bugün

cedric.. çünkü hep 8 yaşındadır ve hayat onun için çok zordur...
spiderman olabilir. Türkiye şartlarında süper kahramanlığın dışında geçimini sağlamak için gece gündüz yaptığı ek işler dolayısıyla gidemeyecektir.
Şirinler. Amfide kaybolurlar.
(bkz: kırmızı başlıklı kız) *
mazallah terörist falan olabilir bu, neyse ki baş örtüsüyle yaklaşamaz üniversite kapısına!
gerçi sözde değil, özde özgür bir ülkedeyse o başka...
tweety.
buz devrindeki Sit tabiki...o sürünün başına gelmiş kötü bir şakadır ve ayrılmaya da niyeti yoktur ki herşeye rağmen onu seviyorum.
can sıkıntısından ;
(bkz: başlık sıçmak)
Duffy duck tabiki de, onun tek derdi parayı vurmaktır , okumak onun tarzı değil.
coyote dir elbette, altı üstü yapacağı bir yaban tavuğu yakalamak.. onu da eline şeyine bulaştırıyor gafil. ha bu arada road runner i aydoslu mangalcı arkadaşlarımız köşeye kıstırıp bir güzel yemişler, afiyet olsun ne diyelim..

http://www.bobiler.org/monte.asp?m=34630

not: eric cartman'i eklemeyi unutmuşum*
irannın bayan çizgi film kahramanları çünkü hepsi başörtülüdür.
a)bugs bunny ve hepsi.
saftirik elmir.

ulan öss yi o bile kazanırsa intihar etmek istiyorum.
(bkz: captain tsubasa)
sevimli hayalet casper.
kaptan mağara adamı.
tom ve jerry giremez.* birbirine katarlar kampüsü. üniversite olmaktan çıkar orası.
ninja kaplumbağalar.. pizza yemekten dersi kaçırırlar zaten. keşke girebilseler, kampüse renk katarlar. özellikle mikelenjelodan çok şey beklerdim doğrusu, karizma potansiyeli var onda. *
cedric'dir. 98 yılda bir sınıf atlar kendisi.
(bkz: avarel)
he-man'dir. o zamanlar üniversite yoktu.
(bkz: bart simpson)
(bkz: lisa simpson)
(bkz: maggie simpson)

cunku aradan 20 yil gecmesine ragmen simpson'lar hala ayni yastalar.
(bkz: pepe le pew) bırak üniversiteyi insan içine çıkamaz.
Çoğu üniversite öğrencisinin çizgi filmleri takip ettiğini anlayabileceğimiz başlık.
richie rich.
o üniversiteye gitmez üniversite ona gelir.
heidi gidemez, çok saf zira üniversite ortamı ona göre değil. *
güncel Önemli Başlıklar