bugün

dream tv de program* sunan,son günlerde olips reklamlarında gördüğümüz oyuncu,sunucu,dj
kolunda love is god dovmesi olan sahsiyet.
ayrica (bkz: dejavu)
iki sene önce kadar k.h.e.m'de ki tek kişilik gösterisine giderek vakit kaybettiğim kişidir.
(bkz: k h e m)
kolunda imagine yazan ve altında bir şekil bulunan dövmesi olan benim gibi koc burcu olan insan yavrusu.
ayrınca snek tv'de 46 isimli bir program yapmaktadır.tımarhane odası dekorlu yastıklı duvarları olan bir odada bir yatak ve birkaç mobilyamsıyla program yapar.yatağa yatar kalkar kamerayı umursamaz bazen de bi yere oturamaz bir türlü gezer durur.
enteresan ama neşeli bir kişiliktir.burnu efsanedir.
Haydarpaşa Anadolu Lisesi mezun olan şirin olmaya çalışan ezik adam.
marmara universitesi göztepe kampusu'nde bircok kez gördügüm,
kendisini gören kızların agızlarından sular akmasına sebebiyet veren,
erkekler için ise dalga gecme sebebi,
"akıllı ol ulan" gibi bakışlara hedef olan insan.
nefret etmenin çok doğal olduğu bir tip..
sürekli eyvallah diyen şahıs.
1976 doğumlu olup marmara üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunudur kendisi.
taş tabir edilen bir vicuda sahip er kişi.*
sunduğu programa baglanan kızların boxerını görebilirmiyin diye delirdigiü, ev adreslerini verdigi, adrien brody'ye ikiz kardesi kadar benziyen sunucu, oyuncu vs. vs.
yunus günçe'nin vasfı nedir? hadi beraberce bulalım:
1. komik mi?
2. yakışıklı mı?
3. sunuculuğu çok mu iyi?

bunların cevabını ben vermeyeyim, siz zaten verdiniz içinizden.
bir de neden bilmem bana sadece kaan'ı hatırlatıyor. acaba ikisi de tırto şiahsiyetler oldukları için mi? ve birisi programcı öteki çizer olduğu için mi? neden olmasın.
hayır bir adam psikopat rolü yapıp nasıl kızları böyle kendisine hayran bırakabilir anlamıyorum? hiç psikopat görmesek vay anasını ne psikopat herif diyecez... ama yok öyle birşey arada mıy mıy mıy bir şey diyor, programına psikopatım tribi dekor koyuyor, ne ayaksın sen arkadaşım? diye seslenmek istiyoruz kendisine... hayır bir kız arkadaşım hastasıydı, söyle dedim beğendiğim birşeyini, "karın kasları çok güsealllllllll" gibi manasız bir cevap geldi. bundan ibaret bir insan olmak istiyorsa yolu açık olsun zeynep mansurla aynı yolda ilerlemekte kendisi, ne alaka?

zeynep mansur :

"ben türkiye nin en güzel kalçasıyım." *
tüm kıskanan erkeklere üzülerek söylemeliyim ki kızların beğendiği hasta olduğu bir kişiliktir..
(bkz: çok kıskanıyorum allahım)
(bkz: şimdi kıskankcımdan ölicim)
sihirli annem dizisinde oynadıktan sonra hala cool adam triplerine girmesi komiktir. lan bırak bu işleri yunus. zamanında best tv miydi neydi, orda izlerdik. iyiydi. ama sihirli annem olmadı.

kısa ve öz bir tanım: at çöpe gitsin insanı.
yunus bey hakkında girilen 'kıskanma konulu polemiklerin' sebebi fiziksel görüntüsü altındadır. kendisi ilginç ama kızlara çekici geliyor. doğaldır, kızamayız. nasılsa benim için nez bir tanrıça iken kızarkadaşarıma göre değersiz ise yunus günce olayı da budur. seksapeldedir.

ben bir erkek olarak zeynep mansur'un da hastasıyım, seray sever'in de. bu demek değildir ki bu insanlara bok atan şahıslar o şahısları kıskansınlar.

"seray sever çok yüzeyseel" diyenler onu kıskanıyor mu? hayır.

tıpkı yunus günce'nin berbat bir sunucu olduğunu söyleyen ben ve benim gibi binlerce kişinin de onu kıskanmadığı gibi.
kendisinin oyunculuğuna değinmek bile yersiz olur diye düşünüyorum. zira gerekli bakınızlar verilmiş zaten. yine de ısrarla
(bkz: sihirli annem)
tv de gokhan özen den sonra sinir katsayılarımı yükselten ortalıkta ben şovmenim diye gezinen medya maymunu.
(bkz: çok beğeniyorum allahım)
(bkz: şimdi hasta olucam)
stv'de ağlak bir gerçek kesit, beşinci boyut tarzı gudik bir dizide görünce şaşırmadığım kolpa robbie williams.
kolunda küçük prensin karnı tok boğa yılanını taşıyan sunucumsu oyuncumsu bişey.
(bkz: yunus günce akıllı olsun akıllı)
şımarık ve antipatik hareketlerle dolu boş insan. ayrıca konuşması tıpkı tiki bir kız gibi. adam dediğin biraz delikanlı olur be.
stv'de besinci boyut'ta oynayan kisi. nasil ya?
ünlüler çiftliğinden elenmesinin ardından evden ayrılırken, kolundaki dövmeyi gökyüzüne göstererek love is god, god is love diyerekten, ölen babası ile konuştuğu iddiası ile göğe bakıp bir kaç dakika saçmalamışlığı vardır ki, hala ekranda gördüğümüzde alay konusudur, onu baklava şekilli karın kasları bile kurtaramaz, yani o derece.
güncel Önemli Başlıklar