bugün

vahşice katlediliyor, türkiye nin en çok okunan haber sitelerinde kendine yer bulamamıyor.

ne çeşit bi medyasınız bilmiyorum ki.
henüz 1998 doğumlu bir 'çocuk' ! hayır niyetli et dağıtan bu çocuğu 3. kattan atıp kafasını ezip üstünden arabayla geçecekler molotofla yakıyorlar bir bedeni. beden lan beden can bu !

pkk nın ışid den daha orospu çocuğu olduğunun da kanıtıdır bu saldırı.

ve sayın hürriyet milliyet doğan medya a tv ve samanyolu gibi merkez medya ! bu çocuğun adı berkin diye mi susuyorsunuz ? utanın kendinizden be !
ülkemizdeki tatlı su solcularının pkk destekçisi olmalarından kaynaklı ölümü dikkat çekmemiş çocuktur.
Solcu olmadığından ölümünü tınlayan pek olmamıştır. Halbuki bu da çocuk.

Mesele çocuk olmasında da değil zaten. Bakmayın bazılarının berkin'in ölümünü "çocuktu o daha :(" diye ajite ettiğine. bu memlekette o yaşta ne çocuklar öldü. mesele ideolojik. Mesele yavşaklık.

görsel
Berkin diye kıçlarını yırtan ülkem solcularının gerçek yüzünü göstermiştir. O çocuktu da bu ne? Pkk'lı terörist mi?
Berkin ile karşılaştırılmasını aklım hayalim almıyor.

ikisi de ayrı ayrı acımızdır. Ölüm Fotoğrafını görünce insanın yüreği sızlıyor..
Ölümü can acıtmıştır. Allah cennetteki mekanların en güzelini nasip etsin. Ailesine sabır diliyorum.
türkiyede malesef ne çeşit değişik orospu cocuklarının varolduğunu bir kez daha hatırlamamıza neden olmuştur..mekanı cennet olsun...
bu ülkede hümanistim, duyarlıyım diye geçinenlerin bile menfaatler doğrultusunda hareket ettiğini de gözler önüne sermiştir... ismi için 1 sayfa entry var..Çünkü ölen çocuk solcu değil... asla ölümleri kıyaslamam, berkin öldüğünde de aynı lanetleri okudum, şimdide, peki berkin öldüğünde günlerce profil resimlerini değiştirenler, polise nefret duyanlar aynı duyarlılığı bu pkk denen orospu cocuklarına karşı neden gösteremiyor ? neden 2 satır da onlar için yazamıyor.?
(http://m.sabah.com.tr/gun.../10/13/pkkdan-vahsi-infaz )

Nerde ne okursak inanmama gibi bi paranoyaklık varken kendimde, şurda yazanların bir kısmı bile doğru olduğunu düşününce insan ne kadar umut besliyosa bu ülkeye hepsini gerçekten kaybediyr.

Bazı pkk sempatizanlarıda sağda solda hizbullahçılardı, orda ne geziyolardı falan gibisinden ölümü meşrulaştırmaya çalışıyolar. Ya 15- 16 yaşında çocuk neci olabilir ki, aklı alan varsa açıklasın. O yaştaki çocuklara nasıl böyle bir kinle nefretle saldırabilinir.
Olayları izliyoruz, polisleri taşlayan, kamu binalarını yakan, dükkanları yağmalayanlar hepsi çocuk. Bırakın çocuklar çocuk kalsın.
Ayrıca çözüm sürecinin de ta aq.
mekanı cennet olsun.

alın, bakın ve görün artık. diyorsunuz ya müslüman olduğu için kurban eti dağıtıyor diye adını anmıyorsunuz berkin'le kıyaslıyorsunuz ya bunu yaparken utanın. zira çocuğun adını anmayan sizin oy verdikleriniz medyası yani sizin medyanız. yarın öldürülüp kafanız taşla ezildiğinde sizi de anmayacak kimse. ama üzülmeyin mağdur olanların sesi kimsesizlerin sesi sessiz sessiz dua ediyordur sizin için emin olun.

kim yaptı neden yaptı bilmem ama vahşetten başka adı yok elbet.
üzücü bir şekilde hayatını kaybeden insan.
Linç edilen bir çocuk daha.

