bugün

entry'ler (198)

ilker parasız

Vefatı ile bizi üzmüştür. Toprağı bol olsun.

recep tayyip erdoğan

Çözüm sürecinde pkk nın çok güçlendiğini bizzat kendisi itiraf etti. Tahmin ediyorum şu an yüzün üzerinde verdiğimiz şehitlerin yakınlarının büyük çoğunluğu bu adama oy verdi. Kendi düşen ağlamaz.

barış akkabak

Bu kardeşin hayat hikayesi beni perişan etti. Bebekken annesini kanserden kaybetmiş. Babası cami avlusuna terk etmiş. Dedesi büyütmüş. Söyleyecek söz bulamıyorum. Malesef bu kardeşimize sozluktenden de fazla ilgi yok. Yazık...

22 temmuz 2015 urfa da 2 polisin şehit olması

Suruçtaki patlama yüzünden pkk da misilleme olarak yapmış bu olayı. Benim anlamadığım suruçtaki patlamayı ışid yaptı. Git sende ışidden intikamını al. Polisten ne istiyorsun. Polis mi bu olayı yaptı. Bu vesileyle Türkiye nin sanıldığı kadar güçlü bir ülke olmadığını bir kez daha anlamış olduk.

cloud raiders

Windows Phone kullanan arkadaşların clash of clans yerine oynadığı oyun.

samsung galaxy s6 edge

En büyük dezavantajı fiyatıdır. Almak için maaşın en az 2500-3000 civarı olması gerekir. Yoksa güzel telefondur.

windows phone 8 1

Microsoft Türkiye ofisinin bu işletim sisteminin yaygınlaşması için pek çaba sarfetmediğini düşünüyorum. Hala enpara.com ve cepteteb gibi bankacılık uygulamaları gelmedi. Sahibinden.com hepsiburada ve gittigidiyor.com da gelmedi. Microsoft Türkiye yetkililerinin bu saydığım temel uygulamaların bir an önce sisteme dahil olması için söz konusu firmalarla iletişime geçip onlara maddi ve manevi olarak destek vermesi gerektiğine inanıyorum. Aksi taktirde android ve ios'a yetişmesi zor görünüyor.

öyle dertli

klibi çok güzel olmuş şarkı. Ölümden kaçan dananın son anlarını, duygularını kendi gözünden bizim yüzümüze vuran, et yemenin mantıksızlığını anlatan bir parça olmuş.

kenan evren

Zamanında sokaklarda anarşi rüzgarı estiren teröristlere iyi ders vermiş ki onların destekçisi olan sözlük yazarlarının hakaretine maruz kalıyor.

rasim ozan kütahyalı

Bu aşağılık şerefsiz herif balyoz ve Ergenekon diye diye türk silahlı kuvvetleri çalışanlarını sürekli darbeci olarak göstermeye çalışıp orduyu insanların gözünde kuçultmeye çalışıyordu. Peki ne oldu. Sonuçta tüm komutanlarımız dışarı çıktı. Peki bu kopek herif hala nasıl oluyorda televizyonlara çıkabiliyor anlamış değilim. Utanmaz pislik herif.

sheraton çeşme

Bir otelde sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde verilen su ile odalarda verilen internet hizmeti paralıysa bilin ki o otel sizi yolmaya çalışıyordur. işte bu otelde de bu dediğim hizmetler paralı ve üstüne üstlük çok da pahalı.

timsah

Köpekbalığı bir bu da iki. Bu hayvanı da sevmiyorum.

demba ba

Abartıldığı kadar iyi bir futbolcu değil.

19 mart 2015 beşiktaş club brugge maçı

Maç bitmiştir. iyi geceler.

kışı sevmemek için nedenler

Yağmur, çamur, soğuk, hastalık

samsung galaxy s6 edge

Tasarımı on numara beş yıldız olmuş telefondur.

abdülfettah el sisi

bu adamdan önce mısır parlamentosunda , karısı ölen adam ölü karısıyla 6 saat içinde veda seksi yapabilir mi yapamaz mı , domatesi ikiye böldüğünüzde içinde haç resmi çıktığı için domatesin yenilmemesi gibi tartışmalar yaşanıyordu. işte böyle bir zamanda bu delikanlı adam bu dangalak islamcıların hepsini meclisten siktir etti.

sanalpazar

gittigidiyor.com yerine tercih edilmesi gereken online alışveriş sitesi. gittigidiyor satışlarda yüzde on komisyon alırken bu site yüzde beş almaktadır.

canan efendigil karatay

Keşkül, supangle, kazandibi yiyemedikten sonra neden yaşıyoruz diye kendisine soru sorduğum hoca.

domuz gribi

Maalesef tekirdağ da bir hemşire ile sivas da bir kişi bu hastalık şüphesiyle tedavi altına alınmış.