bugün

(#36130952)

budur. işte yazarlıkta son nokta.

etine dolgun hatun başlığı.
girilen entry:
''Etli yemek seven türk insanının seveceği hatundur.''

elma da bir meyvedir.

bir yazar. ne olacağı belli olanından.
edit: silinme ihtimaline karşı bir önlem.*
görsel

Heykeline beton yetmeyecek olan yazar.
Yediği açık eksi oya çok içerlenmiş olacak ki dönüp bana geri açık eksi oy vermiş yazardır.

iyi yazmalar falan da dilemiyorum vazıfsız trol.
Jizos'un açık eksiledikten sonra takip ettiğinden bihaber olan yazarları göstermiş yazar.
nur topu gibi yeni trollümüz.
Adını okuyunca bile hormonal dengenizi bozabilecek bir alfa yazarıdır. Topları da yukarıdaki entrylerde görüleceği üzere oldukça ağırdır.
Fenerli olmayan, fenerdeki bazı topçular yüzünden fenerden nefret eden taşaklı bir yazardır. Götünüzden uydurmayın.
(bkz: #36557954) şahsına değil yorumlarına sataştığım, kendinden 3. Tekil olarak bahseden """alfa""" yazar kişisi. Kendisi beni muhattap almayınca gocunacağımı sanıyorsa yanılıyor zira geometrik alfa bile ondan daha ilgi çekicidir gözümde.
(bkz: eyleniyor muyuz gençler)
'Pabucumun alfası' ifadesi herhangi bir yorumumu değil direk şahsımı hedef almış. Henüz görmediği bir insanın fiziği hakkında da atıp tutmuş bir de.

Ayrıca o geometrideki bir terim değil yunan alfabesindeki bir harftir.
Alfa olduğunu iddia eden bir erkeğin ilgi çekiciliği sadece fizik olarak görmesi beni üzdü. Ayrıca hiç kültür kasamayacağım benim hayatımdaki tek alfa dik üçgende beta'nın tümleri olan alfadır, bilemem ben Yunan munan. Ha bir de, lütfen o kız bu kız diye genelleme yapıp sonra niye üzerine alındı diye goygoy yapacağınıza karı kızı bırakıp pozitif bilimlere yönelin. Tavsiyemdir.
Şuraya biri Michael Jackson 'ın mısır yediği gifi paylaşsın da ortam tam olsun.
(bkz: ağla)
şu anda tam anlamıyla entry sıçan yazar. neyse bir şey demiyorum. önünüze geleni yazar yapın.
(bkz: ağla)
Haz etmediğim yazar şuan için fikirlerim değişir belki.
(bkz: la bu jizos size ne etti)
Mânâ bulamadım ben bu çocuğa.
Alenen tehdit edilmekte olan yazar.

Daha da dikkat çekeceğim, çünkü alfa olmak bunu gerektirir.