bugün

üst sınıf erkek öğrencileri için potansiyel sevgili adaylarıdır.
üst sınıf abaza erkek öğrenciler için yem gözüyle bakılan kzıdır.

(bkz: oha)
(bkz: çüş)
eğer sigara kullanmıyorsa sigara kullanmaya başlayacak kızdır.
alice harikalar diyarında gibidir, gözleri kamaşmış diğer herşeyi unutmuştur. mutludur, her daim mutlu olsundur.
her türlü yardımı sınıf arkadaşı erkekten çok daha çabuk ve kolay alabilen kızdır.
(bkz: neden acaba)
eğer kazanılan üniversite başka bir şehirde ise ve geride kalbi kırık bir çocuk bırakılıyorsa, sağlıklı düşünebilen ve kadınlık içgüdüleri tam olan bir kızın s.kinde olmaz geride kalan.

yeni bir hayat, yeni aşklar varken, geride kalanın bu kızımıza katabiliceği hiçbirşey yoktur. kızımız haklı olarak hayatına devam eder, çocuksa senelerce içer içer anlatır bu serefsiz kısmeti.

(bkz: pembe dizi çıkabilecek başlıklar)
türlü hayaller kurmasına rağmen yakın zamanda gerçeklerin yüzüne bir bardak soğuk su şeklinde vurulacak kızdır.
seneye goth, tiki, rocker türevlerinden biri olacak kızdır. tabi daha önceden bi aidiyetliği varsa bilemem. bir de götü kalkacaktır bunun büyük ihtimal. var mı lan uludağ kazanan?*
peşin edit: ne vuruyosunuz beee?!?
yazılanları görüp gözü korkacak kızdır.
Bazı bitkilere - sünger beyin de diyebiliriz ama sünger bob' a haksızlık olur- göre, erkeklere teklif etmeye, vermeye, ev tutup fuhuş yapmaya hazırlanan kızdır.
genelleme yapmak istemediğim için sadece bu sene m.ü. iletişim fakültesine giren 3 kız arkadaşa dikkat çekmek isterim efendim:
her şeyi ama her şeyi dalgaya alıp, inanılmaz ötesi makyaj yapıp, inanılmaz kısa etekler giyip, okulun tartışılmaz idolü olan bir hocanın görüş ve fiziksel özellikleriyle sonuna kadar dalga geçip kendini popüler sanan kızlardır. aslında tek olan şey herkesin düşmanlığını kazanmış olmalarıdır. ancak bu o üç kız tarafından popülarite olarak algılanır. * *
türk kızı ise kesinlikle o kalın bacaklarının olduğu, "biz eğleniyoruz yeaaaa" tandanslı fotoğrafları facebook'a yükler. işin abc'si budur. bu olmazsa kesinlikle üniversiteli havası olmaz!!?!?!?

sıçarken bile "mehmet ağa camisinin tuvaletinde" diye kendisini tagler.

sürekli eğleniyor olduğundan zilyon tane kişiyle gülümsemeli poz verir ve mutlaka kadrajda birisi komiklikli, şakalı, epsirili (?) bir duruş sergiler.

hayatı kesinlikle anlamıştır ve bu konu hakkında mutlaka status yazar "hayat götürdüklerini getirmez" gibisinden.

mutlaka anlamını bilmediği ama jeux, annuaire, je içeren kitapları beğenir, bunların hiçbirinden bir şey anlamasa da "entelektüel" olmak kolay değildir sonuçta.

"the girl from ipanema" parçasını paylaşır ama bir başka arkadaşı "desafinado" paylaşınca "ahahahaha bu ne ya asansör parçası bu" der, mantığını açığa vurur.

mutlaka klasik müzikle alakalı bir şeyler dinler, chopin'in kalbi bir başka kilisede gömülüdür bunu bilir, zaten hep biliyordur.

tekrar o kalın bacaklarına döner, ve mutlaka ama mutlaka mavi iğrenç bir kıyafetle "peyniiirrr" pozu verir.

infinite loop

evet her şeyi facebook üzerinden yapıyor bu kız ben de farkındayım.

türk kızı değilse bu kız büyük ihtimalle hiç çalışmadığı kadar çok çalışmak zorunda kalır ve aklını kullanır. belki onun da kalın bacakalrı vardır ama o iğrenç mavi elbisenin içinde değildir, gözümüzün içinde hiç değildir.
(bkz: üniversiteyi kazandım kızılı)

Ve ardından;

(bkz: evde kaldım sarısı)
ilk zamanlar götü oldukça kalkacak kızdır.
ertesi sene okula bakire olarak başlamayacak olan kızdır.
sosyal olmayı öğrenmeye başlayacak olan kızdır. sosyal bir varlık olduğunun farkına vardıktan sonra ilk önce kantinciye ya da cafede çalışan tiki oğlana verecek olan kızdır.
sıfat olarak "kız" durumunu değiştirmek üzeredir.

şaka lan şaka. herkez ben mi üniversiteye zikişmeye gitsin.
negatif düşünenler acaba etrafınızdaki ve ailenizdeki tüm kızlar bu şekildemi?

+üst sınıflar için potansyel sevgili adayı
+genellikle nişanlıyım sözlüyüm diye üniye başlayıp 2 ay sonra ayrıldım diyen kişidir
+bazısı geçmişini unutmayıp aynen devam eder kimisi aile baskısından kurtuldum istedigimi yapabilirim die 2 ye ayrılan bireyler toplulugudur
+%90 ının sevgilisi belden aşağı düşünür.
üniversiteye ilk kayıttan sonra bölümü bitirip, hemen işe gireceğini sanan ve şu kadar maaş alacam diye hayal kuran, embesil tarz da olanları da mevcuttur.