bugün

artık vizeden, finalden, kaprisli hocalardan, anfiden, uykusuzluktan, kahve-sigaradan, uzun saçlı, kargo pantolonlu, t cetvelli, rastalı tiplerden sıkılmak ve artık gerçek hayata başlamak istemektir. cidden sıkıldım lan. birisi beni kurtarsın. hala blok mu yapalım yoksa yapmayalım mı soruları falan.
izmir'de okuyunca kızlarından dolayı yakınına bile uğramayacagınız durum.

(bkz: kıs kıs gülmek)
mezun olunca "sıkılmayı özlemekle" sonuçlanır.
(bkz: bazen alıp başımı bir kasabaya yerleşsem diyorum)
hagi'nin futbolu birakmasiyla ayni nedendir,dengesiz hayat.
bitmesine 5 kala, ufukta görünen kpss, iş-güç gibi sorumluluklar ile yokolup giden sıkıntıdır. final stresi bile candır o durumda.
çalışma hayatına başladığında sıkıldığına bin pişman olunacak en güzel yıllar.
dünyanın en güzel şeyi sorumsuzluktur. üniversite hayatında insanın sorumlu olabileceği en büyük sıkıntının kıçı kırık on tane sınav olduğu var sayılınca; nankörlüktür üniversite hayatından sıkılmak. o güzel yılların kıymetini bilmemek ve sıkıldım demek, gerçekten hayata başlayınca "ulan ne salakmışım" diye anılacaktır. emin olunuz.
çözümü yazın eşekler gibi bütün yaz boyunca staj yapmak her sabah erkenden kalkmak zorunda olmak, iş yerinde boş oturamamak ama yine de sürekli sıkılıp ben burada ne arıyorum demek, her gece geç yatma hayali kurmasına rağmen yarın erken kalkacağım yatmam lazım psikolojisiyle bir süre sonra kafayı sıyırmak, üzerine cuma gecesi yorgunluktan uyuyakalıp sadece cumartesi gecesi geç saatlere kadar kalmayı düşünmek ama bünye alışık olmadığından erken yatmak, pazar günü yarın pazartesi yine başlıyoruz lan daha 4 hafta daha var bundan diye bunalıma girmek ve bunların hepsini karşılığında para almadan yapmaktır. bahsettiğim çözümü uyguladıktan sonra potansiyel düşünceler ulan okul bir başlasın hayatımı yaşayacağım, sabahlara kadar uyumayıp okulu asacağım şeklinde cereyan etmektedir.

velhasıl üni hayatı kadar rahat bir hayat yoktur vesselam. kendi keyfinin efendisi olursun. (bkz: ben keyfim ve kahyası)
eskişehir de 7 sene devirdikten sonra doğal gelmeye başlıyan durum.
sıcak aile yuvası özlendiğinde kendini gösterir. 7 kat giyinerek 3 saat uyuduktan sonra kuru kuru poğçayla kahvaltı yaptığnızda kahredersiniz..
gelecekteki işsizliği düşünemeyip, terakkiperverlikten uzak olma durumudur.
Daha 1. sınıfta başıma gelen olay