bugün

entry'ler (42)

yage

an itibariyle arayıp bulup demleyip içmek istegim çay

sürekli am sikmeyi düşünen erkek

devamlı am düşünmemin nesi ayıp anlamadım gitti.bunun nesi ayıptır insanın doğası geregi bu gayet normal karşılanası bir olaydır amı düşünmeyi eleştirmek acınası bir durumdur ve ayıptır.

ersun yanal ın karıya gitmesi

karıyla beraber teknede rakı şalgam içen keyifli bir teknik adamdır.başarılı olmanın sırrı mutluluktur.malesef mal azize yaranamıştır .

saçı 3 numara olup kirli sakal bırakan erkek

sakalını sikeyim,moda diye kendini yontan odundan başkası deyildir.

gecenin şarkısı

murat göebakan unutulan https://www.youtube.com/watch?v=8-AHYpnF6jk

yunus günçe

bu adam malın teki ne dediğini anladım ne yaptığını allahın malı

bulgaristan dan arayıp yardım isteyen seksi kız

yeni trend dolandırıcık saın kanmayın.

google da aradığınız ilk kelime

biri yaşar kemal demiş biri darwin,yalanınızı skm mk. alayınız xvideosa dayanıyorsunuz.

kapalı kızın açılması

kapalıysa açılır açıksa kapanır böyle enty giren hırbonun mk.

sigarayı bırakacaklara tavsiyeler

sigara bırakılmaz sadece ara verilir.

türbanlı olup bira içen kızlar

türbanlı rakı bira içemez diye bi kanun mu var mk. türbanlı sexs yapamazmı türbanlı üçlü saramaz mı ? herşeyi yapar baba milleti kalıba sokmayın lan

makul evlenmeme gerekçeleri

31 den kurtuluş yoludur ama dikkat edilmesi gereken eşiniz çocuk gibidir bazen kanser ediyorlar insanı herakşam yatarken kaç defa ayrılsam diye dününür dururum.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

götünden enty girmek..şimdi efendim ben kamilkostok neyim ben hain kostokmu gir götünden entriyi daya mk.

evlilik

evlilik sabır işidir çünki kızlar çocuk gibidir. yalan deyil aynen çocuk gibidirler. aynı bir çocuğu avutur gibi karınızı avutmanız lazim allah sabır ihsan eylesin diyorum,.

bir kıza cehenneme kadar yolun var demek

herşeyin tükendikten sonra söylenmesi caiz olan cümledir.

yılmaz morgül

yılmaza uzanan eller kırılsın yılmaz gitti survivor bitti daha da izlemem survivoru atakan senin mk.

itiraf

yanımda yatanın boğazını sıkmak istiyorum aslında ben ne eşşekmişim ne atalmışım daha yeni anladım ne bok yediğimi.

kaderimi sikeyim

kaderimin amına koyayım kaderim ağzına vereyim kulakları çınlasın kaderimi domaltıp sikeyim posisyondan posi
siyona geleyim kaderimin götünede vereyim kulaklarınıda skeyim.

evinde esrar serası olan yeşilçam yıldızı

bende içiyorum içenide destekliyorum içmeyenide adamdan saymıyorum bu bok bütün dünyada yasal ama bizim ülkemizde yasak. hükümetimi siktiğim çocukları rakı içmezssiniz şişesini 100 lira yaparsınız. sigara içmessiniz paketini 10 lira yaparsınız. demokrasi anlaşınız bu sizin ama bir gün ebenizin amını tersten göreceksiniz.

adana

Kazzığın danıskası olan tek şehirdir. gece eğlenmeye çıktığınızda sabah kıçınızda derin bir ağrı ile uyanırsınız. hangi mekana giderseniz gidin illa kazıklanırsınız. yazın sıcaktan sucuk gibi yapışırsınız, hadi canınız rakı istedi gidin bir mekana oturup ağız tadıyla içemessiniz çünki adanada hiçbir mekanda rakı kültürü yoktur. kebab vardır.