entry'ler (527)

sözlük yazarlarının itirafları

Marmaraya binerken ya hep en ön vagona ya da en arkaya biniyorum. Neden mi? Anladınız siz onu.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Benim ben. Bugün 3 vizeye girdim ve eve gelir gelmez kafayı vurup 6 saat uyudum. Tüm gece onraynim anlayacağınız.

kepçeyle hendek kazan pkklı nın hunharca taranması

Helal olsun dedirten videodur. Yaptıkları onca hainliğin üzerine komutanın halen daha üzerine değil tekerleklere çalış demesi şaşırtmıştır. Allah güç kuvvet versin.

metallica nın en iyi şarkısı

Kesinlikle cyanide ve nothing else matters.

türk kızı

Genel kanının aksine bence son zamanlarda guzellesen kizlardir. bir de boy sıkıntısı olmasaydı da yukardan bakmasaydim keşke...

reddit

her türlü subredditi barındıran (mizah,eğlence,eğitim,sanat,oyun vs) eğlenceli platform. Varsa fellow redditorlar ekleselim.

izmir deyince akla ilk gelenler

Güzel insanlar, güzel kızlar.

yakışıklı bir erkeğin yalnız olmasının nedenleri

Boyuna göre kız bulamamasidir, kendimden biliyorum.

menderes niye asıldı

(bkz: yalnızlık)

sözlük yazarlarının itirafları

Ofiste tuvalete gidip burnumu karıştırıyorum. Sümük bana haz veriyor.

erkekler nasıl bi hatun ister

Eyeliner sürmeyi bilen hatun ister. En azindan benim için bu geçerli.

boyu 190 bile olamayan erkek

1.94 lük bendenizin yanında durmaması gereken erkekciktir. sonra dik durma tripleri falan beyler aman diyim dhsjsvdjdj.

18 nisan 2014 whatsapp zirvesi

Bi girelim bakalım dediğim zirve.

bir erkeği kendine aşık etmenin yolları

Güzel ol ve bi köşede sessiz sessiz otur. Geriye bakıyorum da hep kendi halinde sessiz kızlara aşık olmuşum.

gece sigarası biten yazarlara sigara dağıtmak

18 adet winston light sigaraya ev sahipliği yapan pakedim ile istanbul içi hizmet verebileceğim kampanya.

kılıçdaroğluna atılan yumruk

kılıçdaroğlu gibi sol kesimin haşmetli bir şekilde dimdik ayakta duran liderine sağ kol ile yumruk atılması bir hakarettir.

erzulie istedi nin recm edilmesi gerektiği gerçeği

ayrıca gerçek olmayan fotoğrafların kanıt olarak ileriye sürülmesi yüce divanı aldatmaya yönelik harekettir. ancak eğer gerçek ise allah nazardan saklasındır.

erzulie istedi nin recm edilmesi gerektiği gerçeği

su götürmez gerçektir.

mısırda 529 kişinin idamına sessiz kalıp hala ilgi peşinde koşması ve kendini teşhir etmesi, sözlüğümüzün ve sayın erdoğan yönetimindeki ülkemizin muhafazakar yapısına ters düşmektedir.

gereğinin yapılmasını arz ederim.

yumurta topuk sivri burun

acil garı lazım misyonuyla sözlüğe gelen esnaf yazarımız.

la premiere pierre

sözlükte kız kovalayan esnaf parçası leş taşaklılara dert olmuş yazar.

kafan kadar kollarımla hazırım.