Allah rahmet eylesin.

Allah sorumluların belasını versin.

allah mazlumların yanında olsun.

diğer öldürülen kimselerin de hakkını yerde bırakmasın.
soyismi "börü" olduğu halde "kürt" olduğu iddia edilen çocuk.

bir börü gider, bin börü gelir. orospu çocukları merak etmesin.

ha, bir de bu börüler var ya, unutmaz...
Anasinin amina beton mikseriyle döktüklerim tarafindan vahşice katledilen kardesimiz. Cennet mekan...
Ailesine sabır dilemekten başka elimden bir şeyin gelmediği olay.
Bu gibi durumlarda ne söylesen politik, ne söylesen klişe. Herhalde ülkece söylenecek her şeyin sonundayız.
Allah belanızı versin.
canavarca öldürülmüş bir çocuk. öyle karambolde kafasına kapsül falan yememiş yani. bildiğin hayvanca hislerle öldürülmüş.

alevi değilse pek yer bulamamış olabilir tabi sosyal medyada.

sizin ben sol romantizminizi sikeyim iki yüzlü cenabetler.
ölümünden bile rant çıkarıp gezi'de ölenlere inceden laf çakmaya kalkanları gösteren rahmetli çocuk.bu çocuğa zerre üzüldüğünüz düşünmüyorum bile bir çoğunuzun. o değilde bugün yasin için gözyaşlarını sanaldan fışkırtan tipler dün diğer rahmetli çocuk berkin'in ölüsünü ve ailesini yuhlayıp küfürler ediyordu tayyip eşliğinde, ne işi varmış orada diye? bir de photoshoplu fotosunu koymuşlar elde sapan... sonrada yasi'nin arkasında kimse yok, yok solcu değilmiş, medya yokmuş zırlamaları; oğlum siz böyle düşünür hale getirdiniz insanları. sizin olduğunuz, durduğunuz taraftan kıllanıyor işte insanlar acaba altında ne var diye.
ee ben de sizin berkin için sorduğunuzu yasin için soruyorum: "ortalık toz duman olmuş, it izi at izine karışmış, kuruşun yağmur gibi yağıyor, talan yağma neredeyse içsavaş durumu ve böyle bir ortam da yasin kurban eti dağıtıyordu ha" şimdi ben de sizin gibi çiğlik yapıp ne işi varmış o ortamda yasin'in diyeyim mi?
polisi taşlarken ölmediği için dikkat çekmemiştir.
inşaallah şehit olmuştur.
pkk tarafından hunharca katledilmiş masum sivillerden yalnızca bir tanesidir. mekanı cennet olsun.
pkk'lı köpekler tarafından vahşice katledilen genç, beddualar faillerine ve faillerinin tüm destekçilerine. allah ailesine sabır versin. ihtiyaç sahiplerine et dağıtırken şehit oldu, mekanı cennet olsun inşallah.

edit: her entry'me en az 1 eksi oy gelmesine alışığım ama bunun da eksi oylanmasına şaşırdım.
Vahşice, canavarca ve kalleşce hislerle katledilmiş bir vatan evladı. Çocuk.
hakkında tatlı su solcularına laf sokmanın anlamı yok. çünkü Onların dikkatini çekecek ölünün polise taş atması, çöpleri yakıp direnişe geçtik mavraları atması gerekiyor. Bu güzel çocuğun o taraklarda bezi olmadığı için ölüsü bu yavşaklarda prim yapmaz.
Canice öldürülmüş kardeşimiz mekanı cennet olsun.
ölüm şekli tüylerimi diken eden çocuktur. allah rahmet etsin.

kendisinin gözümde berkin elvan'dan farkı yoktur. çocuklar masumdur. lütfen acıları kıyaslamayın. solcuların berkin diye ortalığı inletip yasin'i görememesi kendi suçlarıdır.

not: radikal sağcıyım.
ülkedeki yaşamın ucuzluğu konusunda fikir veren bir başka ölüm.

bedava yaşıyoruz bedava...
Pekaka lı orospu çocukları tarafından sırf inançları nedeni ile vahşice öldürülmüş daha 16 yaşında bir genç.