bugün

canı sıkılan yazardır. ben buraya onlarca bilgi içerikli entry girersem bu sözlük daha fazla okur yazanır ve benim sayemde zall para kazanır arkadaş. madem ben burada barınıyorum 3-5 dost edineyim değil mi?

zaten internette vakit öldürebilecek 3-5 düzeyli forum sitesi ve bir kaç güzel haber sitesi var gerisi fasa fiso.

selam naber tanışalım mı? ben istanbuldan yeliz.. gibi mesajlar alsak fena olmaz hani.
kendini özel hissetmek isteyen yazardır.
özel mesaj almak için bir özelliğinizin olması gerekir denilecek yazarlar.
burası kasıyor msn var mı ifadesini bol bol kullanırlar.
sıkıntıdan are you disco? are you kola? diye saçmaladığım ve buraya yazmak zorunda kalan yazarın feryadıdır.
mesajın karşı cinsten gelmesi koşuluyla, mesaj gelmesini çok isteyen yazardır.
itinayla karşı cinsden mesaj beklenir.
mesajın adminden gelmesi koşuluyla mesaj aşkıyla yanıp tutuşan yazardır. at bakalım at bakalım özel mesaj at bakalım.
Canı sıkılan yazardır.
tanim: hepsi de erkektir.

bu kadar sey olmayin abiler, havali takilin.
--spoiler--
Mesajı alan başka başlığa, burası kasıyor.
--spoiler--
ihtiyaç varmı ? yazık hehe
bana mesaj atabilecek olan yazarlardır.
güzel ayaklı kızlardan gelecekse mesaj listeye ilk sıradan girmek istediğim yazarlar gurubu.
23 veya 24 yaşından büyük yazarlar her tip konuda mesaj atabilirler efendim.
Ergendir.
eziktir bunlar. ben cevap vermeye yetiştiremiyorum bunlar gelip mesaj mesaj diye ağlıyor.
Herkese mesaj atan scriptim ile destek verebileceğim yazarlardir.
bende istiyorum her türlü konuda dert dinlerim akıl veririm sohbet ederim.
heyecan ve merak verdiği kesin olan şeydir.
erkek kız farketmez muhabbeti sağlam olsun yeter, her türlü bekleriz.
sohbete ya da kafa dağıtmaya ihtiyacı olan yazar isteğidir. öncelikle sohbetin sağlam olması gerek tabii ki.
canı sıkılan yazardım. yalnız yaşıyordur aile ve arkadaşlarından uzakta olan yazardır.
alt bandda ismini şehrini ve numarasını paylaşan chat kanallarına dönmüş sözlük topici. Bir gün ben bile buralarda olabilirim, hayat bu belli olmaz.
bazen bir yabancıyla konuşmak, sorunlarını paylaşmak çok daha kolaydır. bence yadırgamamak gerek.