entry'ler (28)

otizimli öğrencileri yuhalamak

Artık şaşırmadigim olaylardan bir tane daha yaşandı bugun... buna benzer bir olaya bizzat şahit oldum ve midem kalkti.
3 tane koskoca kadin kendi çocuklariyla ayni sinifta olan bir çocugu dövmek istercesine (firsati olsa yapar) dedikodusunu yapip çocuga karşı mobbing uygulamaya nasil calisacaklarini hararetli hararetli tartisip 7-8 yaşindaki el kadar cocuğa ağza alinmayacak şeyler söyleyip siniftan attirma planları yapiyorlardi... kendi cocuklarina ve kendilerine baktim... ne halt oldugu belli cinstenlerdi zaten. Bir insan olarak dayanamadim ve masalarina doğru midem kalkti kaç yasinda kadinlar küçücükbir çocugun dedikodusunu yapiyor yaratiklar dedim, o otizmlı çocuklara bunun gibi veliler yapti o tur seyleri , bu sefer de baska bir cocuk mahvediliyor dedim.. OOOH ... %100 suçlu olduklarini da şurda anladim cevap veremedi dedikoducu, kirli ruhlu kadinlar bir tanesi şok geçirip kalkti gitti diger yaratiklarda hala insanlarin hakkini hele bir çocuğun hakkinin yenilmesine izin vermeyen insanlarin oldugunu gordu, duydu, ogrendi ... Püüh sizin gibi yaratiklara, ben hic bir cocugu ezdirmem hasta karilar. ARKADAŞLAR SiZDEN iSTEGiM BOYLE HASTA RUHLU iNSANLARA SOZLU AMA TARTiSMADAN DERSLERiNiN VERiLMESi LUTFEN AMA LUTFEN COCUKLARi EZDiRMEYiN.

bir kadına kalbinin güzelliği için yaklaşmak

Ya uff açıkça salak duğunu anlayıp kullanmaya çalışmak desenize ... erkekler kadınlardan daha kaşar artık.

sözlük erkeklerinin yarısının kız taklidi yapması

Amacını anlamakta zorluk çektiğim durumdur.
Ne gereklilikle kız taklidi yapıyorlar ki? Xx kromozomlu olmak istemek... neden? Zaten xy de bir tane de olsa x var .

elektrik kablolarının plastik kaplanmasının sebebi

Trol bir başlık mı bu? inşallah oksimoron bir entrydir...

coca cola

Sahibinin kendi evine sokmadığı, çocuklarına yasakladığı ama dünyaya içirdiği zıkkkım .

hayatında hindistan cevizi yememiş fakir tip

Bir meyve ile statü belirlemek ? Hayatımda duyduğum en saçma şey , genellikle sonradan görmeler böyle küçük şeylerle övünmeye çalışırlar. sadece bir tanecik besin öğesiyle boş yaparlar. Buckingham palace te neler neler yiyorlar bir hindistan cevizini mi dert edindiniz? Her yer dolu .

maltepe üniversitesi güzellik yarışması

Küçükyalı ve maltepe arası kızlar katılırsa sıkıntı... hepsi ağır köylü , çirkin ve cazgır büyük olay kopması muhtemel yarışmadır. (Eğer o bölge arasıysa) .

sözlük yazarlarının itirafları

1. Sınıfta en yakın arkadaşımın doğum günündeydim ...
Evi uzak olduğu için 2 saatte ancak gittik. Kız olmama rağmen koyu beşiktaşlıydım o yaşta ve futbol oynamakta yaşıma göre bayağı iyiydim hedef tutturabiliyordum dgdfd kısacası arkadaşımın evine girdik ve sınıfla oyun oynamaya başladık sonunda.
Nerden çıktı bilmiyorum ama biri bahçeden top bulmuş sokmuş içeri gizlice işte sektiriyoruz falan . millet hemen havaya girdi yok işte en çok ben yaparım bilmem ne dayanamadım aldı topu sektirmeye başladım 26 taneyi aralıksız yapabilir misin diye iddialaştı çomarlardan biri, sektirmeye başladım tam 16.sayıdayken bu mal beni itti , tüh düştü sayılmaz dedi ... o sektirirken ben bir şey yapmadım tabii :-)( o anlık)
5 dk geçmeden millet dans etmeye başladı topu bırakmışlar bi köşeye . Aldım topu bi tekme attım hem çocuğun dudağı patladı, yüzünden duvarda sekip avizeye çarptı... avizeyi indirdim ve hiç kimse anlamadı benim yaptığımı dhdgfgd yanımdaki çocuk ben yaptım galiba deyip deyip durdu ona kaldı.
(Çocuk özürlüydü)

lidya isminin yanına ikinci isim önerileri

Leyla ? Bence hoş olur. Ya da lidya sara bence kafiyeli ve hoş.

seni uyutmayan ne

Gece gece bu başlığı açan sözlük yazarının anasını düşünüyor olmam. Selam ve dua ile <3

sefalet

Allahın beni hiç düşürmediği durumdur <3 tşk ederim allahım .

evlenmek

Boktan bir çukura kendinizi atıp bir başkasını omuzlarınızda taşıyıp kendinizin bu süreçte daha da batmasıdır. Bu devirde böyle en azından , ya yalnız kalmamak için ya da bambaşka çıkarlar için evleniyor millet , ya da karşı tarafın ilgisi hoşlarına gidiyor ve bunu ne kadar sürerse o kadar kar deyip garantiye alıyorlar ya da imzayı atana kadar öyle görünüp bambaşka birine dönüşüyorlar istemez .

çok sıkılıyorum

Zaten sıkılmasan sözlükte ne işin var . .

evlenmek

Bir insanın kendine bilmeden yapabileceği en büyük kötülük . Asla yapmam.

gecenin şarkısı

Opeth-harvest
Death-Voice of the soul
Metallica- one
Epica- storm the sorrow.

araba sürerken en iyi ne gider

Alkol . tabii başka ne gidecekti yanına .
Yemek mi bu ? Yanına ne gidermiş dgdfdgd duble ayran.

firuze

Aşırı yaşlı, kırışmaktan doctor who daki davros a dönen batı özentili yaşlı hala ismi.

hepinizden iğrenmek

iğreniyorsan yallah başka kapıya zorla tutan mı var. Sanki sözlük helva kavuracaktı gitsen ...

evcil hayvanlarınızın ismi

ilk ismi atreus tu bu kadar bilgi şimdilik yeter ...

neden yalnızım

Çünkü arkadaşlarımı keyfi olarak engelliyorum , sonra görüşüyorum , sonra tekrar engelliyorum . Bazen kimseyle uğraşasım gelmiyor ayrıca konuştukça sıcak kanlı olduğumu gören insanlar benimle daha iyi arkadaş oluyorlar yani tek bir kelimeyle bile bir arkadaşlık başlatabilirsiniz. ama bu aralar uğraşmak istemiyorum nedense insanlarla çok hızlı arkadaş olabilme kabiliyetim var ama kullanmıyorum, uzun vadede çoğu sigara gibi ilk iyi geliyorlar, sonra kanser ediyorlar ... kendimi seviyorum<3 bu yüzden yalnız ama uzun yaşamak istiyorum