bugün

yüksek matematik bilen ulu sözlük kılarının veri eksik diyerek cevaplamayı reddettikleri sorunsaldır.

mutlak değer
tam sayılar
akıllara pozitifmi negatifmi sorusunu getiren soru.
cevabı kesinlikle armut değildir, ismail türüt hiç değildir.
4, ..5? ...7 asd

(bkz: matematigin coktugu an)
(bkz: hocam soru yanlış)
sorunun içinde "pozitif" gizlenmiş ise cevabı 100 olan; "negatif" gizlenmişse -999 olan (rakkam diye hitap edilmesi dogru olmayan) sayıdır.
sözlük matematik dersi veriyor. yarın limit- türev- integral üçlüsü öğretilecektir.
(bkz: hele otur bi soluklan yegenim)
(bkz: götüne irrasyonel sayı kaçmak)
üç basamaklı rakamları birbirinden farklı en küçük sayı nedir? sorusuna oranla daha kolay olan soru.
yeterince büyük olamayandır, ezilendir.
-999 sayısıdır. çoğu sazan buna 100 diye atlar.

edit : eksilenmiş, sazan aramızda.
"hangi sayı sisteminde?" diye sorulması lazımdır. verilen bilgi eksik olan sorudur.
-999 değildir. -999 bir negatif sayıdır çünkü.

negatif pozitif ibaresi verilmeden sadece sayı dendiğinde kişinin pozitifi algılaması gerekir.

aksi takdirde "2, 2 daha kaç ideğğğ lan muharrem" sorusu muharrem'e yöneltildiğinde; muharrem'in: "hem 4 ideğğ hemi de -4 ideeğğ ismail. bakarısın 0 ideğğğ. çünkülüm eksi ya da artı dimediiinn." şeklinde cevap vermesi olasıdır. tam bir kaos. aman yarabbim.
Böyle çok bulandırdığınız için mal mal çıkıp da "iki artı ikinin dört olmadığı ispatlandı biliyo musooon" diyen tipler türedi. O kadar derinlere girip yanlış yordam ifadelerde şovenist olmamalıyız. Bu sorunun seçilmiş kelimelerle algılandığında cevabı 100'dür. Artık yok benim türevim 1882'de sona erdi, babam integral'di, kaynım santigrat'tı gibi tanımlarla coşmaktansa, sakin sakin 100 diyerek artist düşünce ve karizma arayışlarımızı başka türde, hakkını veren sorularda bulmaya çabalamalıyız.

Bu soru, bu kelimelerle sorulduğunda buna 100 dışında bir cevap veren kişi ile 1992'de çekilen bir trt 2 filminde 300 saat uzaklara baktırıp en iyi senaryo altın öküz ödülünü alan adam arasında bir fark yoktur. ikisi de Andy Warhol'un sleep filmi kadar yalan karizmalar peşindedir.

Vardı öyle arkadaşlar arasında bir tip, ulu orta herkes konuşmaya başladı. Konu "seksenlerin en iyi şarkıları"ydı. Herkes Big In Japan, Forever Young, Billie Jean vs diye başladı. Bir tane mındık bir kız çıktı, "La Şanson di Dallamare"nin "Gota di siksua Maşatötua"sı gibi bir şarkı adı verdi. Kesip yedik kızı. Bitti kız. Kalmadı.

Lütfen. Lütfen normal olalım.
ben senin küçük olabilme ihtimalini sevdim, üç basamaklı sayı..
matematik hesaplarından iyi anlayan devlet bahçeli ye sorulması geren soru.
eger cevabi negatif olsaydi soruda 3 basamakli en kucuk negatif sayi nedir diye sorulurdu. en kucuk sayi diye sorulduguna gore cevap 100 dur.
(bkz: hatalı soru)
millete küçük hesaplar yaptıran sayı. bir de derler ki küçük hesapların adamı olmayın.
şahsım adına konuşursam; o kadar küçük ki ben buna sayı demeye bile utanıyorum. püü seni sayı yapana. pis.
soru yanlış ulan develer.
reel sayıda olabilir. misal -999,99999 gibi.
hangi tabanda?hangi tabanda?hangi tabanda?hangi tabanda?hangi tabanda?hangi tabanda?hangi tabanda?
negatif -999
pozitif 100
rakamları farklı pozitif 102
rakamları farklı negatif -987.