bugün

entry'ler (245)

doksanlar

(bkz: bir boyalı kuştum ben)

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük az önce eski sevgilimin fotoğrafını gördüm ve onu ne kadar çok özlediğimi farkettim. canım yandı resmen. onun, bi başkasının sevdiği olma fikri bütün bedenimi sardı ve kalbimi resmen sıkıştırdı. galiba hala onu çok seviyorum...

galatasaraylıların fenerbahçe çekememezliği

yanlış bir önermedir. zira galatasaray yıllar önce o kupayı aldığı için ulaşılmaz müthiş birşey değil gözümüzde dolayısıyla feneri çekememezlik bi yana ancak onları destekleyebiliriz. sonuçta galatasaray taraftarı bunun türkiye için büyük bir kazanç ve gurur olduğunun farkındadır işte galatasaray budur. galatasaraylı olmak budur. tebrikler fenerbahçe yolunuz açık olsun.

eski sevgilinin yeni sevgilisi

keşke öldürebilsem düşüncesi uyandırır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

tarkan-sen başkasın.

evli bir adamla aşk yaşayan kadın

(bkz: kadın kadının kurdudur)

en itici kız isimleri

dilara,aleyna,alara. söylerken insanın ağzı şekilden şekile giriyo. çocuğa da yazıktır yapmayın.

şu an yaklaşık 4 saattir sakız çiğnememe ve başım gözüm ağrımasına rağmen tadına doyup da bırakamıyorum sözlük durum çok fena.

can sıkıntısına iyi gelen şeyler

film izlemek bende işe yarayan tek yöntemdir tabi film bitince tekrar olayın başlaması daha bi iç sıkıcıdır.*

cm101mmxi fundamentals

cem yılmaz bu saatten sonra artık stand up işinde tek olduğunu ve hep tek kalacağını ispatlamıştır. (bkz: gülmekten yüzüm felç oldu)

en iyi film müzikleri

kesinlikle amelie.

insanı hayvandan ayıran özellikler

(bkz: mahmut tuncer show)

mükemmel erkeği bekleyen kadın

çok bekler....

şuan dila hanım izliyorum sözlük düşün yani okadar düştüm çok fena çok.

kezbanlıktan çıkıp zarif olacak kızlara tavsiyeler

at kuyruğu yaparken o kafanın üst tarafını şişkin toplamıyo musunuz işte ona gıcık oluyorum... yapmayın! topuz yapın daha iyi o saç orda asi bir dalga gibi kabarmak zorunda mı ya? ha bir de artık şu neredeyse bir basket potası kıvamında olan halka küpelerden vazgeçin çok demode çok.

evlat ayrımı yapan ve yaptığını inkar eden anne

annenin erkek evladına daha eşit davranmasıdır.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

madonna - revolver.

ölmeden önce izlenmesi gereken tek film

(bkz: the blind side)

dünyanın en güzel kızı

(bkz: susan coffey)

kızıl saç ela veya yeşil göz beyaz ten

(bkz: susan coffey)