bugün

entry'ler (25)

türkmenlerden mit tırları açıklamaları

eger bu aciklama gercek olsaydi bugun a. davutoglu walla billa o tir turkmenlere gidiyor demezdi. (bkz: kaynak olarak havuz medya)

türkmenlerden mit tırları açıklamaları

eger bu aciklama gercek olsaydi bugun a. davutoglu walla billa o tir turkmenlere gidiyor demezdi. (bkz: ustelik kaynak olarak havuz medya)

fuat avni

hala proje olduğunu savunanlar için şu hesabın paylaştıkları beni tatmin etti. Bu hesap kimdir necidir bir bilgim yok. http://www.twitter.com/tarikosmanoglu

zaman

günümüzdeki birçok gerçeğin kendisi ile tam net anlaşılacağı soyut kavram.

ismail

bu isimdeki insanlar genelde matrak oluyor. sebebi ne bilmiyorum. kıvırma ismail.

michael jordan

efsane bir basketbolcudur. özellikle 2'lik atışından seken topu smaç yapması onun ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu kanıtlar.

adam

adam gibisi çok ilgi gören adamdır. adam gibi olmayan adamdan pek bahseden duymadım.

hastane önünde incir ağacı

altına işerseniz cin çarpar. önceden denmişse affola.

hypno

kimdir bilmem. sadece çaylakken kurtulmak için bu entryi yazıyorum.

yasin börü

insanların beğendiği ama benim hala numarasını çözemediğim futbolcu.

kolonyadaki mantık hatası

bunu bulmak için çok mu düşündün kardeş. yazık kimin çocuğuysa.

azerbaycan

kardeş ülke. umarım çok daha güçlü konuma gelirler.

bakire olmayan kadınların düğün yapması

(bkz: ne yapsınlar)

bu entry çaylak olduğumdan karakter sınırına takılmıştır.

toplam entry süresi

sanırım 30 dakika ve üstünde sistem tarafından kabul edilen hede. kaçıncı dakikadan sonra yeşile dönerse buraya gelip editleyeceğim. kalın sağlıcakla.

2015 yılında iphone 4 almak

çok ucuzsa, ama öyle böyle değil inanılmaz ucuzsa ve yurtdışındaysanız, oyun da sevmiyorsanız mantıklı bir seçimdir. londra'da bir akşam yemeği parasına alabilirsiniz. alsam mı?

evinde kur an ı kerim olmayan insan

duvarında kuran-ı kerim olan insandan vebal adına önde olan insandır.

bir yılda 437 kadınla sevişmek

(bkz: iş ilanları)

bu kısmı çaylak olduğumdan 40 karaktere tamamlamak için yazıdığım başlıktır.

hdp den başka partinin girmesi yasaktır

temennim odur ki bu zihniyetteki insanlar hdp'den de elenir ve arzuladığımız evrensel hukuka uygun halkların hakkını arayan türkiye çocukları tam kendini bulur. doğuda ki üç temel sorun fakirlik, cehalet ve ayrılıklar inşallah akılcı çözümlerle nihayete erdirilir. hdp'yi bağlıyor gibi gözüksede tasvip edilmeyen bir pankarttır.

2015 eurovision şarkı yarışması

o kadar ilgisiz olduğum yarışmadır ki kendisi, kim katılıyor hangi şarkılar bu senenin popüler şarkıları olacak, azerbaycan finale yürüyecek mi, oylamalar ne alemde hiçbir fikrim yoktur. Ama illa biri kazanacaksa tabiki azerbaycan kazanmalıdır.

31 mayıs 2015 şampiyon fenerbahçe

galatasaray gibi sinsi karaketersizler olacağına fenerbahçe olsun.

not: beşiktaşlıyım.