bugün

sevgili günlük;
kıpçakça sınavım kötü geçti. ama bütün sınıfın sınav ı kötü geçmiş. bu dönem allaha emanet gidiyor. tez işini de öznur hocaya bıraktım. tezi görmeyecegim yani. cuma günü alırım tezi. osmanlıcadan gene boş kagıt verdim. bu sekizinci alışım. bu sefer yarraga yedim. herşeyden nefret ediyorum. nurten hoca da seni hiç bu kadar perişan görmemiştim dedi. 72 saattir uyumuyorum. yarın gene 3 sınavım var. bütün hocalara ana avrat düz gidesim geliyor.

(bkz: fen edebiyat fakültesi)
(bkz: edebiyat bölümü)
pazartesi
sevgili günlük bu gün okulda bir kız gördüm afet aklımdan çıkmıyor.naıl tavlayacağım off.
salı
sevgili günlük o kızı yine gördüm kantinde tam karşıma oturdu ona bakmaktan kendimi alamadım.
çarşamba
sevgili günlük ben aşık oldum bana yardım et.
perşemde
sevgili günlük o kızla nasıl konuşacağım içsemmi acaba ozaman daha rahat konuşurum evet evet bu güzel fikir.
cuma
sevgili günlük kızla konuştum ama kabul etmedi içkiyi fasla kaçırmışım b.kunu çıkardım.
cumartesi
sevgili günlük dünden beri içiyorum alkolik oldum, kafam bir milyon.
pazar
hayatımın aşkı, sevgimin tek sahibi, ne olurdu bana evet deseydin. böyle gece gündüz içermiydim.
off off aşk acı çekmekmiş.
bundan sonraki günlerde günlükte yazacak muhtemel tek cümle
sevgili günlük her gün aynı sürekli içmece.*
bugünde açız be günlük...
sevgili gunluk halkla iliskiler dersinde finalim cok kotu gecti ama hoca beni seviyor kesin gecerim dersten.
içerik bulunamadı.
sevgili günlük.

bugün okulun bahçesinde çimlere uzandık gün boyu.gün geçtikçe mandalaşıyoruz. çok sıkılırsak ders çalışır numarası yapıyoruz. *
sevgili günlük,
bugün üniversitedeki ilk haftamı tamamladım. üniversitede kızlar teklif ediyormuş, hatta veriyorlarmış diyorlardı. bende hala tık yok lan. yoksa?!
sevgili günlük;

sabah karnım acıktı ,

sabah karnım acıkmasına rağmen öğlen karnım yine acıktı,

hala açım lan!!!
merhaba günlük;
bugün yine derste bana baktı. okuldan çıktık yanına gittim, notları istedim, verdi.. üstelik bana bakarak, gözlerimin içine.. sonra notları çektirdim, çalışacağımdan da değil hani.. şu an notları bende, yarın verirken yine o manidar bakışlarını yakalarsam oldu bu iş! notlardan sonrası da bilindik makarna, bulaşık filan...
evet evet.. biliyorum günlük, o da beni seviyor...
sevgili günlük ;
bugun evden gelen paranın son kuru$unu da harcadık ve $u anda 2 dal sigaram kaldı.birini sabah içmeyi düşünüyorum.her gün devamlı olarak içtiğim 4 ytl'lik talay markalı şarap da midem'in artık anasını s.kti.açlık sınırı var ya onun da alt sınırına kadar geriledik.napcaz bilmiyorum.
haa hülya denen kız vardı ya geçen de yazdıgım.bugun cok pis kesti beni * dur ben bi ayar vercem ama ona bekle sen. *
bugün tek bir deneyini yapmadığım dersin labaratuar sınavı var günlük; sorularda deney föyünden gelecekmiş, tehlikenin farkındamısın günlük!
sevgili günlük,

üniversitede kızlar teklif ediyormuştu hani?!

adi piç!
Pazartesi
sevgili günlük ,
biliyorsun ki erken uyanamıyorum 2. öğretim olmama rağmen bütün derslerimi kaçıyorum okula gitsem bi başarılı olacağımı biliyorum ama ne yapayım bünyem böyle
okulda bi kız var gisem die ona bi gisem başka bişi istemem allahtan para pulda kalmadı ama napalım gene anneden gizlice istemek lazım kendimizi çok verdik içkiye paranın yanında yanımızdaki adamlarda da para yok .mına koyacam artık onlarında b.kunu çıkardılar picler bende varsa hepsinde var bende yoksa hiç birinde yok 2 tek sigarayı kaçırıyor ibn e ler neyse seni de çok yoruyorum derlerimle yarın görüşmek üzere hakkını helal et selametle kal.
Salı
sevgili günlük ,
bu gün gene derse geç kaldım gerçi böyle olacağı belliydi ne yapayım akşamdan kaldım bu günüdü yedikçok uykusuzum bu gün annemden para istediğim kuruttun beni dedi bu ay son dedi biraz yollayacak heralde yarın değil diğer gün kesin gelecek yarın görüşmek üzere hakkını helal et selametle kal.
Çarşamba
OFF OFFF sevgili günlük ne yapayım bu günde erken uyandım okula gidecek 5 kuruş para yok neyse çıktım migrosta 2 tur atayım dedim baktım gizem orda yanında da bi arkadaşı o kızda da var bi hasar ama ne her gün ayrı bir çocukla o kız bizim gizem i bozar ama açılmam lazım.yarın görüşmek üzere hakkını helal et selametle kal.
Perşembe
sevgili günlük
bu gün kalktım direk okula gittim nanasını s.kim hocalar uçmuşş kesin bu senede kaldık aklımı s.keyimallahım n olur bana yardım et. bizim bebelerle konuştum p.cler
sanki düşmanlarıyım not ta vermediler s.kicem hepsinin anasını ama kısmet artık
Cuma
S.ktiğimin dünyası derdimi tasamı s.kiyim .mına koyum böyle dünyanın para yetmez okul iyi gitmez bizimkilerin hala benden ümidi var hocalar p.c çıkar allahım madem bakmayacaktın neden yarattın millete tanklerlerle rısk veriyorsun bizim ne cebimizde para ne aklımızda beyin var s.kerim böyle dünyayı ateist yapmak istiyorsun beni ille walla son ayın ya zengin olurm ya ateist hadi bakalım restine rest bundan sonra bu göt günlüktede bi sikim yazmayacam bundan sonra işimizi senle teke tek halledecez.yarın görüşmek üzere hakkını helal et selametle kal.
1 üniversiteli öğrencinin 1 haftası ve günlüğüne yazacağı muhtemel ötesi şeyler.