bugün

Altından kimin çıakcağı merak edilen olay. ilk bilgilere göre polisler ölü olarak bulunmuş.
Allah belalarını versin bunların.

Suruç'ta bombayla kendini öldürenlere zerre kadar üzülmedim. Onların tümü zaten canlı bombaydı. Göz göre göre ölümü göze ala ala ordalardı ve öleceklerini zaten biliyolardı. 32 kişi aynı anda intihar etti kısacası PKK için.

Umrumda bile değil. Değil 32, 332 tane de olsa 1 tane şehidimin kanının 1 damlası etmezler.
bela okuyacağım ama, klavye başında lanet okumak zoruma gidiyor. versinler elime silahı namlusunu sokarım pkklı itlere.
An itibariyle çözüm süreci denen olayın bittiğini görüyoruz.
yani akpnin bir balonu daha patlamış oldu.bu saatten sonra genelkurmay,tsk,milli savunma,iç içişleri bakanlığı,başbakanlık basına kapalı toplantı yapıp terörle mücadeleye top yekûn devam edileceği açıklaması yapılmalı.

ama nerde bizde o yürek...
çözüm süreci onlar meclise girdiginde bitmişti zaten. Bugünlerin geleceği belliydi. allah rahmet eylesin.
terör örgütü ile el ele sarmaş dolaş olan hükümet açılım açılım diye ortalarda dolanıp terör örgütünün siyasi uzantılarını meclise sokan açılımının sonucudur. allah rahmet eylesin şehitlerimize.
3 gündür zırlaşan itlerin beklendiği başlıktır. Sami olup olmadıkları görülecektir.

Ya da ben söyleyeyim. Çok bekleriz.

Şehit haberidir. Allah rahmet eylesin.
allah cok cok rahmet eylesin.
diyecek baska bir laf bulamiyorum.
hicbir anlami yok cunku.
Burada hala pkk seviciliği yapmayın ya yeter. Pkk terör örgütüdür, çocuk katilidir. Şehit edilen polisleri kimin öldürdüğü bunu değiştirmiyor. Hadi bakalım ne kadar üzüleceksiniz bakalım sözde özgürlük savaşçısı hümanistler.
Mekanları cennet olsun.
Buna da sessiz kalirsa bu hukumet lanet olsun onlara, adamlarin evine kadar girip sehit ediyolar lan neyin cozumu.
suruç olayı kadar dikkat çekmeyecektir. allah rahmet eylesin polislerimize. evet.
Suruç patlaması arkasından adıyaman'da askere saldırı,yola bomba konulması çözüm sürecinde hdp o tarafın sözcülüğünü yapıyordu.demekki bu olayların bir ayağı hdpkk.seçimle geldiniz madem hâlâ ne diye patlıyor bu silahlar?
Karanlık eller iş peşin de.
Önce Diyarbakır mitinginde ki patlama ; suruçta ki 32 can kaybı ; adıyaman da 1 asker ardından 2 ana kuzusu polis evladı. Sahi ne oluyor bize ?
2 yıldır ölüm haberi almıyorduk. Aslın da sebebini dusunmek icin fazla yorulmaya gerek yok ; akp rant kaybetmesini halka mal ediyor.
Senin başında taş.
Benim gözümde yaş.
Sen borcunu ödedin.
Sıra bizde arkadaş.

(bkz: alemde şer Oğuzda er tükenmez)
Allah rahmet eylesin.
türk oldukları için önemli değildir. unutmayın türksen doğuştan suçlusun. bir ülkede kendini legal olarak tanımlayan bir siyasi parti silahlanma çağrısı yapıyor ve kimse ses çıkarmıyorsa orada hastalıklı bir durum vardır. bakınız suruçta ölen devrimci gençlerin cenazelerine istanbul'da ellerinde keleşli adamlar karşıladı. bunlar bizlere barış çocukları diye satıldı.
pkk tarafından yapılmamıştır.
oyuncak dağıtmaya gidenlerin yaptığı çok açıktır.
allah rahmet eylesin ruhları şad olsun.
allah ailelerine sabır versin.
emniyet ve tsk silkinip kendine gelmeli artık. yeter amına koydunuz ülkenin çözüm çözüm diye orospu çocukları bu ne amk.
allah rahmet eylesin..

Amına koduklarım hiç haberlerde göstermiyorlar. Hala siktiğimin saldırısındalar. Evet.
Terör olabilir ancak terörle mücadele de çalışan bir memur nasıl olurda elleri arkadan bağlanıp infaz edilir hemde terörist tarafından?

Katilleri tanıdıkları ortada. Kapının zorlanmadığı belirtilmiş başka bir pislikte olabilir işin içinde. Neyse Allah rahmet eylesin.
Sözde çözüm süreci böyle elimizde kaldı işte. Yine kan. Geride Yanan yürekler...
şehitlerimize allah'tan rahmet ailelerine baş sağlığı dilerim.
Mekanları cennet olsun.
çözüm sürecine zarar veremeyecektir.

ben demiyorum, adamın diyor!
Kendilerine allah'tan rahmet, ailelerine baş sağlığı dilediğim şehitlerdir. Mekanları cennet olsun.