bugün

evet efendim...

üniversite gibi laik yaşantısıyla paralel ilerleyen, akademisyenlerinin çocuklara kötü şeyler öğretme olasılıklarının yüksek olduğu, kantinlerinde dansöz oynatılıp bazı kız mıdır kadın mıdır bilemeyeceğim süprüntü bayanların sevgililik ve flört adı altında göğüslerini emdirdikleri ve aileden uzak rahatça çok affınıza sığınarak söylüyorum süprüntülük yaptıkları yere gittiği halde bakireyim gibi bir olguyu kullanarak yalan söyleyen hafif kaltak bayandır.

şimdi kimse kusura bakmasın ama üniversite denen çağiçi yere ben kız bacımı göndermicem. çünkü biz de gördük üniversite ortamını okuduk birader show must go on azizim. o dönem üniversitede tek araba bende vardı pejo106 gti. otoban faresiyle az mı takıldık. takıldığımız çoğu bayan şu an evli. ulan diyorum habibi kız kulesine çekerdin arabayı, karılar köpekti kapında ne günlerdi hey be.

üniversitede çok karı s.kmiştim ben çoğu evli şimdi. belki kocaları beni tanımıyorlar, tanısalar ama kavat olduklarını öğrenirler. neticede üniversite okumuş bi kız çıkıpta karşıma demesin bakireyim ben diye. o ortamlardan biz de geçtik. sizin güttüğünüz koyun kadar ben çoban s.ktim geçin bu martavalları.
üniversiteye giden kızlarımızın büyük çoğunluğunu teşkil eder.
ailesindeki kızların tahsilatsız cahil insan olduğunu belirten kişi söylemi.
söylediğinde doğruluk payı olabilen kızdır. ayrıca (#15133252) bakın ne dedim ben..
ağır cemaatçidir, abladır,mübarektir,rahibe de olabilitesi var.
namusun 2 bacak arasında oldugunu düşünen yazar söylemidir.
aptal kültürsüzlüğün ürünü hbbia...
bluevelve gitti ortalık buna kaldı...
vermemiştir. çok mu açık oldu?
üniversite kızlık bozma yeri değildir. Her üniversiteye giden veriyormu anasını satayım. O kadar kızın içinde elbette namuslularda var hepsimi kaşar.
gereksiz konuşmuş kızdır. kimsenin kendisinin bekaretini bilmesine gerek yoktur. özellikle öyle dingiller vardır ki mütemadiyen bekaret konuşurlar , işte onların bilmesine hiç mi hiç gerek yoktur. onlara göre kız üniversiteye gidiyorsa ''yolludur'' . kız dediğinin yapması gereken evde oturmaktır.

kusmayın efenim zihniyetlerinizi üzerimize.
namuslu aile kızıdır, üniversiteyi görüpte deyim yerindeyse amı götü dağıtmayan nadir kızlardandır.
memlekette nasıl adamlar var lan... namus anlayışına da bak hele. hem önüne gelen kızı düz, hem de kızımı, bacımı göndermeyecem de. bilim, sanat, ilim, irfan öğrenilen yere kerane gözüyle bakan heriflerle yaşıyoruz ne yazık!
başlığı açan insan kadar tuhaftır. kime ne senin ne olduğundan kardeşim.
"halde" demek ne demek?
yani bakire olmayanlar üniversiteye gidemiyor mu? ya da üniversiteye giden herkes bekaretini kaybediyor mu? *
her kız aynı mıdır sorusunu akla düşürür. kız zaten o yola ilerlemek istiyorsa lisede de yapmıştır yapacağını aile baskısı şu bu fasa fiso. her kızı aynı bilmeyin, lütfen.
(bkz: üniversiteyi kerhane sanmak)
hala bakireyse ve üniversiteyse başkaları kendisinin bok yolundadır.
ailesindeki kızların okuyup bilgi edinmesini önlemeye çalışan kişi söylevi.
camdan aşağı atlasın. üstünede bir zahmet bina diksinler.
böyle bir kız grubu yoktur.
bu başlığı açan insan gibiler yüzünden üniversiteyi kerhane sanan bir liseli kitlesi var, ayrıca kız çocuğu sahini ebeveynleri de tedirgin etme terbiyesiz herif. anne ve babalar, böyle bir şey yoktur kızınızı iyi yetiştirip yetiştirmemenize bağlı, okumak isteyen çocuklarınıza mani olmayınız lütfen sırf bu iş için dernek açar kızınızı koruruz gerekirse.
ağzı ve dili olan, konuşma yetisine sahip kızdır.
bunu düşünen kişi kız kardeşini yada kızını üniversiteyi kazanırsa gönderir mi bilinemeyen durum.
o kızı al kavanoza koy.
biriyle beraber olmak için ölen erkeklerin, sevişmek kötü bir şeymiş gibi martaval okumaktan yorulmaması.
Alnından öpülesi kızdır , sana "kezban" takısını bile takabiliyorlar sırf bu yüzden , sen sadece yoluna devam et , doğru insanı bulana kadar pişman olacağın bir şey yapma sakın! Bak evlenene kadar demiyorum dikkatini çekerim!