bugün

yeni atv dizisi.
atv ekranlarında başlayacak olan yeni dizi. http://www.kirginciceklerdizisi.com adresinde dizi hakkında yeterli bilgiler var. izleyeceğim herhalde.
beni şaşırtmayı başarmış bir türk dizisi.

en son izlediğim diziden sonra bundan daha boktan dizi olmaz demiştim bu düşüncemi yıktılar. teşekkürler.
Yeni Türkiye de dizi.
beğenmeyenler evde game of thrones'taki ejderhaları besliyor galiba. hayatın ta kendisi, hayatın dibinden kopmuş gelmiş bir dizi. şimdilik saçma yaz dizilerini sollar, pazartesi günü en çok izlenmeyi alır diyorum. umarım saçmalamazlar.

Edit: yavaştan saçmalamalar başladı, her hafta birisi azraili çalımlıyor falan. olsun, hala çağlaya hayranım, kedi canını senin.
Bol bol duygu sömürüsü yapılan dizi. Böyle dizilerden gerçekten nefret ediyorum. Yaralarımı deşiyorlar çünkü reyting uğruna acıları kullanıyorlar. Bu yüzden izlemiyorum.
Ne kadar duygu sömürüsü yapılsa da hayatın realitesini de gözler önüne seren dizi.

Not: amk böyle de realitenin.neyse.

--spoiler--

Hiç bir kural insan korkusundan güçlü değildir.

--spoiler--
Sıkıntıdan izledigim boktan yaz dizisi.
an itibarıyla oynamakta olan dizi.

konusu çok gerçekçi olan, böyle hayatlar da varmış dedirten enfes dizi.
Televizyonda malesef hicbir sey olmadıgı icin yokluktan izledim dizi ama diger yaz dizilerine gore bi miktar daha iyi.
Uzun zaman sonra bu kadar kesintisiz izlediğim garip bi dizi herkesi çekip çeviren kıvırcık saçlı kız beni benden aldı ya hehe.
Harika bir dizi severim kendilerini.
Atv için fazla realitesi yüksek bir dizidir. Takip etmekteyiz efendim.

Edit: Senaryodaki fazla acındırma ve fazla yermelerin normal seviyeye indirgenmesiyle daha iyi olacaktır.
vicik vicik ask dizisi konseptinden biraz cikan dizi. izlenebilir.
Yazın hiç dizi olmayışından ve diğer türk dizilerinde akıl unsuru tamamen hiçe sayıldığından, bir parça da olsa izlenebilir dizi.
Aşk temasının şaşırtıcı bir şekilde diğer dizilere göre daha arka planda olan kaliteli, severek takip ettiğim bir dizi.
Aşk temasının şaşırtıcı bir şekilde diğer dizilere göre daha arka planda olan kaliteli, severek takip ettiğim bir dizi.
annesinin tacizci üvey babadan kaçırmak için yetiştirme yurduna verdiği genç kızın dramını -oradaki ve okuldaki arkadaş grubunun mevzularına da el atarak- anlatan yeni yerli dizi.
evde izleniyor diye mecburen izliyorum da, bu ne saçma dizi ey ateve..
iki gündür tekrarına denk geliyor izliyorum. Dram sevdiğimizden midir bilinmez gidiyor izletiyor kendini. Kiralık sevgili gibi bir diziye göre çok daha az saçma.

Gözünün önünde anne babasının ölümünü görüp yetimhaneye sonradan gelen zengin kıza daha bir üzülüyorum Niyeyse.
aynalı tahirden sonra izlediğim en iyi dizilerden biridir.
Konusunu kavrayamadıgım dizi. Yaklaşık 10 dakikadır izliyorum.
Şu an bir grup ergen, öldürdükleri adamın cesedini saklıyor. Ama sanırsın seri katiller. Yüzlerinde ifade yok. Hiç birşey yok. Saçmalıkta tavan.
Yerli dexter.
ATV de yayınlanan dizidir.

Eylül adında bir karakter var efendim kendisini araştırdım 86 doğumlu olduğunu öğrendim hâlbuki maksimum 20 yaşında falandır demiştim hâlâ şoktayım.
Ben diziyi izlerken cok guluyorum ya sozde dram dizisi.
Serkan adlı karakterin gerizekalı olduğunu düşünüyorum.