bugün

"şu kadınlar pembe dizi izlemekten ne anlıyorsunuz" diye soran erkeğin sevgilisidir.

düzenleme: başlık başıma kalmış. nesildaşım altıncı nesil silik kernel amadeus tarafından bana verilen bir armağan. *
pembe dizi izleyip, çeyiz düzen kızdır.*
futboldan uzaktan yakından ilişkisi olmayıp ofsaytı defalarca anlatsanız bile ilk defa duyuyormuş gibi yapandır.

- şimdi şurda gördüğün oyuncu var ya mavi formalı olan
+ evet
- bi de kaleciye en yakın olan mavi formalı oyuncu var ya onu da görüyorsun değil mi
+ evet
- ilk bahsettiğim oyuncu kaleciye en yakın olan oyuncuya pas verirse ve bu pas o oyuncuya giderse ofsayt olur
+ hmm
- anladın mı?
+ hayır
- şimdi şurda gördüğün oyuncu var ya mavi formalı olan
+ evet
*
şu kızlarda bir boktan anlamıyor diyerek cevap verilecek olan kız.
kısaca anlatmak gerekirse;

- mango'da indirim olduğunda karında bir yanma, vucutta heyecandan bir titreme oluşuyor mu?

+ evet

- başka sorum yok sayın hakim.
sen yorma güzel kafanı, dizini izle, alışverişini yap, çeyizini düz, denilesi kızdır.
genelde erkeklerin saçma sapan felsefi cevaplar verdiği kızdır. kız ciddi sormaktadır;

+bu futboldan ne anlıyorsun allaşkına?
-futbol bi yaşam tarzıdır (geçen akşam hakemin kızına küfretmiştir), bağımlılıktır (içmeden maç izleyememesinden bahsediyordur), sosyal bir spordur (lig tv bulamadığı için leş kokulu kahve ortamından bahseder), futbol aşktır (utanmadan aşktan bahseden hödük)..

kısaca daha futboldan ne anladığını kelimelere bile dökemeyen erkeklerin eleştirmemesi gereken kızlardır.
amcasının karsına sulanan, türk örf ve geleneklerine ters bir diziyi izlediğinden, asla anlamazlar futboldan..
Muhtemelen futboldan anlamayan ve anlamadığı için karşı tarafında anlamamasını bekleyen kızdır.
-şu futbolu hiç sevmiyorum bebeğim! koca koca adamlar, ayaklarını raket gibi kullanarak meşin yuvarlağı filelerle buluşturmaya çalışıyorlar...
-???
-seviyorum lan!
gerçek aşkı tanımamış bayandır. "futbol asla sadece futbol değildir" sözü ile cevap verilmesi çok yerindedir. bayan kişi gerekli cevabı almış olur.
kızların anlamadıklarını heralde.o değilde bende anlamıyorum yoksa bende mi kızım hayır değilim.*
onların erkek olduğunu ve zevklerinin farklı olduğunu idrak edemeyen kızdır .şu kadınlar bu kadar çantayı veya ayakkabıyı ne yapacak diyen erkekten farkı yoktur .
futbolu anlayamamış olmakla birlikte, erkeklerin mercisine ulaşamayan dişinin feryad-ı isyanı.
futbol sevmeyen tipik hatun tepkisidir. futbol ve sinema olmadan yaşanır mı be !
erkeklerdeki bu ilgiyi "ofsayt ne" sorusuyla minimize etmek gibi ulvi görevini yerine getirmeye çalışan kızdır.severiz yinede yahu sizi.***
Anlamıyorlar efenim.Bu yüzden 5 saniyelik bir pozisyonu defalarca izliyorlar ya.
Edit:Koyu bir futbol taraftarı tarafından yazılmıştır.Fakat hayranlığım futbola değil futbolculara sanırım.
-ay bu erkekler futboldan ne anlıyor yaa
+senin o beyinsiz edward ına mı bayılcaz?
-haaayııırr edvırd a bayılınıııır o edvıııırd...
+ok kib bye
onların modaya ve diziye olan aşklarının erkeklere uyarlanmış olduğunu anlayamamış kızdır. bir kadın arkadaşlarıyla dedikodu yaparken veya alışverişe çıkarken nasıl keyif alıyorsa bir erkek de arkadaşlarıyla maç izleyip, halı sahada maç yapmaktan o kadar hoşlanıyordur. ben çözdüm sıra diğer türk kızlarında. *
senin anlamadığını.
futbol muhabbetleriyle can sıkan erkekler yüzünden cümle kuran kızdır.
anlayıp anlamamaları önemli değildir. önemli olan can sıkmalarıdır.
muhtemelen kafası yerinde olmayan kızdır.
bu soru cümlesinden sonra anlatılsa da, anlamayacağı muhtemel olan kızdır. yapmasın böyle şeyler.
pazarları sinemaya ya da yemeğe gitmek yerine evde oturan erkek arkadaşa duyulan tepkiyi ifade eder.
22 adam bi topun peşinde diye devam eden cümledir.
transformers 3'de dünyayı kurtarmaya çalışan elemanın 'bırak yaa partiye gidelim biz' diyen kız arkadaşıyla aynı kafadadır.