmesek müslüman diycez. müslümanlığa taban tabana zıt olan birine ümmetin halifesi diyorsunuz ya trollüğünde bir sınırı var.
ışid gibi sapık ümmetin halifesidir doğrudur. cahillerin gözbebeği ve başkanıdır evet.
Türkiye'de bu gibi takıntılı manyaklar olduktan sonra akp tabi alır yine.
ne halifesi ne ümmeti ?

hani ümmet nerde? birbirlerini boğazlamaktan öte gidememiş islam aleminin, şu günkü durumuna bi bakın hele ...

bizimki almış borazanı öttürüyo, ne dinleyen var ne tınlayan, kendi çalıp kendi oynuyo ...

komik olmayın, boş hayaller peşine de düşmeyin.

gidin malezyaya falan orda ümmetçilik halifelik oynayın ... burada zırvalamayın ...
Şuan gücü zayıflamış ve bunu belli etmemek için sahte güç Gösterisi yapan , devlet olanakları ile ayakta duran bir erdoğan hanedanlığı var.

Yani bu tarz cümlelere artık bi taraflarımızla gülüyoruz ...
aktroll söylemidir. dikkate almamak gerekmektedir.
ülke iç savaşın eşiğine gelmiş bu halifelik peşinde.
ahh ahhh trollük için dünyanın neresinde olursa olsunlar direk kendini belli ediyor.
(bkz: alın bunu burdan)
Birisi şuna teokratik bir ülkede yaşamadığımızı söylesin. Dinin hic bir yeri yok yönetimde. Kaldı ki teokrasi ile yönetilsek bu adamı ilk başta asarlar. Müslüman kişisi böyle olamaz.
O mu başka bir ümmette yoksa ben mi başka ümmettenim ??
en olmayacak adamın halife olmasından allah islamı korusun.
halifelik recep tayyip erdoğan'a yakışır.
Böyle diyenlerin dinlerinden şüphe ediyorum.müslüman olmazlar.